• İşlemci Ön Bellek: 8 MB
 • İşlemci Teknolojisi: Core i7
 • İşlemci Hızı: 3.6 GHz
 • İşlemci Numarası: 7700
 • İşlemci Markası: Intel
 • HDD Dönüş Hızı: 7200 Rpm
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram (Sistem Belleği): 16 GB
G11CD-K-TR005T / 86578

ASUS G11CD-K-TR005T CORE İ7 7700 3.6GHZ 16GB 1TB+256SSD 6GB NVIDIA GTX1060 WIN10

İşlemci Teknolojisi:
Ram (Sistem Belleği):
Disk Kapasitesi:
Ekran Kartı Hafızası:

Ekran kartı GeForce göz 1060 modelimi acaba ??

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS G11CD-K-TR005T CORE İ7 7700 3.6GHZ 16GB 1TB+256SSD 6GB NVIDIA GTX1060 WIN10

ASUS G11CD-K-TR005T CORE İ7 7700 3.6GHZ 16GB 1TB+256SSD 6GB NVIDIA GTX1060 WIN10 ÖZELLİKLERİ

ASUS G11CD-K SERİSİ


MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR


KUSURSUZ PERFORMANSI ORTAYA ÇIKAR

ASUS G11 yüksek performanslı ancak bütçe dostu bir oyun platformu isteyen oyuncular için tasarlandı. Mayalar'dan esinlenilmiş elementlerden oluşan fütürist dış tasarımı sizi kendine hayran bırakacak. ASUS G11'in gövdesinin 4 ayrı alanında bulunan çok sayıda LED ve sistemin ortasında bulunan, 8 milyon renge kadar özelleştirilebilir ışıklandırma ile sisteminizi oynadığınız oyun ile uyum sağlayacak bir şekilde aydınlatabilirsiniz. ASUS G11 gücünü içinde barındırdığı 6. nesil Intel Core işlemcisi, Windows 10 Home işletim sistemi ve opsiyonel olarak Nvidia GeForce GTX 1060 grafik yongasından alıyor. Hızlı veri transferi için PCIe Gen 3 x4 SSD, DDR4 bellek ve USB 3.1 teknolojilerinden faydalanan G11 ayrıca oyun deneyiminizi zenginleştirmek için Aegis II performans gözlem uygulamasını kullanıyor. Oyun için birçok avantajlı uygulama ve teknoloji içeren G11, oyun kaydı almak, düzenlemek ve paylaşmak için GameAlive ve oyunun içine tamamen dalmanızı sağlayan oyun optimize ses performansı için SonicMaster teknolojilerinden faydalanıyor.

MUHTEŞEM OYUN PERFORMANSI

Gücünü Intel Core işlemcilerinden alır

6. nesil Intel Core i7 işlemci size, en zorlayıcı görevlerin üstesinden gelmeniz, oyunları en yüksek ayarlarda oynamanız, 4K/UHD videoları izlemeniz ve hatta işiniz için muhteşem web siteleri veya 3B modeller üretmeniz için gereken gücü sağlar. Bir önceki nesil Intel işlemcilerine kıyasla %23 performans arıtışı ve %22 daha fazla verimlilik sağlar.

 

EN ÜST SEVİYE BÜYÜLEYİCİ GÖRSELLER

Amiral gemisi NVIDIA® GeForce® GTX 1060 grafik kartı bugüne dek üretilen, en gelişmiş oyun grafik kartıdır. Gücünü NVIDIA Pascal mimarisinden alan Geforce GTX 1060 önceki nesil grafik kartlarına kıyasla 3 kata kadar fazla performans, üstün enerji tasarrufu, yenilikçi oyun teknolojileri ve muhteşem sanal gerçeklik deneyimleri sunuyor.

 

Akıllara durgunluk veren performans

ASUS G11'in faydalandığı NVIDIA GeForce GTX 1060 grafik kartı size muhteşem görseller ve inanılmaz enerji tasarrufu sunar.

Ürün geliştirme testlerinde GeForce GTX 1060 ile donatılan G11, GeForce GTX 980 ile donatılan G11 sisteme nazaran %30 daha fazla performans gösterdi. Öyle ki, Ultra ayarlarda, 4K UHD çözünürlükte sunduğu Overwatch performansı 70 FPS'nin üzerinde.

*3DMark kıyaslama testi Intel Core i7-6700 ve 16GB DDR4 RAM kullanarak gerçekleştirilmiştir. Sistem Overwatch oyunun Ultra ayarlarda kullanmıştır.

 

3 Monitörlü Çevresel Düzen

ASUS G11 üç adede kadar monitörde aynı anda oyun oynamanıza izin verir böylece savaş alanının daha büyük bir kısmını görebilir ve birinci şahıs nişancı veya gerçek zamanlı strateji oynuyorsanız daha oyuna başlamadan taktiksel avantaja sahip olursunuz. Çoklu monitör teknolojisine halihazırda yüzden fazla oyun destek vermektedir.

 

Ekran içinde ekran

Ekran içinde ekranı, konuşma penceresi veya oyun içi haritası ve hatta eSpor yayınlarını, TV şovlarını ve film izlemek ve internette gezinmek için bile kullanabilirsiniz. Gelecek dönemde geliştiriciler ekran içinde ekran için resmi destek sunarak, bu teknolojiyi gerçek zamanlı haritalar ve diğer oyun zenginleştirici araçlar için kullanmanıza fırsat sunabilir.

 

MUHTEŞEM VR DENEYİMLERİ HAZIR! BAŞLA!

NVIDIA VRWorks teknolojileri ile güçlendirilmiş, tak kullan uyumluluğu ve düşük gecikme süreleri sağlayan VR başlıkları ile yeni nesil VR performansını keşfedin. VR'a özel ses, fizik ve temaslar ile her anı duyup, hissedeceksiniz.

VR başlığınız takın ve bırakın ASUS G11 ve en güncel NVIDIA VR teknolojileri size oyunu yaşatsın!

 

Daha fazla oyun daha az bekleme

En güncel M.2 PCIe Gen 3 x4 SSD size saniyede 2Gbit'e kadar, SATA SSD2'lerden dört kat hızlı veri erişim hızı sağlar. Bu sayede sisteminiz daha hızlı başlar, uygulamalar daha çabuk açılır ve oyun içi bekleme süreleri bir hayli kısalır. DDR3 teknolojisinden iki kata kadar daha fazla hız sunan DDR4 SDRAM, 2.1GT/s hızıyla size son derece kararlı bir sistem performansı sağlar. 1.2V kullanan DDR4, DDR3'e nazaran %20 daha az güç harcar. Bu teknolojilere eşlik eden yeni nesil USB 3.1, bir önceki nesil USB 3.0'a kıyasla iki kat fazla veri aktarım hızı sunar.

OYUNCULAR İÇİN TASARLANDI HERKES İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ


Maya etkileşimli, gelişmiş tasarım


Fütürist, uzay etkileşimli tasarımı ile ASUS G11 gizemli bir hava yaratır. Tehditkar kırmızı siyah renkleri ve Maya etkileşimli vurguları içinde barındırdığı güç ve performansı temsil eder.

LED efektleri


Gözleriniz önce G11'in yanlarında bulunan üç kırmızı alevi görür, ardından ise kasanın önünde bulunan 8 milyon renkle özelleştirilebilen LED efektleri. Oynadığınız oyunla uyumlu bir ambiyans aydınlatması yaratabilir veya ASUS G11'in bir sonraki mücadelesine hazırlanışını belli eden yumuşak bir nabız efekti sunan Nabız modunu kullanabilirsiniz.

ASUS'a özel AEGIS II Uygulaması'

ASUS'a özel Aegis II sistem performans gözleme uygulaması CPU/bellek kullanımını, karşıdan indirme ve yükleme durumunu gözetleyerek ve aşırı ısı veya voltaj kullanımı durumunda otomatik olarak sizi uyararak oyun deneyiminizi zenginleştirir. GameAlive oyun videolarınız kaydedip, düzenlemenize ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanıza fırsat tanırken, Boost Launcher akıcı oyun deneyimi için işlemci ve RAM kaynaklarını düzenler.

 

Oyun sesleri için SonicMaster optimizasyonu

Görsellik tartışılamayacak kadar önemlidir; ancak en iyi oyuncu masaüstü sistemleri sizi sarmalayan sesler üreterek oyun deneyimlerinizi bir adım öteye taşır. Eşsiz bir donanım ve ses ayarı sunan yazılım birleşimi ile SonicMaster size savaşın tam ortasındaymışsınız hissi sağlar. İster kulaklık ister hoparlör kullanın dijital savaş alanının tam ortasında, silah seslerinin vızıltısını ve patlayıcıların yankısını duyarsınız, ayrıca ayak seslerini duyarak zafer yolunda rekabet avantajı sağlarsınız. ROG AudioWizard ses işleme teknolojisi ses zenginleştirme adına fazladan bir katman sunar. 5 adede kadar özelleştirilebilir mod ile oyun esnasında istediğiniz moda geçiş sağlayabilirsiniz.

OLAĞANÜSTÜ SOĞUTMA PERFORMANSI


Verimli ısı dağılımı


ASUS G11'in gövde tasarımı içinde hava alımı ve ısı dağılımını kolaylaştırmak adına sekiz adede kadar hava deliği barındırır. 5mm'lik büyük delikler işlemciyi soğuturken, ön hava girişi, verimli ısı yönetimi için havayı gövdeye aktarır. Bu sayede, G11 savaşın en ateşli anlarında bile serin kalır.

Sessiz performans


Boş durumda yarattığı 26dB ses ile G11 bir kütüphaneden bile daha sessiz çalışır. Gürültü seviyesini en aza indirgeyen tasarımı sayesinde, G11'i gece yatarken bile açık bırakıp sesten hiç rahatsızlık duymadan internetten yükleme yapabilirsiniz.

ASUS MASAÜSTÜ SİSTEMLERİ EN ÇOK TAVSİYE EDİLEN WİNDOWS MASAÜSTÜ MARKASI

ASUS bilgisayarlarının kalbinde yenilikçilik, tasarım ve güvenilirlik yatar. ASUS masaüstü bilgisayarları genel memnuniyet ve tavsiye edilebilirlik konusunda dört yıl üstüste PCMag.com “Okuyucuların Tercihi” ödülüne hak kazanmıştır. Bu ASUS'un müşterilerin ihtiyacına rakip Windows masaüstü PC şirketlerinden daha iyi cevap verdiğinin bir kanıtıdır. Ayrıca, üstün kalitesi ve sunduğu güvenilirliğin bir kanıtı olarak ASUS geçtiğimiz 12 ay süresince en az tamir gerektiren bileşen oranına sahiptir.

ÇOK KULLANIŞLI BAĞLANTILAR


ASUS G11, daha büyük ölçekte oyun deneyimleri için TV'nize bağlantı sunan HDMI gibi geniş yelpazede bağlantı seçeneklerine sahiptir. İkisi USB 3.1 olmak üzere toplam altı USB girişi, en güncel Bluetooth 4.1 ve akıcı, gecikmesiz oyun için opsiyonel kablosuz 802.11ac bağlantıları sunar.

 

Bunlara ek olarak ASUS depolama yenilikleri verilerinize her an erişmenizi sağlar. 1 sene süreli ücretsiz 100gb ASUS WebStorage ile verilerinizi güvenle saklayabilir, istediğiniz yerde ve zamanda kolayca erişebilirsiniz, internet bağlantısı ihtiyaç duyacağınız tek şey. Ayrıca, güvenli URL bağlantıları ile fotoğraf ve videolarınızı aileniz veya arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

*** Özellikler, modele ve ürünün bulunduğu ülkeye göre değişebilir.

İşlemci Özellikleri

İşlemci Ön Bellek

8 MB

İşlemci Teknolojisi

Core i7

İşlemci Hızı

3.6 GHz

İşlemci Numarası

7700

İşlemci Markası

Intel

  İzle

Ram Özellikleri

HDD Dönüş Hızı

7200 Rpm

Ram Tipi

DDR4

Ram (Sistem Belleği)

16 GB

Ekran Özellikleri

Retina

Yok

IPS

Yok

Kasa Boyutu

Middle Tower

Dokunmatik

Yok

Monitör Tipi

LED

Yok

Ekran kartı

Ekran Kartı Tipi

Paylaşımsız

Ekran Kartı Hafızası

6 GB

HDD Özellikleri

Fusion Drive

Yok

SSD

Var

SATA

Var

Disk Kapasitesi

1 TB HDD + 256 GB SSD

  İzle

Grafik Kart

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Ekran Kartı Chipseti

GTX 1060

Bağlantı Özellikleri + Portlar

HDMI

Var

Ethernet

Var

USB

Var

Displayport

Var

VGA

Var

Wi-Fi

Var

Bluetooth

Yok

DVI

Var

Kasa

Ağırlık

9,78 Kg

Diğer

Optik Sürücü

DVD±RW Double Layer

  İzle

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Garanti

24

Menşei

Çin

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Windows 10 64 Bit

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

(3) Bu Ürün 3 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.958,67 TL 14.876 TL
4 3.719,00 TL 14.876 TL
5 2.975,20 TL 14.876 TL
6 2.479,33 TL 14.876 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 3.719,00 TL 14.876 TL
2 + 4 2.479,33 TL 14.876 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.958,67 TL 14.876 TL
6 2.479,33 TL 14.876 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 7.438,00 TL 14.876 TL
3 4.958,67 TL 14.876 TL
4 3.719,00 TL 14.876 TL
5 2.975,20 TL 14.876 TL
6 2.479,33 TL 14.876 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.958,67 TL 14.876 TL
4 3.719,00 TL 14.876 TL
2 + 4 2.479,33 TL 14.876 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 3.719,00 TL 14.876 TL
2 + 3 2.975,20 TL 14.876 TL
3 + 3 2.479,33 TL 14.876 TL
6 + 3 1.652,89 TL 14.876 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 14.876 TL 14.876 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 14.876 TL 14.876 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.958,67 TL 14.876 TL
4 + 2 2.479,33 TL 14.876 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı