• Soket Tipi: Soket AM4
 • RAM Tipi: DDR4
 • Hafıza Bus Hızı: 2666 MHz
 • Hafıza Bus Hızı: 3000 MHz
 • Hafıza Bus Hızı: 2800 MHz
 • Hafıza Bus Hızı: 2400 MHz
 • Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
 • Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
CROSSHAIR VI EXTREME / 88410

ASUS CROSSHAIR VI EXTREME AMD X370 AM4 Ryzen™ DDR4 3200+(O.C.) MHz Anakart

2.685 TL
447 TL'den başlayan taksitlerle
5 (Toplam Yorum: 2) Yorum Yap

urun ındırımde almayı dusunuyıorum fakat stokta varmı alısverıs yapılamıyor yardımcı olurmusunuz lutfen lısteme eklemedım stok yok gozukuyo mazadanmı almalıyım

Webden Öde Mağazadan Teslim Al

14 Gün İçerisinde İade Hakkı

Peşin Fiyatına Taksitli Ödeme Seçenekleri

Ücretsiz Kargo Fırsatı

3 Saat İçinde Motokurye ile Teslim Fırsatı

Aynı Gün Teslim Fırsatı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS CROSSHAIR VI EXTREME AMD X370 AM4 Ryzen™ DDR4 3200+(O.C.) MHz Anakart

ASUS CROSSHAIR VI EXTREME AMD X370 AM4 RYZEN™ DDR4 3200+(O.C.) MHZ ANAKART

ASUS CROSSHAIR VI EXTREME


M.2 soğutma bloğu, Aura Sync RGB LED, DDR4 3200 MHz, Çift M.2, USB 3.1 Gen2 ve 802.11ac Wi-Fi'a sahip AMD X370 EATX oyuncu anakartı


Dahili PCH M.2 soğutma bloğu: Optimum ısı dağıtımı ve oyun perfomansı sağlayan tasarım.


Optimum Soğutma: AM3/AM4 Soğutucu ve su soğutma başlığıyla uyumlu bölge


Aura Sync RGB LED: İki adet Aura 4-pin RGB şerit başlıkları ve bir adet adreslenebilir başlıkla etkileyici senkronize efektler.


Oyunlar için en iyi ses: Sonic Studio III ve SupremeFX S1220 ile sizi aksiyonun içine çeken bir ses deneyimi yaşayın.


5-Yönlü Optimizasyon: Tek tıklamaya tüm sistemde hız aşırtma.


Oyunlar için en iyi ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard GameFirst ve MU-MIMO destekli 2x2 802.11ac Wi-Fi.


Oyunlar için en iyi bağlantı seçenekleri: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Type-A ve Type-C™ bağlantıları.


Oyunlar için en iyi dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler

Performansı Arttırmak İçin Mükemmel Soğutma


PCH M.2 SOĞUTMA BLOĞU


ROG Crosshair VI Extreme'de PCH soğutma bloğuna entegre olarak bir M.2 soğutma bloğu bulunur. Çok geniş soğutma yüzeyiyle, M.2 soğutma bloğu sisteme takılan M.2 SSD'yi mükemmel bir şekilde soğutarak maksimum performans ve güvenilirlik sağlar.

Harika bir parlayan ROG göz logosuyla birlikte şık açılı tasarıma sahip olan M.2 soğutma bloğu sisteminize hoş bir görünüm katarken, T-sensor ise anlık takip için M.2 bölgesinin sıcaklıklarını tespit eder.

Su Soğutma Sisteminizi Tümüyle Kontrol Edin


SU SOĞUTMA BÖLGESİ


ROG'un yenilikçi Su Soğutma Bölgesi, soğutmayı daha önce olmadığı gibi takip etmenize imkan tanıyor. ROG Su Soğutma Bölgesi'nde bulunan çift su sıcaklığı başlığı ve akış oranı başlığı, elde ettiği verileri doğrudan ROG'un yenilikçi Fan Xpert 4 aracına iletiyor, böylece ısınmanın önüne geçip sisteminizin her oyunda soğuk kalmasını sağlayabiliyorsunuz.

AURA Aydınlatma Kontrolü


ASUS'a özgü aydınlatma kontrolü yazılımıyla kendi favori LED efektlerinizi oluşturun. Aura RGB teknolojisi, ROG Crosshair VI Extreme'in yerleşik harika RGB LED'leriyle veya iki adet dahili 4-pin başlıkla, tüm sisteminizin çok renkli, etkileyici ve mükemmel bir uyum içinde parlamasını sağlıyor! Aura'yı çalıştırın ve dokuz farklı aydınlatma şeklinin yaratıcı özgürlüğünün tadını çıkarın!

 

RGB Aydınlatma Mükemmel Hale Geldi

ROG Crosshair VI Extreme anakart özel bir adreslenebilir RGB başlığına* sahip. Bu başlık, uyumlu aydınlatma şeritlerini, fanları, soğutucuları ve uyumlu PC kasalarını birbirine bağlayarak yepyeni aydınlatma olanaklarından oluşan bir dünya meydana getiriyor. Adreslenebilir araçlar için efekt seçenekleri sunan Aura yazılımı ve Aura SDK olayı yeni bir boyuta taşıyor. Bunlar sayesinde, geliştiriciler her bir LED'i ayrı ayrı kontrol edebiliyor ve sonsuz sayıda farklı aydınlatma olasılıkları ortaya çıkıyor.

 • Sonsuz Aydınlatma Seçeneği

  Aura SDK *, Aura aydınlatma teknolojisinin yeteneklerini ve avantajlarını geliştirmek için ASUS'un sunduğu gelişen bir geliştirici araç kitidir. Aura SDK, geniş bir ekosistem olan ASUS Aura Sync özellikli donanımın tartışılması, keşfedilmesi ve kullanılması için bir platform sağlayarak meraklıları ve geliştiricileri etkinleştirir. Geliştiriciler, RGB aydınlatması yoluyla çeşitli sistem istatistiklerini ve uyarıları görüntüsünü özelleştirmek için fikirleri paylaşabilir ve oyun içi hareketi gerçek zamanlı senkronize aydınlatma ile zekice canlandıracak yöntemleri keşfedebilirler.

Rakiplerinizi Geride Bırak

ASUS Aura Sync teknolojisi ROG Crosshair VI Extreme'i aydınlanma tutkunlarının kontrol merkezi yapar - bu sayede RGB LED şeritleri, ekran kartları, klavyeler ve hatta fareler dahil olmak üzere uyumlu bileşenler arasındaki inanılmaz ışık efektlerini senkronize etmek kolaydır! Eşzamanlı olarak tüm LED'leri değiştirin veya aydınlatma efektlerini tüm senkronize cihazlar arasında sorunsuz akmak için dinamik modları kullanın.

 

Hem İçeride Hem Dışarıda Muhteşem Ses


YENİ SUPREMEFX CODEC


ROG SupremeFX ses teknolojisi ROG Crosshair VI Extreme ile seviye atladı. Bugüne kadarki en iyi kayıt kalitesi için hat giriş bağlantısında 113 dB sinyal ses oranı sunan anakart, kristal netliğinde ses vermek için de hat çıkış bağlantısında 120 dB sinyal ses oranına sahip. SupremeFX'e daha verimli güç aktarımı için düşük kayıplı bir regülatör eklenmesinin yanı sıra düşük bozulma ile yüksek ses seviyesi için de Texas Instruments® RC4580 ve OPA1688 op-amplifikatörleri yerleştirildi. Tüm bunlar size daha önce hiç yaşamadığınız, sizi tamamen saran bir ses deneyimi sunuyor!

Kullanımı Kolay Ses Ayar Aracı


SONİC STUDİO III


Sonic Studio III şimdi, VR başlıkları için HRFT (kafayla ilgili aktarım işlevi*) tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir ses deneyimi meydana geliyor. Sonic Studio GUI ayrıca geniş EQ seçenekleri sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.

32 GBPS SSD Hızlarına Ulaşın


DUAL M.2


ROG Crosshair VI Extreme, inanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunan PCIe 3.0 x4 M.2 yuvalarına sahiptir. Çift M.2 yuvası aracılığıyla iki adede kadar PCIe 3.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun ve AMD® Ryzen™ işlemci platformunda en hızlı veri aktarım hızına ulaşın!

Daha Fazla Çıkış ve Daha Az İşlem Sayesinde Daha Hızlı Online Oyun


INTEL ETHERNET


ROG Crosshair VI Extreme, daha hızlı ve akıcı oyun deneyimi için en yeni Intel I211-AT Ethernet kontrolcüsünü kullanıyor. Intel LAN, CPU'dan talep edilen işlem gücünü azaltarak ve olağanüstü derecede yüksek TCP ve UDP çıkışı sunarak çifte avantaj sağlıyor. Böylece oyun için çok daha fazla güç kalıyor.

Artırılmış Çıkış, Voltaj Dalgalanmalarına Karşı En İyi Koruma


LANGAURD


LANGuard ile savaşa daha güvenli ve sağlam bağlantılarla katılın! Gelişmiş sinyal birleştirme teknolojisi ve üst düzey yüzey montaj süreçleri ROG Crosshair VI Extreme bağlantılarınızı korur. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler (ESD Guards), statik elektriğe karşı 1,9 kat, gerilim dalgalanmalarına karşı 2,5 kat yani 15 kV'a kadar daha fazla dayanır!

Hız Aşırtma Tasarımı


ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ


Ryzen® işlemciler için tasarlanan özel temel saat hızı oluşturucusu temel saat hızının 150MHz'e* kadar veya daha ötesine artırılmasını sağlar. Bu özel çözüm, ASUS TurboV İşlem Birimi (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve temel saat hızı hız aşırtma kontrolünü geliştirir, performans sınırlarını zorlamak için heyecan verici yeni bir yöntem sunar.

Hız Aşırtma Kontrol Komutu


DDR4 OC 3200MHZ+


DDR4 desteğiyle bellek frekanslarını 3200MHz'e veya daha ötesine çıkarabilirsiniz! ASUS'a özgü T-Topology devre tasarımı, bellek hız aşırtma konusunda üstün bir potansiyel sunar, birleşme parazitini ve sinyal yansımasını en düşük seviyeye getirerek DDR4'ün tüm gücünü açığa çıkarır. Eşit uzaklıktaki yenlilikçi bellek kanallarıyla ROG tasarımı, en dengeli kontrolü ve inanılmaz derecede güçlü hız aşırtma imkanını sunar. Hepsi bu değil elbette: Neredeyse tüm DDR4 bellek markalarıyla birlikte çalışan ROG, en iyi uyumun güvencesini verir.

Tek Tıkla Hız Aşırtma ve Soğutmayı Halledin!


5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON


ASUS 5-Yönlü Optimizasyon teknolojisi her türlü karmaşık ayarı tek bir tıklamayla halleder ve kontrolünüz altında anında yüksek performans artışları elde edersiniz! Bize özgü bu ROG teknolojisi, gerçek zamanlı kullanıma göre sisteminizin önemli noktalarını dinamik olarak optimize eder. Bu sayede, üstün CPU performansı, her gün enerji tasarrufu, çok kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar, kullandığınız uygulamalarınıza göre düzenlenen ağ ayarlarına kavuşursunuz. Kısacası, 5-Yönlü Optimizasyon bilgisayarınızın oyun, eğlence ve verimlilik için mükemmel hale gelmesini sağlar!


Oyunlar; yüksek performans, bant genişliği önceliği ve canlı seslerle akıcı ve hızlı bir şekilde çalışır.


Fanlar günlük kullanım sırasında çok sessiz kalır ve oyun oynarken üst düzey verimli soğutma sağlar.


Ağır iş yükü altındayken bile takılmalar yaşanmaz, uygulamalar akıcı bir şekilde çalışır.


Enerji sarfiyatı azalır böylece daha az para harcar ve dünyayı korursunuz.

Rog Arka Plaka


ROG Crosshair VI Extreme'de yer alan yeni ve özel arka plaka, anakartın estetik görünümüne seviye atlatır ve bükülmeye karşı gelişmiş koruma sağlar.

Önceden Monte Edilmiş I/O Kalkanı


ROG'un önceden monte edilmiş I/O kalkanı 12 kV'luk elektrostatik boşaltıma karşı koruma sağlar ve anakartın kurulumunu daha da kolaylaştırmak için önceden yerleştirilmiştir. Buna ek olarak yeni şık tasarım kartınızın gösterdiği perfomans kadar iyi görünmesini sağlar.

VR Ready


ROG Crosshair VI Extreme sadece VR'a hazır değil – daha da ötesinde. ASUS ROG Beyond VR Ready işareti, ROG Crosshair VI Extreme'in, üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın, siz başlığı çıkardıktan sonrasında maksimum performans için ayarlandığını garantilemek için sınıfının lideri parçalarla test edildiğini gösterir. ASUS ROG Beyond VR Ready, rüya sisteminizi, tam güvenle oluşturup kurmanız için yeni bir yol sunar.

 • AMD AM4 soket Ryzen, 7. Nesil A-Serisi APU ve Athlon CPU'lar için hazır

  ROG Crosshair VI Extreme, AMD® Ryzen™ işlemcileri, 7. Nesil A-serisi APU'ları ve Athlon™ CPU'ları destekler. Yüksek performanslı Ryzen™ işlemciler sekiz adede kadar çekirdeğe destek verir ve yenilikçi Zen çekirdek mimarisiyle üretilmiştir. 7. Nesil A-serisi APU'lar entegre AMD Radeon R-serisi grafik işlemcilere sahiptir. AMD AM4 soket işlemciler üstün performans sunmak için dört kanal DDR4 bellek, yerleşik 5 Gbps USB 3.0 ve 16 PCI Express® veri yoluna sahiptir.

 • AMD X370 Yonga Seti

  AMD X370 yonga seti, en yeni AMD® AM4 soket Ryzen™ işlemciler, 7. Nesil A-serisi APU'lar ve Athlon™ ACPU'lar için olağanüstü hız aşırtma imkanı sunar. Birden fazla GPU kullanılan NVIDIA SLI™ ve AMD CrossFireX™ gibi yapılandırmalar için optimize edilmiştir. Daha hızlı veri aktarımı için iki adet 10 Gbps USB 3.1 gen2 girişi ve sekiz adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket AM4

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

AMD® X370

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Hafıza Bus Hızı

2666 MHz

Hafıza Bus Hızı

3000 MHz

Hafıza Bus Hızı

2800 MHz

Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0UD0-M0EAY0

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(2) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 895,00 TL 2.685 TL
5 537,00 TL 2.685 TL
6 447,50 TL 2.685 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.342,50 TL 2.685 TL
3 895,00 TL 2.685 TL
5 537,00 TL 2.685 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 895,00 TL 2.685 TL
2 + 4 447,50 TL 2.685 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 447,50 TL 2.685 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 895,00 TL 2.685 TL
2 + 4 447,50 TL 2.685 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 537,00 TL 2.685 TL
3 + 3 447,50 TL 2.685 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.685 TL 2.685 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.685 TL 2.685 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 895,00 TL 2.685 TL
4 + 2 447,50 TL 2.685 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı