• Soket Tipi: Soket FM2+
 • RAM Tipi: DDR3
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1333 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1600 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1866 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2200 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2250 (OC) MHz
A88X-GAMER / 76811

ASUS A88X-GAMER Soket FM2+ DDR3 2400MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI Anakart

1.266 TL
4 (Toplam Yorum: 5) Yorum Yap

Şuan sadece işlemci ve anakart alıcak kadar param var. eski Ekran Kartım PCI Express 2.0 bu anakart ile uyumlu olurmu ?

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS A88X-GAMER Soket FM2+ DDR3 2400MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI Anakart

ASUS A88X-GAMER SOKET FM2+ DDR3 2400MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 HDMI&DVI ANAKART

ASUS A88X-GAMER ANAKART


Sınırsız eğlence için SupremeFX ses teknolojisi, Intel LAN, Gamer's Guardian bileşenler ve FM2+ soket ile donatılmış A88X oyun anakartı

 

SupremeFX - Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı

 

Intel Gigabit Ethernet - Daha da hızlı ağ iletişimi

 

Gamer's Guardian - Gerçek dünyada da koruma sağlar

 

AI Suite 3 – Daima performans optimizasyonu yapılmış halde!

 

GPU Boost - Entegre grafik performansından yararlanın

Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı!

 

ASUS A88X-GAMER, sesin tüm ayrıntılarını duymanızı sağlayan 115dB sinyal-gürültü oranı (SNR) ile neredeyse tamamen kayıpsız ses kalitesine erişen entegre SupremeFX teknolojisi sayesinde bağımsız ses kartlarının her zaman daha iyi olduklarını iddia eden miti yıkıyor.

SupremeFX

 • ASUS'a özgü bir teknoloji olan SupremeFX tek bir amaç için geliştirildi: kendine özgü bir seviyede ses iletmek için.


Kırmızı koruma hattı

 • Kırmızı koruma hattı SupremeFX ses bileşenlerini anakarttan yatay olarak ayırarak parazit oluşumunu etkin biçimde engeller, böylece kusursuz ses kalitesi elde edilmesini sağlar.


300Ω kulaklık amplifikatörü

 • A88X-GAMER mevcut olan en iyi kulaklıklardan birine sahip; 300Ω yük direncine kadar çıkabiliyor. A88X-GAMER kapsamlı uyumluluk olanağı sunar ve standart dahili ses donanımından çok daha etkili çıkış sunar. Sizi gerçekten içine alan bir oyun deneyimi için üstün efektler ve surround ses performansı istiyorsanız, aradığınızı A88X-GAMER'da bulacaksınız!


EMI kalkanı

 • Titizlikle geliştirilen koruma kalkanı, gelişmiş ses yongasını elektromanyetik parazitlerden (EMI) izole ederek ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.


Birinci sınıf ELNA® ses kapasitörleri

Tasarıma daha sıcak ve doğal sesler ile ses deneyimini tamamlamak için eklendiler.


Daha da hızlı ağ iletişimi!


Yenilgi ile zaferi birbirlerinden ayıran an, mili saniyeler ile ölçülebilir. Bu yüzden A88X-GAMER size bağlantı önceliği sağlayan ağ teknolojisi ile donatıldı!

Intel® Gigabit Ethernet

Intel® Gigabit Ethernet, yüksek hız sağlamak için daha düşük işlemci gücü ile daha fazla işlem hacmi sunar. Üstelik oyunseverlerin tüm oyunlarda mümkün olan en iyi performansı elde edebilmelerini sağlamak amacıyla kendi yeniliklerimizi de ekledik.


Gerçek dünyada da koruma sağlamak için Gamer's Guardian!


Siz oyunda kendi arkanızı kollarken A88X-GAMER gerçek hayatta her yönden koruma sağlar. Harika bir anakart tasarımı ayrıntılarda saklıdır. Bu yüzden ASUS mühendisleri A88X-GAMER'ı birçok zekice koruma özelliği ile donattı. Özellikler kendi başlarına oldukça zorlu, birlikte ise durdurulamazlar!

 • 10k siyah metalik kapasitörler

  Olağanüstü yüksek kalitede Japon yapımı (Nichicon GT serisi) katı kapasitörler, standart muadillerine kıyasla sıcaklığa %20 daha fazla dayanıklılar ve beş kat (5X) daha uzun kullanım ömrüne sahipler.

 • DIGI+ VRM

  İşlemciye her zaman kesintisiz ve temiz güç iletimi sağlayan A88X-GAMER DIGI+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrinin en iyilerinden biri.

 • DRAM aşırı gerilim koruması

  A88X-GAMER'ın DRAM ve bağlantı portları, aşırı gerilim ve kısa devre hasarlarına karşı sıfırlanabilir dahili sigortalar tarafından korunur, böylece anakartınızın ömrü uzar.

 • Paslanmaz çelik arka giriş-çıkışlar

  A88X-GAMER'ın krom kaplama, korozyona dirençli paslanmaz çelikten yapılma giriş-çıkış paneli son derece güçlüdür ve sıradan panellere kıyasla üç kat (3X) daha uzun süre dayanır!

ESD Koruma


ASUS ESD Korumalara sahip olan A88X-GAMER, ani elektrostatik boşalmalara (ESD) karşı etkin biçimde korunur. Bu sayede bileşenler daha uzun süre dayanır ve endüstri standartlarına göre iki kat daha dirençli koruma elde edersiniz! ESD Korumalar şunları içerir:

 

Klavye ve fare konnektörleri:

Devre üstünde ekstra ESD TVS diyotları.

 

 • D-Sub:

 

D-Sub işlevini korumak amacıyla devre üstünde ekstra ESD TVS diyotları.


USB 3/2.0 konnektörleri:

Yüzeye montaj ve çift taraflı paketler için devre üzerinde geçici gerilim sönümleyici diyotlar (TVS) ve kapasitör koruması.


LAN portu:
LAN devresi üzerinde yıldırım çarpmaları gibi olağanüstü durumlara karşı korunma oranını arttıran ani gerilim karşıtı bir LAN konnektörü tarafından desteklenen ESD TVS diyot koruması.


Ses konnektörleri:
Hem ön hem de arka ses çıkışı devreleri için kapasitör koruması.


Destansı oyun deneyimi için destansı grafik desteği! A88X-GAMER destansı bir anakart, bu yüzden en olağanüstü grafik desteğine sahip olması normal. Yeni nesil yerel 4K/UHD (ultra yüksek tanım) çözünürlüğünden birden fazla ekran kartına (çoklu-GPU) kadar destek sunan A88X-GAMER, tam bir görsellik ustası. Bu yüzden hayrete düşmeye hazır olun!

4K/UHD desteği


HDMI veya DisplayPort aracılığıyla 4096 x 2160'a varan 4K/UHD çözünürlüğü yerel olarak desteklenir —1080p (1920 x 1080) çözünürlükten dört kat daha fazla piksel ile olağanüstü net, ayrıntılı ve gerçekçi görüntüler sunulur.

PCI Express 3.0 desteği


En hızlı ekran kartları en hızlı arayüzlere ihtiyaç duyar ve A88X-GAMER en yeni ve en hızlı PCI Express 3.0 genişletme yuvası ile donatıldı (üstelik bunun yanında üç adet PCI Express 2.0 ve üç adet PCI yuvası daha bulunuyor!).

Quad-GPU CrossFireX™ desteği


A88X platformu, asla takılma yapmayan görseller için optimize edilmiş PCI Express yerleşimi ile çoklu GPU kurulumlarının sunduğu tüm güçten yararlanmanızı sağlıyor!

GPU Boost


ASUS'a özgü GPU Boost teknolojisi, güvenli ve kolay biçimde üstün grafik performansı elde etmeniz için kullanıcı dostu arayüzü aracılığıyla A88X-GAMER'ın entegre grafik işlemcisini (iGPU) hızlandırmanızı sağlıyor. iGPU seviye atlama, üstelik ücretsiz!

AI Suite 3 daima performans optimizasyonu yapılmış halde! AI Suite 3, basit ve sezgisel arayüzü aracılığıyla en iyi performans-kararlılık-verimlilik dengesi için A88X-GAMER tabanlı sisteminize hemen her açıdan ince ayar yapabilmenizi sağlayan ASUS'a özgü pano stili bir kontrol panelidir.


 

 

 • Fan Xpert 2

  Sisteminizdeki tüm fanları Fan Xpert 2'nin kapsamlı kontrolleri altına alarak muhteşem performans ile sessiz çalışma arasındaki mükemmel dengeyi yakalayın.

 

 • USB 3.0 Boost

  ASUS'a özgü bu harika teknoloji, USB 3.0'ın zaten yüksek olan hızını daha da arttırarak standart USB 3.0'dan 1,33 kat (1,33X) daha yüksek aktarım hızına ulaşmanızı sağlar.

 

 • Sistem bilgileri

  Bilgisayarınızın teknik bilgilerine çabucak göz atmanız gerekiyorsa Sistem Bilgileri ekranı ihtiyacınız olanları size anında gösterir!

 

 • EZ Update

  EZ Update ile anakartınız daima güncel kalacak. En yeni sürücüleri kontrol etmek için tıklamanız yeterli.

Ödüllü BIOS tasarımı! A88X-GAMER, hız ve basitlik için tasarlandı ve bu tasarım fikri, anakartın güçlü fakat zarif UEFI BIOS'una kadar uzanıyor.


 

 

UEFI BIOS

A88X-GAMER'ın UEFI BIOS'unda deneyim seviyenizi ve isteklerinizi karşılamak için hem EZ Modu hem de Advanced (Gelişmiş) Modu bulunuyor. EZ Modunda tarih ve saat, fan profilleri ve Intel Extreme Memory Profile (XMP) bellek profillerini uygulayarak hızla kurulum yapabilirsiniz. Advanced (Gelişmiş) Moduna geçtiğinizde sık kullanılanları ayarlayabilir, kısayollar oluşturabilir, Last Modified (Son Değiştirilme Tarihi) ile son değişiklikleri inceleyip kaydedebilir veya Quick Notes (Hızlı Not) ile notlar alabilirsiniz.

 • CrashFree BIOS 3

  Artık BIOS'un bozulması hakkında asla endişelenmeyeceksiniz. CrashFree BIOS 3, bilgisayarınız başlatılamadığında bile çalışan halini geri yükleyebilmenizi sağlar!

 • EZ Flash 2

  İşletim sisteminize girmeden USB sürücü kullanarak BIOS'u hızla güncelleyin. Sadece birkaç tıkla hallolur; disket veya işletim sistemi tabanlı flaş aracı gerektirmez.

AMD'ye hayran kalacaksınız A88X-GAMER, en son bilgisayar yeniliklerinden eksiksiz yararlanmak için AMD teknolojisi üzerine yapılandırıldı; böylece her oyun oynayışınızda daha hızlı ve daha kesintisiz kare hızlarının keyfini çıkarabileceksiniz!

 • AMD Radeon R-serisi grafik işlemci ile AMD A-serisi APU

  A88X-GAMER, en yeni AMD Socket FM2+ (Kaveri) APU'lar ile AMD Radeon™ R serisi grafik işlemcilere tam destek sağlar ve AMD Socket FM2 (Richland ve Trinity) APU'lar ile de uyumludur. AMD Socket FM2+ APU'lar, olağanüstü hızlı ve akıcı grafikler için Microsoft DirectX 11.1, hızlı genişletme seçenekleri için PCI Express 3.0, 4K/UHD çözünürlükler için HDMI ve DisplayPort bağlantılarına sahiptir. Model adı ekleme.

 • AMD A88X FCH (Bolton D4)

  AMD A88X FCH (Bolton D4) yonga seti, 5GT/s veri aktarım hızı ile PCI Express 3.0 grafikleri destekler. Ayrıca sekiz SATA 6Gbit/s konnektör ile dört USB 3.0 portunu da yerel olarak destekler.

 • AMD Radeon Dual Graphics teknolojisi

  AMD Radeon Dual Graphics, yalnızca AMD platformlarına özel bir teknolojidir. A88X-GAMER, 3D oyun grafiklerinde emsalsiz kalite ve performans sağlayarak oyun deneyiminizi hiç olmadığı kadar iyi hale getirmek için AMD APU'lar ile seçili AMD Radeon HD 6000-serisi ekran kartlarının birlikte çalışabilmelerini sağlar.

 • AMD Eyefinity teknolojisi

  Heyecan verici AMD Eyefinity teknolojisi, panoramik görüntü ve sizi içine alan oyun deneyimi sağlamak için oyun alanını altı bağımsız ekrana kadar genişletiyor.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket FM2+

RAM Tipi

DDR3

Anakart Chipseti

AMD A88X (Bolton D4)

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

1333 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1600 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1866 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2250 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0K30-M0EAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 5 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(5) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 422,00 TL 1.266 TL
5 253,20 TL 1.266 TL
6 211,00 TL 1.266 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 633,00 TL 1.266 TL
3 + 3 211,00 TL 1.266 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 422,00 TL 1.266 TL
2 + 4 211,00 TL 1.266 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 633,00 TL 1.266 TL
3 422,00 TL 1.266 TL
4 316,50 TL 1.266 TL
5 253,20 TL 1.266 TL
6 211,00 TL 1.266 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 422,00 TL 1.266 TL
2 + 4 211,00 TL 1.266 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 253,20 TL 1.266 TL
3 + 3 211,00 TL 1.266 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.266 TL 1.266 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.266 TL 1.266 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 422,00 TL 1.266 TL
4 + 2 211,00 TL 1.266 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı