• Onboard: 8 x USB 2.0
 • Onboard: PS/2
 • Onboard: 2 x USB 3.1
 • Onboard: RJ-45
 • Yapı: ATX
 • İşlemci Serisi: Amd Athlon II
 • İşlemci Soket Tipi: Soket AM3+
 • İşlemci Serisi: Amd FX
970 PRO GAMING/AURA / 81215

ASUS 970 PRO GAMING/AURA AM3+ AMD 970/SB 950 SATA 3.0 USB 3.1 Anakart

843 TL
140 TL'den başlayan taksitlerle
4 (Toplam Yorum: 18) Yorum Yap

kaç mhz ramlerle uyuyor belirtilmemiş sanırım

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS 970 PRO GAMING/AURA AM3+ AMD 970/SB 950 SATA 3.0 USB 3.1 Anakart

ASUS 970 PRO GAMING/AURA AM3+ AMD 970/SB 950 SATA 3.0 USB 3.1 ANAKART

ASUS 970 PRO GAMING/AURA


Dünyanın ilk resmi NVIDIA® sertifikalı 970 AMD oyuncu anakartı

AMD® AM3+ FX™/Phenom™ II/Athlon™ II/Sempron™ 100 Serisi İşlemcileri Destekler

 

NVIDIA® SLI™ ve AMD® CrossFireX™ Desteği

 

Çift Kanal DDR3 2133 desteği

 

Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst teknolojisi: En hızlı korumalı ağ

 

SupremeFX: Sizi oyunun parçası haline getiren kusursuz ses

 

Sonic Radar ll: Düşmanlarınızı yenmek için tarayın ve yerlerini belirleyin

 

RAMCache: Oyun yükleme sürelerinizi hızlandırın

 

Gamer's Guardian: Oldukça dayanıklı malzemeler ve akıllı kurulum özellikleri

 

USB 3.1 Tip-A ve M.2: Daha hızlı oyun için ultra yüksek hızlı aktarımlar


KASANIZI ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR RGB LED İLE AYDINLATIN


Oyun sizin tarzınız, kişiliğinizle ilgilidir - ayrıca tutkunuzla da. 970 Pro Gaming/Aura, tutkunuzla birlikte tarz ve kişiliğinizi tüm renklerle yansıtmanızı sağlayan oyuncu anakartıdır! Aura, tamamen yeni LED aydınlatma teknolojimiz, sınırsız renk kombinasyonu ve eğlenceli efektleri bir araya getirir.


 

Aura

Kasanızı işlemci sıcaklığına göre ya da favori şarkınıza göre birden fazla renkle doldurmak için favori LED efektinizi özelleştirin.

EFSANE OYUN DENEYİMİ İÇİN EFSANE GRAFİKLER


970 Pro Gaming/Aura, gerçekten efsanevi grafikler ve oyun için NVIDIA™ SLI™ uyumluluğuna resmi sertifika alan gezegenin ilk AMD 970 yonga seti tabanlı anakartıdır. Aynı zamanda AMD® CrossfireX™ destekler. İki yönlü, dört GPU'ya kadar grafik üstünlüğü için silahınızı seçin - 970 Pro Gaming/Aura'lı makinanıza maksimum oyun performansı, görsel mükemmellik ve oyun heyecanı katın!

YÜKSEK HIZLI KORUMALI AĞ Sadece en hızlı ateş eden hayatta kalır, bu yüzden 970 Pro Gaming/Aura gecikmeyi yasaklıyor - siz tuşa dokunduğunuz gibi düşmanlarınızı anında alt etmenize imkan tanıyor. Mühendislerimiz, içerisinde Intel® Gigabit Ethernet, ASUS'a özgü LANGuard ve GameFirst gibi sadece en iyi ağ teknolojilerini, bağlantınızı hızlı kılmak için eklediler.

Intel Gigabit Ethernet


Daha fazla çıkış, daha az CPU kullanımı ve muhteşem oyun deneyimleri


Daha hızlı ve akıcı oyun için en yeni Intel Ethernet (I211). Intel'in LAN'ının CPU kullanımını azaltma ve yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlama gibi avantajları bulunuyor. Böylelikle işlemcinin iş yükü azalır ve oyununuza daha çok güç sağlanır.

 

HALİNE GETİREN KUSURSUZ SES  HALİNE GETİREN KUSURSUZ SES


970 Pro Gaming/Aura'nın sizi içine çeken SupremeFX sesi ile savaş alanının en iyisi olun ve kazanmanıza yardımcı olacak gerçekçi sesi deneyimleyin. Neredeyse kayıpsız ses ve ASUS'a özgü Sonic Radar II teknolojisiyle savaş alanındaki düşmanlarınız sizi görmeden önce yerlerini belirleyin.

 

SupremeFX


Korunan ses, süper kalite


ASUS'a özgü SupremeFX teknolojisi, yüksek doygunluk ve neredeyse kayıpsız ses sunar. Kalkanlı tasarım, elektromanyetik kesinti koruması ve voltaj korumalı 5V güç kaynağı ile 115dB sinyal gürültü oranının saflığı ve kararlılığı garantilenmektedir. SupremeFX'in içerisinde Realtek ALC1150 kodekini barındıran üstün parçaları, akustik performansı en üst seviyeye taşır ve kesintileri engeller - yani oyuncu kulaklığı ya da hoparlörlerinizden sadece en iyi sesi alırsınız!

 

 

Sonic Radar II

Kazanmak için tarayın ve belirleyin!

Sonic Radar II, kişiselleştirilebilir bir oyun listesi ve basit bir kontrol paneliyle birlikte düşmanlarınızın ve takım arkadaşlarınızın savaş alanında nerede olduğunu gösteren gizli bir arayüzdür. Önemli seslerin nereden geldiğini yönüyle görün ve düşman belirleme yeteneklerinizi geliştirin. Ayrıca Ses Geliştirme teknolojisi de her patlamayı daha net duymanızı sağlar.


LANGuard


Arttırılmış hız. En iyi akım koruması


Sinyal çiftleme teknolojisi ve üst kalite yüzeye monte ile daha kararlı bağlantılar ve daha iyi çıkışla birlikte, elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı parçalar (ESD Guards) ile 1.9 kat daha fazla statik elektrik toleransı ve 2.5 kat (15 kV'ye kadar) daha fazla akım koruması.


GameFirst

Gecikmeyi engellemek için bir araya getirin


GameFirst IV Beta, ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyun için optimize eder - şimdi ise Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en yüksek bant genişliği ve en akıcı oynanış için bir arada kullanabileceksiniz. Tamamen yeni Akıllı mod ile her oyundan optimize edilmiş en iyi performansı almanız da garantileniyor.Multi-Gate Teaming


Tüm ağ çıkışlarınızı en yüksek bant genişliği için bir arada kullanın, en akıcı oynanış için bağlantıları uygulamalara atayın.

 

PERFORMANSTA SEVİYE ARTIŞI


En üst performans, en heyecanlı oyunlar anlamına gelir ve ASUS'a özgü AI Suite 3'ün kolay kullanımlı kontrol paneliyle 970 Pro Gaming/Aura tabanlı sisteminizin neredeyse tüm özelliklerine ince ayar yapabilirsiniz. Performans, soğutma, kararlılık, etkinlik ve estetik arasındaki en iyi dengeyi yakalayın - kullanımı kolay sezgisel arayüzle birlikte.

FAN Xpert


Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle, en rahat oyun deneyimini en üst seviye soğutmayla yaşayın. Dahili iki termal sensör ve donanım seviyesinde dört 4-pin/3-pin PWM/DC mod belirtlemesiyle Fan Xpert, her fanın yüksek soğutma performansı ve düşük gürültü arasındaki en iyi dengeye ulaşmasını sağlar, böylece en iyi performansa sahip olursunuz - su soğutmalı sistemler için de muhteşemdir!

USB 3.1 Boost


USB3.1'i ardışık 854.6/863.9MB/sn hızlarına kadar okuma/yazma ile otomatik olarak güçlendirir.

* USB 3.1 Boost'u 1.08.02'ye yükseltme gerektirir.

Ödüllü BIOS Tasarımı En akıcı ve rahat fare kontrollü görsel BIOS, daha da iyi olmak için geliştirildi. İster PC uzmanı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu bulmaya yardımcı olacak. EZ Mode'da hızlıca kurulum yapabilir, tarih ve saati ayarlayabilir ve fan profillerini seçebilirsiniz. Advanced Mode'a geçerek sık kullanılanlar ve kısayolları belirleyebilir, Last Modified ile en son değişiklikleri kaydedebilir veya gözden geçirebilirsiniz.

CrashFree BIOS 3


CrashFree BIOS 3 ile başlamayan bilgisayarınızı bile geri alabileceksiniz. Artık bozuk BIOS'tan endişe etmeye gerek yok.

EZ Flash 2


En son BIOS sürümünü internet üzerinden güncelleyin, hem de BIOS üzerinden.

RAMCache

Oyun yüklemelerinizi hızlandırın


Benzersiz şekilde akıllı olan bu teknolojiyle birlikte favori oyunlarınız ve uygulamalarınız inanılmaz yüksek hızlarda başlar. RAMCache milisaniyeleri mikro saniyelere çevirerek oyun yükleme süresini inanılmaz seviyelere taşır!

 

GERÇEK DÜNYADAN KORUNMA İÇİN GAMER'S GUARDIAN Siz oyunda arkanızı kollayın ve bırakın 970 Pro Gaming/Aura sizi gerçek dünyada diğer taraflardan korusun! İçerisinde akıllı kurulum özellikleri de barındıran anakart, kendini koruma özellikleriyle de muhteşem bir savunma oluşturur.

Digi+ VRM


Digi+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstridekilerin en iyilerinden biri, CPU'ya her zaman ultra akıcı ve ultra temiz güç sağlıyor!

Dram Aşırı Akım Koruması


Kart üzerindeki sigortalar, aşırı akımı ve kısa devre sonucu oluşabilecek zararı engeller. Bu da giriş çıkış portlarından DRAM'e kadar hem sisteminizi, hem de bağlı cihazlarınızı korur.

Yüksek dayanıklılığa sahip malzemeler


Yüksek kalite, süper dayanıklı parçalar bizim size sözümüz. Ekstra dayanıklılık için %13.6 daha serin çalışan bobinleri kullanıyoruz. Aynı zamanda -70°C ve 125°C arasındaki sıradışı sıcaklıklara dayanması için geliştirilen, Texas Instruments'ın 10K kapasitörlerini kullanıyoruz!

Paslanmaz Çelik Arka Plaka


Krom oksitli alaşımla üretilen aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka panel, sıradan panellere göre 3 kat daha dayanıklıdır.

Q-shield


Ellerinizi kesik ve yaralanmalara karşı koruyun.

Q-slot


Grafik kartınızı kolayca değiştirmek ya da güvene almak için.

Q-DIMM


Klips, bellek modüllerini kolayca ve güvenle çıkarıp takmak için.

Q-LED


CPU, bellek, graifk kartı ya da boot cihazıyla ilgili problemleri gösterir.

ESD KORUMALARI

Uzatılmış malzeme ömrü için 2 kat daha iyi ESD koruması


ASUS ESD Korumaları, aktif bir şekilde ani elektrostatik boşalmalara (ESD) karşı koruma sağlayarak, parçaların daha uzun ömürlü olmasını sağlar - böylelikle korumanız endüstri standartlarının iki katında olur.

 

OYUN İÇİN ÜRETİLDİ 970 Pro Gaming/Aura oyun için üretildi, profesyonel oyuncular tarafından şekillendirildi ve oyunda mükemmellik için test edildi - endüstrinin en cezalandırıcı laboratuvar ortamlarına dayanacak kadar güçlü. En iyi kalite, uzun ömürlülük, performans, kararlılık ve uyumluluk için üretiyor ve test ediyoruz. Dünya sınıfı mühendislerimizin kendileri de birer oyuncu, kendi tutku ve yeteneklerini, gezegenin en iyi oyuncularıyla herkes için yenilikçi oyun özellikleri yaratmak için kullanıyorlar. 970 Pro Gaming/Aura ile oynamaktan fazlasını yapacaksınız - gerçekliğin sınırındaki oyunu deneyimleyeceksiniz.

 

 • AMD 970

  AMD® 970 Yonga Seti, 4800MT HyperTransport™ 3.0 (HT 3.0) arayüz hızını ve PCI Express™ 2.0 x16 grafikleri destekler. AMD®'nin en yeni AM3+ ve çoklu çekirdekli işlemcileri için optimize edildi ve böylece muhteşem sistem performansı ve hız aşırtma yeteneklerine sahip.

 • AMD® AM3+ FX/Phenom™ II /Athlon™II /Sempron™ 100 Serisi İşlemciler

  Bu anakart benzersiz L3 ara bellek ve daha az güç tüketimiyle daha iyi hız aşırtma yeteneklerine sahip AMD® AM3+/AM3 çoklu çekirdekli işlemcileri destekler. Çift kanal DDR3 bellek desteği ve HyperTransport™ 3.0 tabanlı sistem bus'ı ile 4800MT/s'ye kadar veri aktarım hızlarına sahiptir. Bu anakart 32nm üretimine sahip AMD® işlemcileri de destekler.

Teknik Özellikler

Onboard

8 x USB 2.0

  İzle

Onboard

PS/2

Onboard

2 x USB 3.1

  İzle

Onboard

RJ-45

Yapı

ATX

İşlemci Özellikleri

İşlemci Serisi

Amd Athlon II

İşlemci Soket Tipi

Soket AM3+

İşlemci Serisi

Amd FX

İşlemci Serisi

Amd Sempron 100 Serisi

İşlemci Serisi

Amd Phenom II

Ram Özellikleri

RAM Tipi

DDR3

Özellikleri

Hafıza Bus Hızı

2133 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

1600 MHz

Hafıza Bus Hızı

1066 MHz

Hafıza Bus Hızı

1333 MHz

Hafıza Bus Hızı

1866 MHz

Anakart

MB Chipseti

AMD 970/SB950

MB Ram Slot sayısı

4

Bu ürünle toplam 18 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(18) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 281,00 TL 843 TL
5 168,60 TL 843 TL
6 140,50 TL 843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 421,50 TL 843 TL
3 281,00 TL 843 TL
5 168,60 TL 843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 281,00 TL 843 TL
2 + 4 140,50 TL 843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 140,50 TL 843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 281,00 TL 843 TL
2 + 4 140,50 TL 843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 168,60 TL 843 TL
3 + 3 140,50 TL 843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 843 TL 843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 843 TL 843 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 281,00 TL 843 TL
4 + 2 140,50 TL 843 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı