• Tepki Süresi (ms): 4
 • Parlaklık: 450 cd/m2
 • Yenileme Hızı: 120Hz
 • Ekran Boyutu: 43 inch
 • Çözünürlük (Piksel): 3840 x 2160
 • Görüntü Formatı: 16:9
 • Ekran Renk Sayısı: 1.07 Milyar
 • Piksel Aralığı: 0.2451 mm
XG438Q / 104012

ASUS 43" XG438Q 4Ms 120Hz HDR 4K AURA RGB FREESYNC GAMING MONITOR

12.006 TL
2.001 TL'den başlayan taksitlerle
Ekran Boyutu:
Çözünürlük (Piksel):
4 (Toplam Yorum: 2) Yorum Yap

Televizyon kurulumları için güzel bir monitör. Bu fiyata OLED bir TV alına bilir fakat bilgisayar ile arasında ki gecikme ne kadar fazla olur bilemem. Bu monitör DCI renk skalasının neredeyse tamamını kapsıyormuş bu çok güzel renkler demek ! HDR 600 standartı varmış. Bu da çok güzel ! Yinede bu monitör bir başlangıc gibi, ilerleyen yıllarda bu ailenin başka ürünlerine bakıla bilir.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS 43" XG438Q 4Ms 120Hz HDR 4K AURA RGB FREESYNC GAMING MONITOR

ASUS 43" XG438Q 4MS 120HZ HDR 4K AURA RGB FREESYNC GAMING MONITOR

ASUS XG438Q GAMİNG MONİTÖR


ROG Strix XG438Q HDR Büyük Oyuncu Monitörü — 43 inç, 4K (3840 x 2160), 120 Hz, FreeSync™ 2 HDR, DisplayHDR™ 600, DCI-P3 %90, Shadow Boost, 10 W Hoparlör x 2, Uzaktan Kumanda


Süper akıcı oyun görüntüleri için 120Hz yenileme hızına sahip 43 inç yansımasız 4K oyuncu monitörü.


DisplayHDR™ 600 ile HDR teknolojisi ve %90 DCI-P3 profesyonel renk gamı ile olağanüstü kontrast ve renk performansı.


Radeon™ FreeSync 2 HDR teknolojisi akıcı oynanış, düşük gecikme süresi ve daha iyi parlaklık ile kontrast sağlıyor.


GameFast Giriş teknolojisi giriş gecikmesini en aza indirir ve hareketlerin bağlı cihazlardan monitöre daha hızlı aktarılmasını sağlıyor.


İki adet 10 W hoparlör güçlü ses performansı sunuyor. Uzaktan kumanda ile de ekran menüsü üzerinden hızlı ayarlar ve kaynak seçimi yapılabiliyor.

DÜNYANIN EN BÜYÜK VE EN HIZLI 4K FREESYNC 2 HDR OYUNCU MONİTÖRÜ


ROG Strix XG438Q, akıcı görüntüler ile yüksek kontrastlı HDR performansının mükemmel dengesini sunarak inanılmaz derecede etkileyici oyun deneyimi sunan bir HDR oyuncu monitörü. Ekranda 43 inç boyutunda ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir 4K panel bulunuyor. Bunun yanı sıra ürün DisplayHDR™ 600 sertifikası için %90 DCI-P3 profesyonel renk gamı kapsama oranı ve olağanüstü kontrast ile HDR teknolojisine ve AMD Radeon™ FreeSync™ 2 HDR teknolojisine sahip. ROG Strix XG438Q ayrıca GameFast Giriş teknolojisi ile daha hızlı ve gecikmesiz kontrol imkanı sunarak oyun deneyimlerini zenginleştiriyor ve oyunculara rakiplerine karşı avantaj sağlıyor.

BÜYÜK EKRANDA OYUN VE EĞLENCE


Oyunculara yönelik özelliklerle donatılan 43 inç ROG Strix XG438Q, genellikle daha küçük panellerde bulunan yüksek yenileme hızlarından ve değişken yenileme teknolojisinden ödün vermeden etkileyici bir büyük ekran deneyimi sunuyor.

UZAKTAN KUMANDA


ROG Strix XG438Q, parlaklık, kontrast ve giriş sinyali gibi ayarları yapmanızı sağlayan bir uzaktan kumandayla birlikte geliyor.

YANSIMA ÖNLEYİCİ EKRAN


Yansıma önleyici ekran, aydınlatmanın değişken olduğu iç mekanlarda içerikleri daha kolay görmeyi sağlıyor, oyun oynarken ve film izlerken daha rahat bir izleme deneyimi sunuyor.

SONICMASTER İLE ZENGİN SESLER


ROG Strix XG438Q'da bulunan iki adet dahili 10 W stereo hoparlör ve özel ASUS SonicMaster teknolojisi zengin ve tatmin edici ölçüde gerçekçi sesler oluşturuyor.

GAMEFAST GİRİŞ TEKNOLOJİSİ


ROG Strix XG438Q, GameFast Giriş Teknolojisi ile giriş gecikmesini en aza indiriyor. Bu teknoloji hareket dağıtımının daha hızlı yapılmasını sağlar. Bu sayede, oyun içi aksiyonda her zaman hassas zamanlama ile gerektiği gibi hızlı olabilirsiniz.

120HZ YÜKSEK YENİLEME HIZI


ROG Strix XG438Q, 120Hz'lik ultra yüksek yenileme hızı ile en hareketli oyunların bile en yüksek görüntü ayarlarında akıcı ve takılma olmadan oynanabilmesini sağlıyor.

AKICI OYNANIŞ İÇİN RADEON FREESYNC™ 2 HDR


ROG Strix XG438Q düşük gecikme süreli ve daha yüksek parlaklık ve kontrasta sahip akıcı görüntüler oluşturan FreeSync™ 2 HDR teknolojisi bulunuyor. Hem standart hem de HDR içerikleri düşük gecikme süresiyle işleyebilen FreeSync 2, özellikle HDR içeriklerde karşılaşılan giriş gecikmesi sorununu ortadan kaldırıyor.

DCI-P3 90% VE DİSPLAYHDR™ 600 İLE YÜKSEK DİNAMİK ARALIK (HDR)


ROG Strix XG438Q, geleneksel monitörlere göre daha geniş renk gamı ve daha yüksek kontrast sunmak için belirli bir parlaklık aralığında (750 cd/m2'ye kadar) HDR teknolojisine destek veriyor. En parlak beyazlar ve en koyu siyahlar ile daha önce görmediğiniz ayrıntılar ortaya çıkacak. ROG Strix XG438Q ayrıca %90 DCI-P3 renk gamı ve DisplayHDR™ 600 sertifikasının gereksinimlerini karşılayan kontrast performansına sahip.

ASUS AURA AYDINLATMA


ASUS'a özgü Aura Sync teknolojisi sayesinde ROG Strix XG438Q, Aura Sync ekosistemindeki bileşenler ve çevre birimleriyle senkronize bir ortam aydınlatması oluşturabiliyor.

RESİM İÇİNDE RESİM VE YAN YANA RESİM İÇİN KISAYOL TUŞLARI


Resim içinde resim modunu destekleyen ROG Strix XG438Q, ana ekranın içinde bir pencere açabiliyor. Resim yanında resim modunda ise monitördeki görüntü bölümlere ayrılabiliyor. Bu sayede aynı anda birden fazla kaynaktan görüntü alınabiliyor.

SHADOW BOOST TEKNOLOJİSİ

ASUS Shadow Boost teknolojisi parlak alanları aşırı aydınlatmadan oyunlardaki karanlık bölgelerin daha net görünmesini sağlıyor. Böylece hem izleme deneyimi genel olarak daha iyi hale geliyor hem de haritanın karanlık bölgelerinde saklanan düşmanları daha kolay bulabiliyorsunuz.

 

ÇOK SAYIDA HDR MODU

Birden fazla HDR modu arasından istediğinizi seçerek o anki kullanım senaryosuna göre monitörün HDR performansını ayarlayabilirsiniz.

 

GamePlus

ASUS'a özgü dahili GamePlus kısayol tuşu, oyunları mümkün olan en iyi şekilde oynamanıza yardımcı olmak için bazı oyun içi iyileştirmeler sunuyor. Profesyonel oyuncuların yorumlarıyla geliştirilen bu işlev antrenman yapıp yeteneklerini geliştirmelerini sağlıyor.

 • Nişangah

  Dört kalıcı nişangah arasından birini seçebilir, bunların konumunu ayarlayabilir ve FPS oyunlarında hassas nişan alabilirsiniz. Oyunun kendi nişangahı veya dürbünü olmadığı zamanlarda mükemmel şekilde nişan alın.


 • Zamanlayıcı

  Ekranda yer alan zamanlayıcı tekrar tekrar çıkan eşyaları, yeniden ortaya çıkan düşmanları ve belirli zaman aralıklarıyla olan diğer durumları takip etmenizi sağlar. Yön koluyla zamanlayıcı ekranda istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz böylece oyun menüleriyle çakışmaz.


 • FPS Sayacı

  Ekranın kare hızını gösterir. Bu bilgiyi farklı grafik ayarlarının ve sistem yapılandırmalarının performansa etkisini görmek için kullanabilirsiniz. Böylece oyun görüntüleri ve kare hızı arasındaki dengeyi ayarlayabilirsiniz.


 • Ekran Hizalama

  Bu özellik etkinleştirildiğinde ekranın dört kenarında üç çizgi belirir. Bunlar birden fazla monitör kullanılan sistemlerde monitörleri hizalamayı sağlar.

GameVisual

ASUS GameVisual farklı tür içeriklerde görüntüleri optimize etmek için önceden ayarlanmış yedi adet ekran modu bulunuyor. Bu benzersiz ayarlara kısayol tuşu veya ekran menüsü içindeki ayarlardan kolayca erişilebiliyor.

Yarış


Gerçek zamanlı yarış ve hızlı oyun deneyimi için giriş gecikmesini azaltır.

MOBA


Rakiplerinizin sağlık/mana göstergelerinin renklerini vurgular, böylece anında müdahale edip karşı takımın ana yapısını ilk yok eden siz olursunuz.

Sinema


Film izlemek için ideal canlı görüntüler için kontrast ve renk doygunluğunu iyileştirir.

RTS/RPG


Renk doygunluğu ve kontrast keskinliğini iyileştirerek gerçek zamanlı strateji (RTS) veya rol yapma oyunları (RPG) için çok daha parlak renkler ve detaylı görüntüler oluşturur.

FPS


Yüksek kontrast ayarıyla karanlık alanlarda bile görüş daha iyi hale getirilir. Böylece düşmanlarınızı daha rahat görebilirsiniz.

sRGB


İnternet üzerindeki fotoğraf ve grafikler için ideal ayarlar.

Manzara


Daha geniş bir parlaklık aralığı sağlar ve daha fazla kontrast geçişi sunar. Yeşil ve mavi renkler için doygunluk seviyesini ayarlar. Bu sayede, manzaraların yer aldığı fotoğraf ve videolar için idealdir.

GENİŞ BAĞLANTI SEÇENEKLERİ


ROG Strix XG438Q üç adet HDMI 2.0 girişi ve bir DisplayPort arayüzüyle geniş bağlantı seçenekleri sunar.

Ultra Düşük Mavi Işık Teknolojisi

ROG Strix XG438Q, TÜV Rheinland sertifikalı ASUS Ultra Düşük Mavi Işık filtresiyle gözlerinizi koruyor ve zararlı mavi ışığın neden olduğu rahatsızlıkları önlüyor. Ekran menüsünden veya beş yönlü kolu kullanarak dört farklı filtre ayarından birini seçin.

ASUS Flicker-Free Teknolojisi


ROG Strix XG438Q, göz yorgunluğunu en aza indirerek daha rahat bir oyun deneyimi sunmak için ekran titreşimini azaltıyor.

Teknik Özellikler

Tepki Süresi (ms)

4

Parlaklık

450 cd/m2

Ekran Özellikleri

Yenileme Hızı

120Hz

Ekran Boyutu

43 inch

  İzle

Çözünürlük (Piksel)

3840 x 2160

Görüntü Formatı

16:9

Ekran Renk Sayısı

1.07 Milyar

Piksel Aralığı

0.2451 mm

İzleme Açısı

178°(H)/178°(V)

Etkin İzleme Alanı

941.184 x 529.416 mm

Sync Teknolojisi

FreeSync

Bağlantı Özellikleri + Portlar

HDMI Bağlantı Sayısı

3

Multimedya

Ekranda Multimedya

Hoparlör

Ekranda Multimedya

Kulaklık

Ekranda Multimedya

USB

Monitör

HDMI Bağlantısı

Var

Kullanım Amacı

Oyun

Tepki Süresi Aralığı (ms)

2 - 5

Monitör Tipi

VA

Monitör Bağlantısı

Display Port

Monitör Bağlantısı

HDMI

Vesa(Askı Aparatı Girişi)

100x100

Kontrast Oranı

Normal Kontrast Oranı

4.000:1

Diğer

Üretici Part Numarası

90LM04U0-B01170

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(2) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.002,00 TL 12.006 TL
5 2.401,20 TL 12.006 TL
6 2.001,00 TL 12.006 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 6.003,00 TL 12.006 TL
3 4.002,00 TL 12.006 TL
5 + 1 2.001,00 TL 12.006 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.002,00 TL 12.006 TL
2 + 4 2.001,00 TL 12.006 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 6.003,00 TL 12.006 TL
3 4.002,00 TL 12.006 TL
4 3.001,50 TL 12.006 TL
5 2.401,20 TL 12.006 TL
6 2.001,00 TL 12.006 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.002,00 TL 12.006 TL
2 + 4 2.001,00 TL 12.006 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 2.401,20 TL 12.006 TL
3 + 3 2.001,00 TL 12.006 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 12.006 TL 12.006 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 12.006 TL 12.006 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.002,00 TL 12.006 TL
4 + 2 2.001,00 TL 12.006 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı