MU672TU/A / 92437

Apple Watch Series 4 GPS, 40mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Loop

3.099 TL
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Apple Watch Series 4 GPS, 40mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Loop

APPLE WATCH SERİES 4 GPS, 40MM SPACE GREY ALUMİNİUM CASE WİTH BLACK SPORT LOOP ÖZELLİKLERİ

APPLE WATCH SERIES 4

Değişim zamanı.

Apple Watch Series 4 ile tanışın. Daha aktif, daha sağlıklı ve her zaman bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak şekilde baştan aşağı yeniden tasarlandı.

 

Yepyeni Tasarım

Kusursuz dönüşüm.

Şimdiye kadarki en geniş Apple Watch ekranı.Yeni elektriksel kalp sensörü. Dokunsal geri bildirim özelliğine sahip Digital Crown. Çok tanıdık ama bir o kadar da yeni Apple Watch Series 4, bir saatten bekleyebileceğiniz her şeyi yeniden tanımlıyor.

 

Series 4, Apple Watch için baştan aşağı yeniden düşünülmüş bir tasarım ve mühendislik anlayışını ifade ediyor. Kavisli köşelere sahip yeni ve daha geniş ekrandan S4 çipin mimarisine kadar her ayrıntının temelinde bu anlayış yatıyor. Apple Watch bugüne kadar imza attığımız en kişisel ürün. Ve şimdi her zamankinden çok daha güçlü.

 

En geniş Apple Watch ekranı. İşte bu büyük bir haber.


Apple Watch’un en temel öğesi olan ekran, Series 4 ile her zamankinden daha iyi bir hale bürünüyor. Böylesine geniş bir ekrana imza atarken aynı zamanda kasanın boyutlarını gözle görülür bir şekilde büyütmemek ve tabii ki pil ömründen de ödün vermemek gerekiyordu. Bu yüzden, LTPO adı verilen yepyeni bir ekran teknolojisinden yararlandık. Kenarları daha dar tutarak ekranı %30’un üzerinde genişlettik ve tek şarjla tüm gün süren pil ömrü sunmaya devam eden bir Apple Watch tasarladık.

Daha iyi bir deneyim. Hem de her açıdan.

Ekranın kavisli köşeleri kasanın hatlarına kusursuzca eşlik ederken ortaya kesintisiz bir zarafet çıkıyor. Böylece hem görsel alan hem de dokunmatik yüzey göz alıcı ekranın en uzak köşelerine kadar uzanıyor.

 

Her milimetresi, işinize çok yarayacak bir bilgi.

Ekranın yeni boyutlarından tam olarak verim alabilmek için arayüzün tamamı daha fazla bilgiyi daha fazla ayrıntıyla sunacak şekilde yeniden tasarlandı. Yeni İnfografik saat kadranı tam sekiz komplikasyonu bir arada gösterebiliyor. Böylece bir bakışta daha fazlasını görebiliyor ve yapabiliyorsunuz.

 

Digital Crown. Baş döndüren yenilik.

Digital Crown’un tasarımındaki asıl amaç, ekrandaki görüntüye engel olmadan Apple Watch’ta gezinmenin kolay bir yolunu sunmaktı. Apple Watch Series 4 ile bu mekanizma baştan aşağı yenilendi. Dokunsal geri bildirim özelliği sayesinde şimdi Digital Crown’u çevirdiğinizde tıklamaya benzer bir titreşim hissediyorsunuz.

 

Minyatür mucize.

Apple’ın şimdiye kadar ürettiği en komplike teknolojilerden biri olan Digital Crown, Apple Watch Series 4 ile çok daha küçük bir alanda çok daha fazla işlev sunuyor. Tüm sistem %21 daha fazla bileşenden oluştuğu halde %30 daha küçük.

 

Kalbinize göz kulak olun.

Kalp atış hızınızı hızla kontrol etmenize olanak veren optik kalp sensörü, daha en başından beri Apple Watch’un önemli bir parçası oldu. Ve şimdi bu sensör, aktif olmadığınız zamanlarda kalp atış hızınız 10 dakika boyunca belirli bir eşiğin altında seyrederse bunu tespit edebiliyor ve saatiniz size düşük kalp atış hızı bildirimi yolluyor. Düşük kalp atış hızı, kalbin vücuda oksijen açısından zengin kan pompalamak konusunda yetersiz kaldığı durumlarda ciddi tehlike oluşturabilecek bradikardi hastalığının belirtisi olabiliyor.


Küçük alanlar, büyük fikirler.


Her yönüyle optimize edilen yeni Apple Watch her zamankinden daha güçlü, her zamankinden daha ince. Üstelik tek bir şarjla 18 saate kadar pil ömrü sunuyor.


YepyeniS4 çip. S4 çip, bir işlemciden çok daha fazlası. SiP (System in Package) adı verilen ve tüm sistemin tek bir bileşen üzerinde üretilmesiyle ortaya çıkan bir inovasyon unsuru. Böylesine bir mimari, Apple Watch’un çok küçük bir alanda muhteşem özelliklere ev sahipliği yapmasına olanak veriyor. Ve Apple Watch dünyada tamamen SiP ile çalışan tek ürün


2 kata kadar daha yüksek hız. Dördüncü nesil CPU, daha önce hiç olmadığı kadar hızlı. Uygulamalar çok daha hızlı açılıyor, tüm sistem daha yüksek performansla çalışıyor.


%50 daha yüksek ses veren hoparlör. Apple Watch Series 4’teki daha büyük ve daha güçlü hoparlör, hem Siri hem de Walkie-Talkie için fark edilir derecede daha iyi ses kalitesi sunuyor. Üstelik mikrofon, daha az ekoya ve daha net sese sahip telefon görüşmeleri için diğer tarafa alındı.

Proaktif Sağlık İzleyicisi

Hem koruyucu hem de guru.

Düşük ve yüksek kalp atış hızı bildirimleri. Düşme algılama ve Acil SOS. Yeni Nefes kadranları. Sağlığınızı her gün daha iyi hale getirmek için tasarlandı. Ve onu korumanıza yardımcı olacak kadar da güçlü.

 

Apple Watch Series 4, günlük stres veya yaktığınız kalori gibi birçok şeyi yönetmenize yardımcı oluyor ve sağlıklı bir hayat yaşamanız için size ilham veriyor. Aynı zamanda kalp atış hızınızı izleyerek endişe verici bir durum tespit ettiğinde sizi haberdar ediyor. Ve şimdi, düşme algılama ve Acil SOS özellikleriyle bu güvenlik anlayışını bir adım daha ileriye götürüyor. Yeni Apple Watch. Gözü hep üzerinizde. Ve tabii ki kalbinizde.


Aklında kalbiniz var.


Apple Watch Series 4, kalp atış hızınızı dilediğiniz an kontrol edebilmeniz ve kalbinizin performansını takip edebilmeniz için onu gün boyunca belirli aralıklarla izliyor. Üstelik kalp atış hızınız anormal bir şekilde yükseldiğinde veya düştüğünde herhangi bir semptom hissetmiyor olsanız bile sizi uyarıyor.

İçiniz hep rahat olsun diye, gözü hep üzerinizde.

Yüksek veya düşük kalp atış hızı ciddi bir sorunun habercisi olabilir. Fakat birçok insan semptomları tanımadığı için bu semptomların altında yatabilecek sorunları fark etmiyor. Apple Watch Series 4 kalbinizi takip ediyor ve herhangi bir düzensizlik tespit ettiğinde size bildiriyor. Böylece anında önlem almanız ve doktorunuza danışabilmeniz için size yardımcı oluyor.

 

Tüm sağlık verilerinizi tek yerden takip edin.


Sağlık ve fitness uygulamalarından gelen veriler de dahil olmak üzere kalbinizle ilgili tüm veriler iPhone’unuzdaki Sağlık uygulamasında toplanıyor. Bu sayede aktivite, uyku, farkındalık ve beslenme ile ilgili tüm verilerinizi bir bakışta kolayca görüntüleyebiliyorsunuz.

Düşme algılama.


Yeni ivmeölçer ve jiroskop sayesinde Apple Watch düştüğünüzü tespit edebiliyor. Böyle bir durumla karşılaştığınızda gelen bir uyarı sayesinde doğrudan saat ekranından acil servisleri kolayca arayabiliyor veya dilerseniz uyarıyı kapatabiliyorsunuz. Eğer 60 saniye boyunca tepki vermezseniz acil durum araması otomatik gerçekleşiyor ve acil durumlarda ulaşılmasını istediğiniz kişilere mesaj gönderiliyor.


Acil SOS.


Acil SOS özelliği sizin için yardım çağırıyor, acil durumlarda ulaşılmasını istediğiniz kişilere bildirim gönderiyor, mevcut konumunuzu iletiyor ve acil durum personeli için Tıbbi Kimlik kartınızı ekranda gösteriyor. Ve Apple Watch Series 4 tüm bunları telefonunuza ulaşmakta zorluk çektiğiniz durumlarda bile yapabiliyor.

Akciğerlerinizi doldurun, kafanızı boşaltın.

Gün içinde durup rahatlamaya ve farkındalığınızı artırmaya zaman ayırmanız, stresinizi azaltmanıza ve genel sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olabilir. Nefes uygulaması, bir dizi derin nefes alıp verme hareketiyle rahatlamanızı ve dengenizi korumanızı kolaylaştırıyor. Ve şimdi Nefes uygulamasını saat kadranı olarak da kullanabiliyor, böylece sadece bileğinizi kaldırarak uygulamaya erişebiliyorsunuz.

 

Sağlığı ön plana koyan uygulamalar.

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek için gereken alışkanlıkların belirlenmesinde doğru uygulamaların seçilmesi de oldukça önemli bir rol oynuyor. Hedefiniz daha fazla su içmek, daha iyi bir uyku düzenine kavuşmak veya diyabet gibi sağlıkla ilgili bir durumu daha iyi yönetmek olabilir. Merak etmeyin, hedefinize öncelik vermenize yardımcı olacak bir uygulama mutlaka var.

 

Clue Adet Takvimi. Sağlık ve fitness durumunuzu her açıdan izlemek, alışkanlıklarınızı daha sağlıklı hale getirmek için regl döngünüzü takip edin.

HealthFace. Saat kadranınıza komplikasyon olarak ekleyin, Sağlık uygulamasındaki önemli verilerinize hızla erişin.

Streaks. Otomatik anımsatıcılarla, her gün başarmak istediğiniz 12 görevi tamamlayın.


Üstün Antreman Arkadaşı

Daha sıkı çalışan antremanlar.

Otomatik antrenman algılama. Yeni yoga ve doğa yürüyüşü antrenmanları. Kadans ve tempo uyarıları gibi, koşuculara özel geliştirilmiş özellikler. Favori antrenmanlarınızı en doğru şekilde takip etmek için bir bakışta görebileceğiniz beş adede kadar ölçüm seçebilme imkanı.

 

Apple Watch Series 4, bir spor saatinden çok daha fazlası. Koşudan yogaya veya yüzmeye, antrenman alışkanlıklarınızı öğrenen ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ölçümleri doğrudan bileğinizde gösteren bir antrenör. İnovasyon dolu çizgileriyle, başlangıç çizgisinden bitiş çizgisine kadar pes etmeyen içinizdeki sporcu için tasarlandı.

 

Sizi harekete geçiren şeyler için harekete geçmeye hazır.


İster maraton için antrenman yapıyor isterseniz havuzda tur atıyor olun, Apple Watch Series 4 herkes için bir şey sunuyor. Şimdi yoga ve doğa yürüyüşü seçeneklerini de içeren Antrenman uygulaması yaptığınız her türlü egzersize ayak uyduruyor. Kişisel hedefler belirleyin, yaktığınız kaloriyi ölçün ve iPhone’unuzdaki Aktivite uygulamasını kullanarak zaman içerisindeki gelişiminizi takip edin. Hazır mısınız? Başlayın.

Koşucular için önemli bir adım.


Yeni tempo uyarıları, bileğinize hafifçe dokunarak istediğiniz temponun üstünde mi yoksa altında mı olduğunuzu haber veriyor. Yeni kadans ölçümü, dakikada attığınız adım sayısını hesaplıyor. Ve periyodik hız, istediğiniz zaman bir önceki kilometreyi tamamlama sürenizi görmenizi sağlıyor.

Spor salonu aletleriyle bağlantı.


Tek dokunuşla saatinizi uyumlu spor salonu ekipmanlarıyla eşleştirin. Böylece kalp atış hızı, hız ve kalori gibi önemli ölçümleri hem saatinizde hem de koşu bandında, eliptik bisiklette veya kondisyon bisikletinde görüntüleyin.

Otomatik antrenman algılama.


Siz en popüler antrenmanları yaparken Apple Watch hareket ettiğinizi algılıyor ve Antrenman uygulamasını başlatmanız için size uyarı gönderiyor. Uygulamayı başlatmadan önce yapmaya başladığınız egzersizleri bile sayıyor. Ve dinlenirken dikkatiniz uzun bir süre dağılırsa antrenmanı bitirmeniz gerektiğini hatırlatıyor.

Ter atın, yüzün, sudan korkmayın.

Apple Watch Series 4, 50 metreye kadar suya dayanıklı.Ve hem havuzda hem de denizde yapılan antrenmanları takip ediyor. Hoparlördeki suyu ses yardımıyla dışarı atmak için Digital Crown’u çevirmeniz yeterli.

 

Sekiz komplikasyon, bir şampiyon.


Sekiz adet komplikasyonu bir arada gösterebilen yeni İnfografik saat kadranı, önem verdiğiniz her şeyi her zamankinden daha ayrıntılı bir şekilde sunuyor. Müzik, Kalp Atış Hızı ve daha birçok komplikasyon ile temponuzu asla düşürmeyecek size özel bir antrenman kadranı oluşturun.

 

Hava değerleri. O anki hava sıcaklığını, gün içinde beklenen en yüksek ve en düşük sıcaklıkları, hava kalitesini ve UV seviyelerini gösteren yeni indeksleri görüntüleyin.

 

Müzik. Apple Music veya Apple Podcasts içeriklerini dinleyerek, ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu kazanın.

 

Antreman. Antrenman uygulamasını saat kadranınıza ekleyin ve hemen ter atmaya başlayın.

 

Kalp Atış Hızı. Bir bakışta kalp atış hızınızın son ölçümünü görün veya kalbinizin atışıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için Kalp Atış Hızı uygulamasına dokunun.

Sizi harekete geçirecek müzikler ve podcast’ler.


Apple Music’teki bir albüm veya çalma listesi, bir Apple Podcasts bölümü ya da Beats radyo istasyonunda çalan bir şarkı. Motivasyon için ihtiyaç duyduğunuz her şey bileğinizde.

Tam bir sportmen.

Egzersiz rutininize uygun üçüncü taraf fitness uygulamalarından dilediğinizi seçin, bu uygulamalarla yaptığınız antrenmanlarla Aktivite halkalarınızı tamamlayın.

 

Snoww.Arkadaşlarınızı takip edin, en önemli kayak istatistiklerini karşılaştırın veya kayak ve snowboard ile ilgilenen diğer kullanıcılarla yarışarak yamaçlara adınızı altın harflerle yazdırın.

 

Nike Training Club.Dünya standartlarındaki Nike Master Trainer’lar eşliğinde 180’den fazla ücretsiz antrenmana erişin, güç ve dayanıklılık egzersizlerinden mobilite ve yogaya uzanan birçok antrenmanla formunuzu koruyun.

 

Swing Tennis Tracker.Skorlarınızın kaydını tutun, vuruş hızınızı inceleyin, tenis antrenmanlarınızı Aktivite ve Sağlık uygulamalarına kaydedin.

 

Geniş Kapsamlı Aktivite İzleyicisi

Motivasyon için tasarlandı.

Kıran kırana yeni yarışmalar. Arkadaşlarınızla aktivite paylaşımı. Kişisel koç desteği. Aylık görevler. Başarı ödülleri. Kısaca, Aktivite halkalarınızı her gün tamamlamak için ihtiyaç duyduğunuz motivasyon.

 

Gün içindeki hareket etme biçimlerinizi anlamanız, sağlıklı yaşam için oldukça önemli bir rol oynuyor. Apple Watch günlük hareketlerinizi üç basit ölçüm ile gösteriyor: Duruş, Egzersiz ve Hareket. Ve bu üç ölçüm, gün boyu ilerleme durumunuzu izleyen Aktivite halkalarını oluşturuyor. Hedefiniz, halkalarınızı her gün tamamlamak.

 

Arkadaşınıza meydan okuyun. Kendinize de.


Apple Watch, aktivite durumunuzu parkurdan, patikadan ve hatta denizin ortasından bile paylaşmanıza olanak veriyor. Ve şimdi yeni Aktivite yarışmaları sayesinde arkadaşlarınızı yedi günlük yarışmalara davet edebiliyor, günlük Aktivite halkalarınızı kapatma yüzdenize göre puan kazanabiliyorsunuz.

Küçük bir destek, büyük bir motivasyon.

Yarışma esnasında hem puanınızı gösteren hem de rakibinizi geçtiğinizi veya onun gerisinde kaldığınızı belirten bildirimler alıyorsunuz. Böylece zafere koşmak için daha ne kadar hareket etmeniz gerektiğini tam olarak öğrenebiliyorsunuz. Ve tıpkı bir kişisel antrenör gibi Apple Watch’unuz da halkalarınızı gün sonuna kadar kapatabilmeniz için sizi motive ediyor ve aynı zamanda her ay yeni bir görev öneriyor.

 

Bu ödülü hak ettiniz.

Şimdi bir zafere ulaştığınızda kupanızı gururla kaldırabilirsiniz. iPhone’unuzdaki Aktivite uygulamasında bulunan yeni Ödüller sekmesinde yarışma sonunda kazandığınız ödülü görebilirsiniz.

 

Üç halka, tek hedef.


Hareket. Egzersiz. Duruş. Apple Watch’taki üç Aktivite halkası, gün içindeki tüm hareket etme biçimlerinizi anlamanız ve ölçebilmeniz için oldukça önemli bir rol oynuyor.


Hareket. Hareket halkası, yaktığınız aktif kalori miktarını takip ediyor. Aktif kalori, merdiven çıkmaktan çocuklarla oynamaya kadar her tür hareket esnasında yaktığınız kalori anlamına geliyor.


Egzersiz. İster antrenman yapın isterseniz sadece hızlı bir şekilde hareket edin, Egzersiz halkası kaç dakikalık tempolu aktivite tamamladığınızı gösteriyor.


Duruş. Uzun süre oturmak, zaman içerisinde sağlık sorunlarına neden olabiliyor. Bu nedenle Apple Watch gün boyunca sizi ayağa kalkmaya teşvik ediyor.

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.033,00 TL 3.099 TL
5 619,80 TL 3.099 TL
6 516,50 TL 3.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.549,50 TL 3.099 TL
3 + 3 516,50 TL 3.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.033,00 TL 3.099 TL
6 516,50 TL 3.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.549,50 TL 3.099 TL
3 1.033,00 TL 3.099 TL
4 774,75 TL 3.099 TL
5 619,80 TL 3.099 TL
6 516,50 TL 3.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.033,00 TL 3.099 TL
2 + 4 516,50 TL 3.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 619,80 TL 3.099 TL
3 + 3 516,50 TL 3.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.099 TL 3.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.099 TL 3.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.033,00 TL 3.099 TL
4 + 2 516,50 TL 3.099 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı