MNNH2TU/A / 84425

APPLE Watch S1 38mm Roze Altın Rengi Alüminyum Kasa ve Kum Pembesi Spor Kordon

1.199 TL
199 TL'den başlayan taksitlerle
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

APPLE Watch S1 38mm Roze Altın Rengi Alüminyum Kasa ve Kum Pembesi Spor Kordon

APPLE WATCH S1 38MM ROZE ALTIN RENGİ ALÜMİNYUM KASA VE KUM PEMBESİ SPOR KORDON

Apple Watch Series 1

Orijinale güçlü bir dokunuş.

Aktivitelerinizi takip edin ve paylaşın. Antrenman verilerinizi ölçün. Sağlık değerlerinizi görüntüleyin. Önem verdiğiniz kişilerle ve konularla bağlantıda kalın. Yeni çift çekirdekli işlemci sayesinde, şimdi tüm bunları her zamankinden daha hızlı yapabilirsiniz. İşte karşınızda Apple Watch Series 1.


 

Süper hızlı performans.

 

Yeni çift çekirdekli işlemcisi ile, Apple Watch Series 1 her an kullanımınıza hazır. Sevdiğiniz uygulamalar anında açılıyor ve her zaman güncel kalıyor. Bu sayede, Aktivite halkalarınızı görüntülemek, takviminizi kontrol etmek veya bir mesaja cevap vermek gibi günlük işlerinizi anında gerçekleştirebiliyorsunuz.


Aktivitelerinizi takip edin ve paylaşın.


Duruş, Hareket ve Egzersiz halkalarınız, gün boyunca ne kadar aktif olduğunuzu gösterir ve sizi daha fazla hareket etmeye teşvik eder. Çok fazla oturup oturmadığınızı görün. Kaç adım attığınızı ve kaç kalori yaktığınızı takip edin. Ve her gün 30 dakika egzersiz yapmayı hedefleyin.


Tamamını aynı anda yapmasanız bile.

Antrenman verilerinizi ölçün.


Bisiklete binme, koşu ve eliptik bisiklet gibi çeşitli iç ve dış mekan antrenmanlarından birini seçin, ardından hedefinizi belirleyerek harekete geçin. Hangi antrenmanı yaparsanız yapın, Apple Watch Series 1 hareketlerinizi doğru biçimde ölçer. Birlikte görüntülemek için beş adede kadar ölçüm seçebilir, hatta bölümleri işaretleyebilirsiniz.

 

Sağlık değerlerinizi görüntüleyin.


Apple Watch Series 1 her zaman yanınızda olduğundan, genel sağlık durumunuz hakkında daha bilinçli hareket etmenize yardımcı olabilir. Kalp atış hızınızı kolayca takip etmenizi, stresle daha iyi başa çıkmanızı ve belirli alışkanlıklarınızla ilgili uygulamalar eklemenizi sağlayabilir. Böylece, sağlığınızla ilgili büyük resmi görebilirsiniz.

 

Bağlantıda kalın.

Bir mesaj veya arama geldiğinde hafif bir dokunuşla bildirim alın. Sevdiğiniz uygulamaları anında açın ve kullanmaya başlayın. Siri’ye sesinizle komutlar vererek işlerinizi yaptırın. Apple Watch Series 1 ile, önemli bilgileri doğrudan bileğinizden alarak her şeyi hızla ve rahatça yapabilirsiniz. Böylece gününüz hiçbir zaman sekteye uğramaz.

Mesajlar

 

Bir dokunuşla uyarı alın ve bileğinizi kaldırarak mesajı okuyun. Ardından, eğlenceli ve etkileyici yollarla mesaja yanıt verin.

Telefon

 

Kimin aradığını görün ve yanıtlayın. Reddetmek istediğinizde, elinizi saatin üzerine kapatın. Sonra Siri’den o kişiyi geri aramasını da isteyebilirsiniz.

Takvim

 

Gelen davetlere bakın, yaklaşan etkinliklerden haberdar olun ve bir etkinliğe gitmek üzere yola çıkmanız gerektiğinde uyarılar alın.


Wallet

 

Uçuş kartlarınız, kuponlarınız, etkinlik biletleriniz ve ödül kartlarınız gibi şeyleri saklayabileceğiniz kullanışlı bir uygulama.

Anımsatıcılar

 

Siri’den yapmanız gerekenleri anımsatmasını isteyin. Bitirdiğinizde Tamamlandı’ya veya daha sonra tekrar haber vermesini istediğinizde Ertele’ye dokunun.


BBC News

 

Doğrudan bileğinizden son dakika haberlerini alın, manşetlere göz atın ve makale özetlerini okuyun.

Mail


Bir mail geldiğinde, göndereni ve konuyu anında görüntüleyin, ardından mail’e dokunarak içeriğin tamamını okuyun.


Harita


Uygulama, sağa veya sola dönmeniz gerektiğinde size hafif dokunuşlarla haber verir. Böylece, yolunuzu bulmak için saatinize bakmanıza gerek kalmaz.

Onefootball


Canlı skorlar, önemli pozisyonlar, haberler, futbolcu transferleri ve istatistiklerle futbol dünyasını keşfedin.

Apple Watch S1 Roze Altın akıllı saatiniz ile hayatınızı düzene sokmaya hazır olun. Bisiklete binme, eliptik bisiklet gibi çeşitli iç ve dış mekân antrenmanlarından birini seçip hedefinizi belirleyerek harekete geçin. İstediğiniz hareketi yapabilirsiniz. Çünkü Apple Watch S1 bütün hareketlerinizi doğru ölçer. Birlikte görüntülemek için beş adede kadar ölçüm seçebilir ve işaretleyebilirsiniz. Gün içinde ne kadar hareket ettiğinizi sizlere gösteri ve daha çok hareket etmenizi için sizi bilgilendirir. Akıllı saatiniz hayatınızı kolaylaştırmak ve sizi sağlıklı yaşama teşvik etmek için tasarlanmıştır. Kalp atış hızınızı kolayca takip etmenizi, stresle daha iyi başa çıkmanızı ve sahip olduğunuz belirli alışkanlıklarınızla ilgili uygulamalar eklemenizi sağlar. Çift çekirdekli işlemcisi sayesinde uygulamalarınıza anında ulaşabilirsiniz. Mesajınıza cevap vermek, takviminizi kontrol etmek, aktivite halkalarınızı görüntülemek gibi günlük işlemlerinizi yapmak artık kolunuzdaki akıllı saatiniz ile çok kolay bir hal aldı. Mesaj aldığınızda bir dokunuşla bildirim alabilir ve bilekliğinizi kaldırarak mesajı okuyabilirsiniz. Aramalarınızın da hafif bir dokunuşla bildirimini alabilirsiniz. Kimin aradığını yanıtlamak istemediğinizde elinizi saatin üzerine kapatın ve sonra Siri’den o kişiyi geri aramasını isteyebilirsiniz. Siri’ye sesli komutlarla yapmak istediğiniz işleri yaptırabilirsiniz. Siri size yapmanız gerekenleri anımsatır. Bitirdiğinizde Tamamladı ’ya, daha sonra haber vermesini istediğinizde Ertele ’ye dokunun. Gelen davetlere bakıp yaklaşan etkinliklerinizden haberdar olabilirsiniz. Wallet gibi uçuş kartlarınızı, kuponlarınızı, etkinlik biletlerinizi ve ödül kartlarınız gibi şeyleri saklayabileceğiniz kullanışlı bir uygulamaya da sahiptir. BBC News ile dün ya haberlerini yakından takip edebilirsiniz. Harita uygulaması akıllı saatinize bakmaya gerek olmadan sağa ve sola dönmeniz gerektiğinde size hafif dokunuşlarla haber verir. Futbolseverlere müjde! Onefootball ile canlı skorlar, önemli pozisyonlar, haberler, futbolcu transferleri ve istatistiklerle futbol dünyasını keşfedebilirsiniz. Apple Watch S1; roze altın rengi alüminyum kasası ve kum pembesi spor kordonu ile her zaman takabileceğiniz bir akıllı saattir.

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 399,67 TL 1.199 TL
5 239,80 TL 1.199 TL
6 199,83 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 599,50 TL 1.199 TL
3 399,67 TL 1.199 TL
5 + 1 199,83 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 399,67 TL 1.199 TL
2 + 4 199,83 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 599,50 TL 1.199 TL
3 399,67 TL 1.199 TL
4 299,75 TL 1.199 TL
5 239,80 TL 1.199 TL
6 199,83 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 399,67 TL 1.199 TL
2 + 4 199,83 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 239,80 TL 1.199 TL
3 + 3 199,83 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.199 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.199 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 399,67 TL 1.199 TL
4 + 2 199,83 TL 1.199 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı