SENNHEISER APPLE Kulaklık

Kulaklık fiyatları, ucuz bluetooth kulaklık modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

SENNHEISER APPLE Aksesuar Ürünleri kategorisinde Kulaklık modellerinde 24 adet ürün bulundu.

(0)
SK-700174

Sennheiser Accentum Wireless Kulak Üstü Kulaklık - Siyah

Web'e Özel
Sepette %5 İndirim 6.649 TL
6.999 TL
KARGO BEDAVA
(0)
SK-509266

Sennheiser Momentum 4 Wireless Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah

Web'e Özel
Sepette %5 İndirim 13.964 TL
14.699 TL
KARGO BEDAVA
(0)
SK-508384

Sennheiser HD 350BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık - Siyah

Web'e Özel
Sepette %5 İndirim 3.685 TL
3.879 TL
KARGO BEDAVA
(1)
SK-508973

Sennheiser CX Gerçek Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Siyah

Web'e Özel
Sepette %5 İndirim 4.084 TL
4.299 TL
KARGO BEDAVA
 

Kulaklık Modelleri

Kulaklıklar; gece uyurken, spor yaparken, video izlerken veya oyun oynarken kulağımızda olup hayatımızın bir parçası halini aldı. Günümüzde kulaklıklar kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Eğer çok sık film izliyorsanız hareket alanınızın kısıtlanmaması açısından uzun kablolu veya kablosuz kulaklık modellerini tercih edebilirsiniz. En sevdiğiniz bilgisayar oyunlarını oynamak için daha iyi iletim sağlayan jack kısmı altın kaplama olanlarını tercih etmelisiniz. Mikrofon gerektiren oyunlarda mikrofonlu kulaklık tercih edebilirsiniz. Kafa üstü kulaklıklar bilgisayar oyucuları, radyocular tarafından oldukça tercih edilmektedir. Ense üstü kulaklık veya kablosuz Bluetooth kulaklıklar kullanım açısından oldukça rahattır. Kafanızda şapka varken, spor yaparken kayma sorunu yaşanmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kulak içi kulaklıklar, gündelik kullanım için tasarlanmıştır. Orta kulak içine takılan kulaklıların üzerinde silikon bir kaplama bulunur ve böylece kulağınızın içinde sabit durabilir. Kulaklık alırken bağlantı kalitesine, bağlantı menziline, ses kalitesine, batarya süresine, estetik duruşuna da dikkat edilmelidir. 

Razer, Apple, Asus, Beats, JBL, Sony, Rampage ve daha birçok markaların bulunduğu www.vatanbilgisayar.com adresimizdeki ‘’Kulaklık’’ kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı