• Optik sürücüler: Yok
 • İşlemci Çekirdek Sayısı: 8
 • Depolama ortamı: SSD
 • Yardımcı işlemci modeli: Neural Engine
 • Ayrık grafik bağdaştırıcı: Yok
 • Toplam SSD kapasitesi: 512 GB
 • Çalışma ısısı aralığı: 10 - 35 °C
 • Bluetooth versiyonu: 5.0
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
MGNT3TU/A / 115699

APPLE MGNT3TU/A Mac Mini M1 8C CPU 8C GPU 8 GB 512 GB SSD

Mac mini 8 çekirdekli CPU’ya, 8 çekirdekli GPU’ya ve 16 çekirdekli Neural Engine’a sahip Apple M1 çip 8 GB birleşik bellek 512 GB SSD depolama Gigabit Ethernet

18.199 TL
3.033 TL'den başlayan taksitlerle

Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Yurtiçi Kargo ve Horoz lojistik ile verilen siparişler ortalama 3-4 iş gününde tarafınıza teslim edilir.
Hızlı teslimat (ücretsiz): Kolay Gelsin kargo ile verilen siparişler ortalama 2 iş gününde tarafınıza teslim edilir.
Ek Garanti İster misiniz?
Ek Garanti Nedir?
+1 yıl Ek Garanti

İlk Yıl Sigorta Dahil i

2.105,00 TL
+2 yıl Ek Garanti

İlk Yıl Sigorta Dahil i

2.940,00 TL
+3 yıl Ek Garanti

İlk Yıl Sigorta Dahil i

3.980,00 TL
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

APPLE MGNT3TU/A MAC MİNİ M1 8C CPU 8C GPU 8 GB 512 GB SSD ÖZELLİKLERİ

APPLE MGNT3TU/A Mac Mini M1 8C CPU 8C GPU 8 GB 512 GB SSD

APPLE MAC MİNİ

İçi yepyeni. Dışı hep mini.
 
Apple M1 çip, Apple’ın çok becerikli ve çok yönlü masaüstü bilgisayarını bambaşka bir boyuta taşıyor. 3 kata kadar daha hızlı CPU performansı. 6 kata kadar daha hızlı grafik performansı. Gelişmiş Neural Engine sayesinde 15 kata kadar daha hızlı yapay öğrenme. Şimdi Mac mini ile, hayal bile edemeyeceğiniz bir hız ve güçle çalışmaya, oyun oynamaya ve yaratıcılığınızı göstermeye hazır olun.
 
Apple M1 çip ile şimdi süper güçleri var.

 

Küçücük bir çip. Kocaman bir adım.

İşte karşınızda Apple’ın Mac için özel olarak tasarlanan ilk çipi. Apple M1 system on a chip (SoC) teknolojisi; CPU, GPU, Neural Engine, G/Ç ve çok daha fazlasını küçücük tek bir çipe entegre ediyor. Ve inanılmaz ama bu çipe tam 16 milyar transistör sığıyor. Olağanüstü performansa, özel teknolojilere ve sektör lideri güç verimliliğine sahip olan M1, Mac’i sadece bir adım ileriye değil tamamen başka bir seviyeye taşıyor.
 

8 Çekirdekli CPU

Gücünü katlıyor. Güçlükle yer kaplıyor.
 
M1, büyüleyici bir hızı ve gücü Mac mini’de bir araya getiriyor. 8 çekirdekli CPU, Mac mini’nin 50 santimetrekarelik ikonik tasarımında önceki nesle göre 3 kata kadar daha hızlı işlem performansı sunuyor.2 

GPU

Muhteşem yeni çipimiz. Görsel bir şölene hoş geldiniz.
 
M1 çipte bulunan 8 çekirdekli GPU, Apple’ın bugüne kadar tasarladığı en gelişmiş grafik işlemcisi. Üstelik olağanüstü hızlı entegre grafik teknolojilerini Mac mini’ye getirerek grafik performansında 6 kat artış sağlıyor. Bu, akıl almaz bir güç demek. Hem de böylesine kompakt bir tasarımda.

 

Yapay Öğrenme

16 çekirdekli Neural Engine, Operasyonun beyni.
Yapay öğrenme; video analizi, ses tanıma, görüntü işleme ve daha fazlası için olağanüstü bir hız ve otomasyon sunuyor. Ve M1 çip, içindeki 16 çekirdekli Neural Engine ve kapsamlı yapay öğrenme teknolojileri sayesinde Mac mini’yi yapay öğrenme için çok güçlü bir aygıt haline getiriyor.

Kompakt tasarım

M1 çipteki teknoloji entegrasyonu sayesinde Mac mini kendisinden çok daha büyük bilgisayarları geride bırakıyor. Yoğun performans isteyen görevleri gerçekleştirirken önceki nesle göre yüzde 60’a kadar daha az enerji harcıyor.5
 

Birleşik bellek

Siz hepiniz, RAM tek.
 
M1 çipte 16 GB’a kadar kapasiteye sahip süper hızlı birleşik bellek bulunuyor. Yüksek bant genişlikli ve düşük gecikmeli tek bir bellek havuzu, uygulamaların CPU, GPU ve Neural Engine arasında verimli bir şekilde veri paylaşmasına olanak veriyor ve böylece yaptığınız her şey çok daha hızlı ve akıcı hale geliyor.

SSD depolama

Mac mini’de tamamen flash depolama bulunuyor. 2 TB’a kadar SSD, tüm fotoğraf ve video arşivlerinize, dosyalarınıza ve uygulamalarınıza ev sahipliği yapıyor.6 Ayrıca 3.4 GBps’ye çıkabilen hızlar sayesinde uygulamalar ve dosyalar anında açılıyor ve yükleniyor.7

Güvenlik

M1 çip ve macOS Big Sur, Mac mini’yi kendi sınıfının ötesine geçen gelişmiş güvenlik ve gizlilik özellikleriyle donatarak sisteminizin ve verilerinizin güvende kalmasına yardımcı oluyor..
 

Çok yönlülük.

Her yere sığıyor. İçi içine sığmıyor.
 
Kompakt tasarımı, olağanüstü performansı ve çok çeşitli bağlantı noktalarıyla Mac mini, oyun oynamaktan dijital sanat üretmeye kadar şaşırtıcı derecede çok yönlü bir kullanım imkanı sunuyor. Güçlü M1 çip sayesinde Mac mini, 50 santimetrekarelik gövdesinde harikalar yaratıyor. Ev ofislerinden müzik stüdyolarına, onu hiç tahmin etmediğiniz daha birçok yerde iş başında görmeye hazır olun.

 

Bağlantı ve genişletme seçenekleri

Onunla güçlü bağlar kuracaksınız.
 
İki adet süper hızlı Thunderbolt / USB 4 bağlantı noktası, iki adet USB-A bağlantı nok tası, HDMI 2.0, Wi-Fi 6 ve Gigabit Ethernet. Mac mini her şeyiyle her şeye hazır.

 

Thunderbolt / USB 4

40 Gbps’ye çıkabilen hızlarla veri aktarımı yapabiliyorsunuz.8 Harici aygıtları şarj edebiliyorsunuz. 6K’ya kadar çözünürlük sunan bir adet harici ekran ve 4K’ya kadar çözünürlük sunan HDMI 2.0 özellikli ikinci bir ekran bağlayabiliyorsunuz.

Wi-Fi 6

Mac mini’deki bir başka yenilik ise Wi-Fi 6. Işık hızında dosya transferi veya Time Machine’e yedekleme gibi işlemler için sistem genelinde performansı artırıyor ve 1.2 Gbps’ye kadar aktarım hızı sunuyor.

 

1. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, Apple M1 çipe ve 16 GB RAM’e sahip ön üretim 13 inç MacBook Pro sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Watt başına performans, endüstri standardı karşılaştırma testleriyle belirlenmiştir ve en yüksek CPU performansının tüketilen ortalama güce oranını ifade eder. Karşılaştırmada, testler sırasında piyasada bulunan yüksek performanslı CPU’lara sahip dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar kullanılmıştır. Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir ve MacBook Pro’nun yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
2. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, tümü 16 GB RAM ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim Mac mini sistemleri ve 3.6 GHz dört çekirdekli Intel Core i3 tabanlı, üretim aşamasındaki Mac mini sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Final Cut Pro 10.5 ön sürümü, 4096 x 2160 çözünürlükte ve saniyede 59,94 kare hızında 4K Apple ProRes RAW medya içeren ve Apple ProRes 422’ye dönüştürülen 55 saniyelik bir klip kullanılarak test edilmiştir. Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiş olup Mac mini’nin yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
3. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, tümü 16 GB RAM ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim Mac mini sistemleri ve Intel Iris UHD Graphics 630’a sahip 3.6 GHz dört çekirdekli Intel Core i3 tabanlı, üretim aşamasındaki Mac mini sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Final Cut Pro 10.5 ön sürümü, 4K çözünürlüğe kadar çeşitli medya içeriklerine sahip 2 dakikalık karmaşık bir proje kullanılarak test edilmiştir. Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiş olup Mac mini’nin yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
4. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, tümü 16 GB RAM ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim Mac mini sistemleri ve 3.6 GHz dört çekirdekli Intel Core i3 tabanlı, üretim aşamasındaki Mac mini sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Ön sürüm Pixelmator Pro 2.0 Lynx, 216 KB büyüklüğünde görüntü kullanılarak test edilmiştir.  Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiş olup Mac mini’nin yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
5. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, 16 GB bellek ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim bir Mac mini ve LG UltraFine 5K Ekran kullanılarak ve 6 çekirdekli Intel Core i7 işlemci, 8 GB bellek ve 512 GB SSD ile yapılandırılmış gönderime hazır bir Mac mini ve LG UltraFine 5K Ekran kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Enerji tüketimi popüler web sitelerinde wireless bağlantı üzerinden gezinirken ölçülmüştür.
6. 1 TB = 1 trilyon bayt; biçimlendirilmiş gerçek kapasite daha azdır.
7. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, 16 GB RAM ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim Mac mini sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. FIO 3.23, 1024 KB istek boyutu, 150 GB test dosyası ve G/Ç derinliği=32 ile test edilmiştir. Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiş olup Mac mini’nin yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
8. Belirtilen hızlar teorik değerlere dayalıdır ve değişebilir.

Depolama birimi

Optik sürücüler

Yok

Depolama ortamı

SSD

Toplam SSD kapasitesi

512 GB

Kurulan SSD sayısı

1

İşlemci

İşlemci Çekirdek Sayısı

8

Yardımcı işlemci modeli

Neural Engine

Processor generation

1st Generation Apple M

İşlemci üreticisi

Apple

İşlemci

M1

İşlemci ailesi

Apple M

Grafik

Ayrık grafik bağdaştırıcı

Yok

Yerleşik grafik adaptörü

Var

Ayrık ekran kartı modeli

Paylaşılmıyor

Çevresel koşullar

Çalışma ısısı aralığı

10 - 35 °C

Çalışmama nemi

5 - 90%

Çalışma yüksekliği

0 - 5000 m

Ağ Bağlantıları

Bluetooth versiyonu

5.0

Wi-Fi standardı

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Ethernet LAN bağlantısı

Var

Wi-Fi standartları

802.11a,802.11ad,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)

Wi-Fi

Var

Bluetooth

Var

Bağlantı

DVI bağlantı noktası

Yok

Mikrofon giriş fişi

Yok

Kulaklık çıktı sayısı

1

Intel® Thunderbolt 4

Var

HDMI versiyonu

2.0

HDMI port sayısı

1

Hafıza

Maksimum bellek

16 GB

RAM

8 GB

Dahili hafıza tipi

DDR4-SDRAM

Performans

Gömme hoparlörler

Var

Ürün tipi

Mini PC

Yazılım

İşletim sistemi yazılımı

macOS Big Sur

Ağırlık & boyutlar

Derinlik

197 mm

Yükseklik

36 mm

Ağırlık

1,2 kg

Genişlik

197 mm

Paket içeriği

Pakete dahil kablolar

AC

Ekran içinde

Yok

Tasarım

Ürün rengi

Gümüş

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • Garanti ile vade farksız 12 Taksit Fırsatı! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 18.199 TL 18.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 18.199 TL 18.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 4.549,75 TL 18.199,00 TL
2 + 4 3.033,17 TL 18.199,00 TL
5 + 4 2.022,11 TL 18.199,00 TL
6 + 6 1.516,58 TL 18.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 9.099,50 TL 18.199,00 TL
3 6.066,33 TL 18.199,00 TL
4 4.549,75 TL 18.199,00 TL
5 3.639,80 TL 18.199,00 TL
6 3.033,17 TL 18.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 4.549,75 TL 18.199,00 TL
2 + 4 3.033,17 TL 18.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 4.549,75 TL 18.199,00 TL
3 + 3 3.033,17 TL 18.199,00 TL
5 + 4 2.022,11 TL 18.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 6.066,33 TL 18.199,00 TL
4 4.549,75 TL 18.199,00 TL
5 3.639,80 TL 18.199,00 TL
6 3.033,17 TL 18.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 6.066,33 TL 18.199,00 TL
4 4.549,75 TL 18.199,00 TL
6 3.033,17 TL 18.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 6.066,33 TL 18.199,00 TL
4 4.549,75 TL 18.199,00 TL
6 3.033,17 TL 18.199,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10 Home İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeleri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10 Home İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncelleştirmeleri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10 Home İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncelleştirmeleri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
APPLE MGNT3TU/A Mac Mini M1 8C CPU 8C GPU 8 GB 512 GB SSD

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı