• İşlemci Ön Bellek: Paylaşılmıyor
 • İşlemci Hızı: Paylaşılmıyor
 • İşlemci Teknolojisi: M1
 • İşlemci Numarası: Paylaşılmıyor
 • İşlemci Markası: Apple
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram (Sistem Belleği): 8 GB
 • Kasa Boyutu: Mini Tower
YENİ ÜRÜN
MGNR3TU/A / 117706

APPLE MGNR3TU/A Mac Mini APPLE M1 8C GPU 8 GB 256 GB SSD

Mac mini 8 çekirdekli CPU’ya, 8 çekirdekli GPU’ya ve 16 çekirdekli Neural Engine’a sahip Apple M1 çip 8 GB birleşik bellek 256 GB SSD depolama Gigabit Ethernet

7.899 TL
1.316 TL'den başlayan taksitlerle
0 saat 0 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda.
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): siparişiniz ortalama 2 iş gününde kargoya teslim edilir.
Mağazadan teslimat (ücretsiz): Bu ürünü stoğu olan mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.
Ram (Sistem Belleği):
Disk Kapasitesi:
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

APPLE MGNR3TU/A Mac Mini APPLE M1 8C GPU 8 GB 256 GB SSD

APPLE MGNR3TU/A MAC MİNİ APPLE M1 8C GPU 8 GB 256 GB SSD ÖZELLİKLERİ

APPLE MAC MİNİ

Küçücük bir çip. Kocaman bir adım.
 
İşte karşınızda Apple’ın Mac için özel olarak tasarlanan ilk çipi. Apple M1 system on a chip (SoC) teknolojisi; CPU, GPU, Neural Engine, G/Ç ve çok daha fazlasını küçücük tek bir çipe entegre ediyor. Ve inanılmaz ama bu çipe tam 16 milyar transistör sığıyor. Olağanüstü performansa, özel teknolojilere ve sektör lideri güç verimliliğine sahip olan M1, Mac’i sadece bir adım ileriye değil tamamen başka bir seviyeye taşıyor.

 

8 Çekirdekli CPU

Gücünü katlıyor. Güçlükle yer kaplıyor.
 
M1, büyüleyici bir hızı ve gücü Mac mini’de bir araya getiriyor. 8 çekirdekli CPU, Mac mini’nin 50 santimetrekarelik ikonik tasarımında önceki nesle göre 3 kata kadar daha hızlı işlem performansı sunuyor.2 

GPU

Muhteşem yeni çipimiz. Görsel bir şölene hoş geldiniz.
 
M1 çipte bulunan 8 çekirdekli GPU, Apple’ın bugüne kadar tasarladığı en gelişmiş grafik işlemcisi. Üstelik olağanüstü hızlı entegre grafik teknolojilerini Mac mini’ye getirerek grafik performansında 6 kat artış sağlıyor. Bu, akıl almaz bir güç demek. Hem de böylesine kompakt bir tasarımda.

 

Yapay Öğrenme

16 çekirdekli Neural Engine, Operasyonun beyni.
Yapay öğrenme; video analizi, ses tanıma, görüntü işleme ve daha fazlası için olağanüstü bir hız ve otomasyon sunuyor. Ve M1 çip, içindeki 16 çekirdekli Neural Engine ve kapsamlı yapay öğrenme teknolojileri sayesinde Mac mini’yi yapay öğrenme için çok güçlü bir aygıt haline getiriyor.

macOS Big Sur

macOS Big Sur'un gücünü M1 farkıyla keşfedin.

 

M1 çipin potansiyelinden tümüyle yararlanabilmek için geliştirilen macOS Big Sur, çok önemli performans artışları ve daha birçok özelliğiyle Mac’te çığır açıyor. Uygulamalarda güçlü güncellemeler. Muhteşem yeni tasarım. Sektör lideri gizlilik özellikleri ve sınıfındaki en iyi güvenlik düzeyi. Bu, Apple’ın bugüne kadarki en güçlü yazılımı. Ve şimdi Apple’ın en gelişmiş donanımıyla buluşuyor.

Hız ve duyarlılık

M1 çip ve macOS Big Sur birlikte çalışarak tüm sistemi daha hızlı hale getiriyor. Mac mini, uyku modundan neredeyse anında çıkıyor. Fotoğraflar arasında ve Safari’de gezinmek gibi günlük işler hızlanıyor. Üstelik en çok çalışan uygulamalarınız ihtiyaç duydukları güce kavuşuyor.

Bugüne kadarki en büyük uygulama koleksiyonu

Şimdi, M1 için geliştirilen güçlü uygulamaları çalıştırabiliyorsunuz. Ayrıca Rosetta 2 sayesinde, var olan tüm uygulamalarınız da çalışmaya devam ediyor. Ve ilk defa, en sevdiğiniz iPhone ve iPad uygulamalarınızı doğrudan macOS Big Sur üzerinde kullanabiliyorsunuz. Böylece Mac’teki gelmiş geçmiş en geniş uygulama koleksiyonuna erişebiliyorsunuz.

Kompakt tasarım

M1 çipteki teknoloji entegrasyonu sayesinde Mac mini kendisinden çok daha büyük bilgisayarları geride bırakıyor. Yoğun performans isteyen görevleri gerçekleştirirken önceki nesle göre yüzde 60’a kadar daha az enerji harcıyor.5
 

Birleşik bellek

Siz hepiniz, RAM tek.
 
M1 çipte 16 GB’a kadar kapasiteye sahip süper hızlı birleşik bellek bulunuyor. Yüksek bant genişlikli ve düşük gecikmeli tek bir bellek havuzu, uygulamaların CPU, GPU ve Neural Engine arasında verimli bir şekilde veri paylaşmasına olanak veriyor ve böylece yaptığınız her şey çok daha hızlı ve akıcı hale geliyor.

SSD depolama

Mac mini’de tamamen flash depolama bulunuyor. 2 TB’a kadar SSD, tüm fotoğraf ve video arşivlerinize, dosyalarınıza ve uygulamalarınıza ev sahipliği yapıyor.6 Ayrıca 3.4 GBps’ye çıkabilen hızlar sayesinde uygulamalar ve dosyalar anında açılıyor ve yükleniyor.7

Güvenlik

M1 çip ve macOS Big Sur, Mac mini’yi kendi sınıfının ötesine geçen gelişmiş güvenlik ve gizlilik özellikleriyle donatarak sisteminizin ve verilerinizin güvende kalmasına yardımcı oluyor..
 

Çok yönlülük.

Her yere sığıyor. İçi içine sığmıyor.
 
Kompakt tasarımı, olağanüstü performansı ve çok çeşitli bağlantı noktalarıyla Mac mini, oyun oynamaktan dijital sanat üretmeye kadar şaşırtıcı derecede çok yönlü bir kullanım imkanı sunuyor. Güçlü M1 çip sayesinde Mac mini, 50 santimetrekarelik gövdesinde harikalar yaratıyor. Ev ofislerinden müzik stüdyolarına, onu hiç tahmin etmediğiniz daha birçok yerde iş başında görmeye hazır olun.

 

Bağlantı ve genişletme seçenekleri

Onunla güçlü bağlar kuracaksınız.
 
İki adet süper hızlı Thunderbolt / USB 4 bağlantı noktası, iki adet USB-A bağlantı nok tası, HDMI 2.0, Wi-Fi 6 ve Gigabit Ethernet. Mac mini her şeyiyle her şeye hazır.

 

Thunderbolt / USB 4

40 Gbps’ye çıkabilen hızlarla veri aktarımı yapabiliyorsunuz.8 Harici aygıtları şarj edebiliyorsunuz. 6K’ya kadar çözünürlük sunan bir adet harici ekran ve 4K’ya kadar çözünürlük sunan HDMI 2.0 özellikli ikinci bir ekran bağlayabiliyorsunuz.

Wi-Fi 6

Mac mini’deki bir başka yenilik ise Wi-Fi 6. Işık hızında dosya transferi veya Time Machine’e yedekleme gibi işlemler için sistem genelinde performansı artırıyor ve 1.2 Gbps’ye kadar aktarım hızı sunuyor.

 

1. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, Apple M1 çipe ve 16 GB RAM’e sahip ön üretim 13 inç MacBook Pro sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Watt başına performans, endüstri standardı karşılaştırma testleriyle belirlenmiştir ve en yüksek CPU performansının tüketilen ortalama güce oranını ifade eder. Karşılaştırmada, testler sırasında piyasada bulunan yüksek performanslı CPU’lara sahip dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar kullanılmıştır. Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir ve MacBook Pro’nun yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
2. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, tümü 16 GB RAM ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim Mac mini sistemleri ve 3.6 GHz dört çekirdekli Intel Core i3 tabanlı, üretim aşamasındaki Mac mini sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Final Cut Pro 10.5 ön sürümü, 4096 x 2160 çözünürlükte ve saniyede 59,94 kare hızında 4K Apple ProRes RAW medya içeren ve Apple ProRes 422’ye dönüştürülen 55 saniyelik bir klip kullanılarak test edilmiştir. Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiş olup Mac mini’nin yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
3. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, tümü 16 GB RAM ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim Mac mini sistemleri ve Intel Iris UHD Graphics 630’a sahip 3.6 GHz dört çekirdekli Intel Core i3 tabanlı, üretim aşamasındaki Mac mini sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Final Cut Pro 10.5 ön sürümü, 4K çözünürlüğe kadar çeşitli medya içeriklerine sahip 2 dakikalık karmaşık bir proje kullanılarak test edilmiştir. Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiş olup Mac mini’nin yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
4. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, tümü 16 GB RAM ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim Mac mini sistemleri ve 3.6 GHz dört çekirdekli Intel Core i3 tabanlı, üretim aşamasındaki Mac mini sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Ön sürüm Pixelmator Pro 2.0 Lynx, 216 KB büyüklüğünde görüntü kullanılarak test edilmiştir.  Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiş olup Mac mini’nin yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
5. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, 16 GB bellek ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim bir Mac mini ve LG UltraFine 5K Ekran kullanılarak ve 6 çekirdekli Intel Core i7 işlemci, 8 GB bellek ve 512 GB SSD ile yapılandırılmış gönderime hazır bir Mac mini ve LG UltraFine 5K Ekran kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Enerji tüketimi popüler web sitelerinde wireless bağlantı üzerinden gezinirken ölçülmüştür.
6. 1 TB = 1 trilyon bayt; biçimlendirilmiş gerçek kapasite daha azdır.
7. Testler Apple tarafından Ekim 2020’de, 16 GB RAM ve 2 TB SSD ile yapılandırılmış, Apple M1 çipe sahip ön üretim Mac mini sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. FIO 3.23, 1024 KB istek boyutu, 150 GB test dosyası ve G/Ç derinliği=32 ile test edilmiştir. Performans testleri belirli bilgisayar sistemleri kullanılarak gerçekleştirilmiş olup Mac mini’nin yaklaşık performansını yansıtmaktadır.
8. Belirtilen hızlar teorik değerlere dayalıdır ve değişebilir.

İşlemci Özellikleri

İşlemci Ön Bellek

Paylaşılmıyor

İşlemci Hızı

Paylaşılmıyor

İşlemci Teknolojisi

M1

İşlemci Numarası

Paylaşılmıyor

İşlemci Markası

Apple

  İzle

Ram Özellikleri

Ram Tipi

DDR4

Ram (Sistem Belleği)

8 GB

Ekran Özellikleri

Kasa Boyutu

Mini Tower

Ekran kartı

Ekran Kartı Tipi

Paylaşımlı

Ekran Kartı Hafızası

Paylaşımlı

HDD Özellikleri

Disk Desteği

SSD

Disk Kapasitesi

256 GB

  İzle

Grafik Kart

Ekran Kartı Chipseti

Paylaşılmıyor

Ekran Kartı Chipset Marka

APPLE

Bağlantı Özellikleri + Portlar

USB

Var

Ethernet

Var

HDMI

Var

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth 5.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Ethernet

Bağlantı Özellikleri

Wi-Fi

Bağlantı Özellikleri

USB 3.1

  İzle

Kasa

Ağırlık

1,2 Kg

Monitör

Kullanım Amacı

İş

Monitör

Yok

Diğer

Optik Sürücü

Yok

  İzle

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

macOS Big Sur

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.633,00 TL 7.899 TL
4 1.974,75 TL 7.899 TL
5 1.579,80 TL 7.899 TL
6 1.316,50 TL 7.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.974,75 TL 7.899 TL
2 + 4 1.316,50 TL 7.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.633,00 TL 7.899 TL
4 1.974,75 TL 7.899 TL
6 1.316,50 TL 7.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.949,50 TL 7.899 TL
3 2.633,00 TL 7.899 TL
4 1.974,75 TL 7.899 TL
5 1.579,80 TL 7.899 TL
6 1.316,50 TL 7.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.633,00 TL 7.899 TL
4 1.974,75 TL 7.899 TL
2 + 4 1.316,50 TL 7.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 1.974,75 TL 7.899 TL
4 1.974,75 TL 7.899 TL
3 + 2 1.579,80 TL 7.899 TL
6 + 2 987,38 TL 7.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 7.899 TL 7.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 7.899 TL 7.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.633,00 TL 7.899 TL
4 + 2 1.316,50 TL 7.899 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
APPLE MGNR3TU/A Mac Mini APPLE M1 8C GPU 8 GB 256 GB SSD

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı