• İşlemci Ön Bellek: 3 MB
 • İşlemci Markası: Intel
 • İşlemci Teknolojisi: Core i5
 • İşlemci Numarası: 4260U
 • İşlemci Hızı: 1.40 GHz
 • RAM Tipi: DDR3
 • RAM Kapasitesi: 8 GB
 • HDD Dönüş Hızı: 5400 Rpm
MF883TU/A / 73701

APPLE MF883TU/A iMac INTEL COREİ5 4260U 1.4GHZ 8GB 500GB INTEL HD GRAPHICS 21.5"

iMac Performans ve tasarımın sınırlarını zorluyor

3.899 TL
649 TL'den başlayan taksitlerle
Disk Kapasitesi:
İşlemci Teknolojisi:
RAM Kapasitesi:
Çözünürlük (Piksel):
2 (Toplam Yorum: 2) Yorum Yap

Bu paraya yapılacak en saçma alışveriş olur.Bu parayla masaüstünün kralı dizilir

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

APPLE MF883TU/A iMac INTEL COREİ5 4260U 1.4GHZ 8GB 500GB INTEL HD GRAPHICS 21.5"

APPLE MF883TU/A İMAC INTEL COREİ5 4260U 1.4GHZ 8GB 500GB INTEL HD GRAPHICS 21.5"

 

 

Görünümü büyüleyici.Kullanımı daha da büyüleyici.

 

Büyük, göz alıcı ekran. Dördüncü nesil Intel Core işlemciler ve güçlü grafikler. Gelişmiş Fusion Drive seçeneği. Ve çok daha fazlası. Masanızın hak ettiği masaüstü.İnanılmaz büyüklükte,


LED arkadan aydınlatmalı geniş ekran.Gözlerinizi ayıramayacaksınız.

 

Gözle görülebilir yenilikler.

 

Bu büyük, etkileyici 21.5 ve 27 inç ekranlardan gözünüzü asla ayırmak istemeyeceksiniz. Yansımayı azaltan olağanüstü ekran tasarımı sayesinde hiçbir şey dikkatinizi dağıtamayacak. Üstelik, cama bitişik olarak yerleştirilen LCD sayesinde, izlediğiniz her şey ekrandan fırlayacakmış gibi görünüyor.

 

IPS teknolojisi ve LED arkadan aydınlatma.

 

iMac'in muhteşem ekranı, baktığınız her noktadan mükemmel görünür. Düzlem içi anahtarlama (IPS) denilen teknoloji, size mükemmel renklerden oluşan ve her açıdan pırıl pırıl bir görüntü sunar. Ve LED arkadan aydınlatma sayesinde bekleme süresi olmadan, anında dengeli bir parlaklık elde edersiniz. Böylece günün her anında, tatil fotoğraflarını ailenizle paylaşmaya hazır olursunuz.

 

Hayatın içinden, canlı renkler.Hem de her seferinde.

 

Cilt tonlarından karanlık gölgelere, parlak mavi gökyüzünden yeşil tarlalara kadar, bu büyük ve parlak ekranda gördüğünüz her şey zengin, her şey canlı. Renkler ise gerçek hayattaki renklere çok daha yakın.

Bu gerçeklik hissi, her iMac ekranının renk kalibrasyonunun,

son teknoloji tayf ışınım ölçerler kullanılarak, dünyaca kabul edilen renk standartlarıyla eşleştirilmesiyle mümkün oluyor.


En yeni Intel Core işlemciler.

 

Dört çekirdek, sonsuz olasılık.

 

Gücünü dördüncü nesil Intel Core işlemcilerden alan iMac'te, donanımın merkezinde hız var. Serinin tüm modelleri standart olarak, hızı 3.4 GHz'e çıkabilen Intel Core i5 işlemciyle gelir. Üstelik isterseniz, Apple Online Store'u ziyaret edip iMac'inizi 3.5 GHz'e kadar Intel Core i7 işlemciyle yapılandırabilirsiniz.

 

Hızlı ve akıcı grafikler.Güçten gelen güzellik.

 

iMac grafikleri her yönüyle daha da güçlü. Oldukça hızlı bir seçenek olan yerleşik Intel HD Graphics 5000, ondan daha hızlı Intel Iris Pro Graphics veya en hızlısı; harici NVIDIA. Hangi grafik kartını seçerseniz seçin, 3D oyunları ve HD videoları şimdiye kadarki en yüksek hızda ve duyarlılıkta deneyimleyeceksiniz.


Gelişmiş depolama seçenekleri.

 

Daha fazla alan, daha yüksek hız.

Fusion Drive.

 

Fusion Drive, yüksek kapasiteli bir sabit sürücüyü yüksek performanslı flash depolamayla birleştiren ve çığır açan depolama seçeneğimizdir. Fusion Drive, verilerinizi akıllıca yönetir. Seyrek kullandığınız öğeleri sabit sürücüye taşır; sık kullandığınız uygulamaların, belgelerin, fotoğrafların ve diğer dosyaların, çok daha hızlı olan flash bellekte kalmasını sağlar.

Böylece, iMac'inizi daha hızlı başlatabilirsiniz. Üstelik, sistem çalışma biçiminizi öğrendikçe, uygulamalar daha hızlı açılır, dosyalara daha hızlı erişirsiniz.

 

1 TB'a kadar flash depolama.

 

Maksimum performans için, iMac'inizi geleneksel sabit sürücü yerine 1 TB flash depolamayla (21.5 inç Mac'te 512 GB'a kadar) yapılandırabilirsiniz.1 Bu flash depolama sayesinde, geleneksel sürücülere göre 5 kata kadar daha hızlı performans elde edersiniz.2 Mac'inizi başlatırken, bir uygulama açarken veya fotoğraf arşivinize göz atarken bu hızı hemen fark edeceksiniz.

 

3 TB'a kadar sabit sürücü.

 

Hiç durmayın. İstediğiniz tüm fotoğrafları çekin, tüm müzikleri satın alın ve tüm videoları kaydedin. 1 TB sabit sürücü, devasa bir 3 TB sabit sürücüye yükseltme seçeneğiyle birlikte standart olarak gelir.1


Bağlantı noktaları ve bağlantılar.

Çok yönlü, yüksek hızlı G/Ç.

 

Thunderbolt

 

Küçük ama ultra hızlı ve esnek Thunderbolt bağlantı noktası, diğerlerinin yaklaşamadığı yüksek aktarım hızlarına ulaşır, olağanüstü esnek genişletme olanakları sunar. Thunderbolt ile, harici sürücüler, kameralar, ses-video kayıt aygıtları ve hatta Mini DisplayPort ekranlar gibi, daha fazla ekran alanı sağlayan yüksek performanslı çevre birimlerini bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Tüm iMac modellerinde iki Thunderbolt bağlantı noktası bulunur. Böylece her işi başarabilen, mükemmel bir masaüstü bilgisayara sahip olursunuz.

 

USB 3

 

Yazıcınız, dijital kameranız, cep telefonunuz ve harici sabit sürücünüz. Hepsini getirin. Her iMac, USB 2'ye göre 10 kata kadar daha hızlı olan dört USB 3 bağlantı noktasına sahiptir. Böylece iPhone, iPod, yazıcı, Apple USB SuperDrive ve daha birçok çevre birimini eşzamanlı kullanabilirsiniz. Üstelik USB 3 bağlantı noktaları, USB 2 aygıtlarınızla tamamen uyumludur.

 

802.11ac Wi-Fi

 

iMac, ultra hızlı 802.11ac Wi-Fi teknolojisini destekler.

Bir 802.11ac baz istasyonuna (AirPort Extreme ve

AirPort Time Capsule gibi) bağlandığında, 3 kata kadar daha hızlı kablosuz performans elde edersiniz.3 Üstelik daha geniş bir Wi-Fi kapsama alanına sahip olursunuz.

 

Bluetooth

 

Bluetooth 4.0 kablosuz teknolojisi iMac'te yerleşik olduğundan, Apple Wireless Keyboard ve Magic Mouse gibi sık kullandığınız kablosuz aksesuarlarınızı, kutudan çıkar çıkmaz kullanmaya başlayabilirsiniz.


Ses ve görüntü.

 

Açıkça görülen netlik. Ve duyulan.Yüksek kaliteli ses ve çok büyük bir ses alanı.

 

iMac sadece 5 mm inceliğinde.

 

Ama bu sizi yanıltmasın. Yerleşik hoparlörlerin sağladığı ses kalitesi,

bu incelikten beklenmeyecek derecede yüksek. Bu sayede yeni bir albüm dinlerken, en son filmleri izlerken veya en sevdiğiniz macera oyununu oynarken kendinizi sizi saran ve şaşırtıcı genişlikteki ses alanına kaptıracaksınız.

 

Çift mikrofon. Sesiniz yüksek ve net duyulsun.

 

iMac'te sesinizi ulaştırmak ve etrafınızdaki sesleri filtrelemek için birlikte çalışan iki yerleşik mikrofon bulunur. Bu, Dikte Etme özelliği için daha fazla doğruluk; FaceTime video aramaları için daha fazla netlik anlamına gelir.

Yüksek çözünürlüklü görüntülü aramalar için

 

FaceTime HD kamera.

 

Net, geniş ekran HD video özelliği sayesinde herkesi görüntüye dahil edin. Yerleşik 720p FaceTime HD kamerayla gerçekleştireceğiniz görüntülü aramalar o kadar net ki, bir an herkesin aynı odada olduğunu düşüneceksiniz. Üstelik iMac'inizden FaceTime özelliğine sahip herhangi bir Mac, iPhone, iPad veya iPod touch'ı arayarak FaceTime görüşmesi yapabilirsiniz.

.


Kablosuz Magic Mouse veya Magic Trackpad. Multi-Touch için iki harika yol.

 

İki mükemmel kablosuz seçenek. iMac ile standart gelen

Magic Mouse'un pürüzsüz üst yüzeyiyle temel fare hareketlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Tek parmağınızla istediğiniz yöne kaydırın, iki parmağınızla web sayfaları ve fotoğraflar arasında gezinin, tüm yüzeyde istediğiniz yere tek veya çift tıklayın. Veya Magic Trackpad'i seçin. Dokunmaya uyumlu, tamamen cam olarak tasarlanan yüzeyiyle Magic Trackpad, Apple tarafından üretilen en büyük Multi-Touch Trackpad olma özelliğine sahip. Böylece şimdi; ilerleme, kaydırma, kıstırma, döndürme ve daha fazlası için oldukça geniş bir alana sahipsiniz.

Dünyanın en gelişmiş masaüstü işletim sistemi.

 

OS X. Mac'inizin sezgilerinin bu kadar güçlü, kullanımının bu kadar kolay olmasının nedeni. Özel olarak Mac için tasarlandığından, her şeyin bir arada mükemmel olarak çalıştığı, tümüyle entegre bir sistem. OS X, her Mac'te bulunan üstün teknolojilerden faydalanır. Ve iCloud sayesinde Mac, iPhone, iPad ve iPod touch'ınızla mükemmel bir uyum içinde çalışır.


Muhteşem yerleşik uygulamalar.

 

Üretkenlik, yaratıcılık ve diğer her şey için.

Her yeni iMac; iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ve Keynote yüklü gelir.

Böylece bilgisayarınızı açar açmaz fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz, belgeleriniz, hesap tablolarınız ve sunumlarınızla çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca e-posta göndermek, takviminizi yönetmek ve Mac'inizi otomatik olarak yedeklemek için de mükemmel uygulamalara sahip olursunuz. Hatta Mac App Store'da, yeni uygulamalar satın almak için bile bir uygulama var.


iCloud. iMac'inizde sevdiğiniz her şey, tüm aygıtlarınızda.

 

iCloud, içeriğinizi depolar; müzik, fotoğraflar, takvimler, kişiler, belgeler ve çok daha fazlasına, kullandığınız tüm aygıtlardan erişmenizi sağlar. Yani iPhone'unuzla bir fotoğraf çektiğinizde veya iPad'inizden toplantı programında değişiklik yaptığınızda, bu dokümanların son haline Mac'inizden de ulaşırsınız.


Tıpkı size özel bir uzman ekibiniz varmış gibi.

Satın aldığınız her yeni Mac'le; profesyonel danışmanlık, ödüllü servis ve destek hizmetinin yanı sıra birçok online kaynağa da sahip olursunuz.

Destek Apple'da.

 

Her Mac, 90 gün telefonla ücretsiz teknik desteğe ve bir yıl sınırlı garantiye sahiptir.

Ayrıca, herhangi bir Apple Store'daki Genius Bar'dan her zaman uzman desteği alabilirsiniz. Mac'inizi direkt Apple'dan satın aldığınızda One to One programına kaydolabilirsiniz. Kişisel eğitmen, dosyalarınızı eski bilgisayarınızdan aktarmanız için size yardım eder ve bir yıl boyunca bire bir eğitim verir.İşlemci Özellikleri

İşlemci Ön Bellek

3 MB

İşlemci Markası

Intel

  İzle

İşlemci Teknolojisi

Core i5

İşlemci Numarası

4260U

İşlemci Hızı

1.40 GHz

Ram Özellikleri

RAM Tipi

DDR3

RAM Kapasitesi

8 GB

HDD Dönüş Hızı

5400 Rpm

Ekran Özellikleri

Ekran Boyu

21.5 inch

Çözünürlük (Piksel)

1920 x 1080

Ekran kartı

Ekran Kartı Tipi

Paylaşımlı

HDD Özellikleri

Disk Kapasitesi

500 GB

  İzle

Disk Desteği

SATA

Grafik Kart

Grafik Chipseti Markası

INTEL®

  İzle

Ekran Kartı Chipseti

Intel HD Graphics 5000

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Özellikleri

USB

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Thunderbolt

  İzle

Bağlantı Özellikleri

SD Kart Yuvası

Bağlantı Özellikleri

Wireless

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth 4.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Ethernet

Bağlantı Özellikleri

USB 3.0

  İzle

Monitör

Monitör Tipi

IPS

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

OS X Mavericks

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(2) Bu Ürün 2 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.299,67 TL 3.899 TL
5 779,80 TL 3.899 TL
6 649,83 TL 3.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.949,50 TL 3.899 TL
3 1.299,67 TL 3.899 TL
5 779,80 TL 3.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.299,67 TL 3.899 TL
2 + 4 649,83 TL 3.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 649,83 TL 3.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.299,67 TL 3.899 TL
2 + 4 649,83 TL 3.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 779,80 TL 3.899 TL
3 + 3 649,83 TL 3.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.899 TL 3.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.899 TL 3.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.299,67 TL 3.899 TL
4 + 2 649,83 TL 3.899 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı