YENİ ÜRÜN
SETOEM4 / 87941

AMD RYZEN 1700X İŞLEMCİ - ASUS CROSSHAIR VI HERO ANAKART

Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

AMD RYZEN 1700X İŞLEMCİ - ASUS CROSSHAIR VI HERO ANAKART

AMD RYZEN 1700X İŞLEMCİ - ASUS CROSSHAIR VI HERO ANAKART ÖZELLİKLERİ

AMD RYZEN 7 1700X

İNANILMAZ ÇOKLU ÇEKİRDEK PERFORMANSI

8 ÇEKİRDEK VE 16 İŞ PARÇACIĞI BARINDIRAN GERÇEK MAKİNE ZEKASI. EXTENDED FREQUENCY RANGE (XFR) VE İYİ BİR SOĞUTMA İLE YÜKSEK SAAT HIZLARI

Oyunlara ve yüksek performansa duyduğumuz tutku, sınırları sonuna kadar zorlamamızı sağladı. Kusursuz performansıyla Ryzen™ 7, işlemci dünyasında yeni bir dönemi başlatıyor.

Sadece bir işlemciden çok daha ötesini sunan AMD Ryzen™ sınırları zorlayan performansıyla size tüm kapıları açacak.

 

Performans Doruklarda !

GELECEK NESİL PEK ÇOK YENİ TEKNOLOJİ İLE RAKİP TANIMAYAN ZEN MİMARİSİ

 • 8 Çekirdek 16 Thread

  Multi-thread performansında rekor kıran yeni teknoloji


 • Hız Aşırtmayla 4.0 GHz +

  Çarpan kilidi olmayan Ryzen 7 işlemciler  ile yüksek hız saat hızları


 • Yüksek Önbellek 4 MB L2/16 MB L3

  Daha da büyük ikinci ve üçüncü seviye önbellekler


AMD SenseMI TEKNOLOJİSİ

AMD SenseMI teknolojisi, uygulamaların daha akıcı olmasını sağlamak adına performansı, hızlı ve otomatik şekilde ayarlayan akıllı özellikler koleksiyonudur.

 • Pure Power

  Gelişmiş 14nm FinFET mimarisiyle akıllı enerji gözetimi


 • Precision Boost

  Uygulamalarınızı ve oyunlarınızı hızlandırmak otomarik saat hızı ayarı


 • Extended Frequency Rate

  En yüksek Precision Boost frekansını, daha iyi bir soğutma çözümü sağlandığında olağan sınırların üzerine çıkar*


 • Neural Net Prediction

  Uygulamalarınızın performans ihtiyaçlarını tahmin eden gerçek makine zekası


 • Smart Prefetch

  Uygulamalarınızın gereksinimi olan karmaşık veri tahmini


Ryzen Master

 

RYZEN 7 İŞLEMCİNİZE RYZEN MASTER YAZILIMIYLA TEK BİR NOKTADAN, KOLAYCA HÜKMEDİN !

 

Hassas Saat Hızı Kontrolü

 

Voltaj Ayarı

 

Bellek (RAM) Hız Ayarı

 

Dinamik Çekirdek Açma/Kapatma


AMD RYZEN™ 7 İŞLEMCİ AİLESİ İLE UYUMLU YENİ AM4 PLATFORMU


Yeni nesil DDR4 bellek desteği, USB 3.1 GEN 2 (10 Gbps) en yüksek hıza sahip USB desteği, SATA yanında yeni nesil NVMe katı bellek disk protokolü desteği, PCI Express Gen3 veriyolu desteği ile AM4 Platformu gelecek nesil teknolojileri bir arada sunuyor.

Üstelik AMD Crossfire yanında NVIDIA SLI çoklu grafik kartı desteği de cabası !

 

ASUS CROSSHAIR VI HERO


Aura Sync RGB LED, M.2, USB3.1 ön panel bağlantısı ve tip A/C ile AMD X370 ATX Gaming Anakart

 

ROG Su Soğutma Bölgesi: Aksiyon ateşlendiğinde sisteminizi serin tutar

 

Aura Sync RGB LED: Büyüleyici senkronize efektler ve iki adet Aura 4-pin RGB şerit çıkışı

 

SupremeFX: Sezgisel Sonic Studio III ve Sonic Radar III ile özel yeni kodek

 

5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla sistem çapında hız aşırtma

 

Oyun için en iyi ağ: Intel® Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst teknolojileri

 

Oyun için en iyi bağlanılabilirlik: Ön panel USB 3.1, M.2 ve USB 3.1 Tip-A ve Tip-C

CROSSHAIR VI HERO

 

KIRMIZI VE SICAK TARZLI OYUKLU ISI BLOGU

 

Yeni ısı bloğumuz, maksimum ısı yayılımı için yenilikçi delikli bir tasarım olarak detaylı bir mühendislikle üretildi. Üzerindeki uzmanlıkla açılandırılmış yontma bölümler, ışıkların platform kontrolcü merkezinden geçmesini sağlıyor — bu sayede kasanız benzersiz görünüme sahip olacak!


 

SU SOĞUTMALI SİSTEMİNİZE TAMAMEN EGEMEN OLUN

ROG SU SOGUTMA BÖLGESİ

ROG'nin yenilikçi Su Soğutma Bölgesi, soğutma sisteminizi daha önce olmadığı gibi takip etmenize imkan tanıyor. ROG Su Soğutma Bölgesi'nin çift su sıcaklık çıkışı ve akış oranı çıkışı, ROG'nin sezgisel Fan Xpert 4 yazılımına direkt bilgi sağlıyor -- böylece her oyunda ısıdan uzak olursunuz!

 

 

AURA AYDINLATMA KONTROLÜ

 

Sezgisel Aura yazılımı ile kendi özel LED aydınlatma efektlerinizi yaratın. Kasanızda ROG Crosshair VI Hero'nun dahili güçlü RGB LED'ler ile muhteşem çoklu renkli ışıklar yakın veya ayrı RGB şeritleri, kartın üzerinde yer alan iki adet 4-pin'lik çıkışlara takın. Her ikisini aynı anda kullanın ve mükemmel aydınlatma senkronizasyonunu deneyimleyin. Aura'yı çalıştırın ve dokuz farklı aydınlatma temasının yaratıcı özgürlüğüyle eğlenin.

 

*Aura RGB-şerit çıkışı, maksimum 2A (12V) güç oranı olan standart 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 2 metreyi aşmamalıdır. 

 

* Bir uzatma kablosu dahildir. RGB LED şeritler ayrı satılmaktadır.

RAKİPLERİNİZİ GERİDE BIRAKIN

ASUS Aura Sync teknolojisi [Model Adı]'nı aydınlatma isteğinizin merkezi haline getirir — yani içerisinde RGB LED şeritler, grafik kartları, klavyeler ve hatta farelerin bulunduğu uyumlu parçalar arasında muhteşem ışık efektlerini senkronize etmeyi kolaylaştırır! Tüm LED'leri birlik içinde değiştirin veya tüm senkron cihazlar arasında aydınlatma efektlerinin akıcı bir şekilde değişimine tanık olun.

 

ZARİF SES, İÇTE VE DIŞTA

 

YENİ SUPREMEFX KODEKİ

 

ROG'nin muhteşem SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı, artık hat giriş bağlantısından sıradışı 113dB sinyal-gürültü oranı ile bugüne kadarki en iyi ROG kayıt kalitesini sunuyor! Aynı zamanda SupremeFX S1220 kodekine daha temiz güç sağlaması için düşük-çıkış düzenleyiciyi, üstün ön panel çıkışı için bir ESS® Sabre Hi-Fi ES9023P dijitalden analoga çeviriciyi, buna ek olarak Texas Instruments® RC4580 ve OPA1688 op-amfileri ile yüksek gain ve düşük distortion almanız için ekledik. Hepsi daha önce deneyimlemediğiniz bir sesi sunmak için bir araya geliyor!


SEZGİSEL SES AYAR YAZILIMI


SONİC STUDİO III

 

ROG'nin Sonic Studio III ses efekt istasyonu, akışları farklı çıkışlara ayarlamaya yarayan tamamen yeni rotalama özelliğinin yanı sıra, anlık ses profilleri için uygulama seviye seçenekleri ve tam netlikte konuşmalar için gelişmiş gürültü filtreleme özellikleriyle güncellendi!

UYGULAMAYA ÖZEL PROFİLLER


Farklı uygulamalara özelleştirilmiş ses ayarları atayın, böylece her yaptığınız, istediğiniz şekilde dinlemeniz için mükemmel olarak ayarlanacak.


GÜRÜLTÜ FİLTRESİ


İstenmeyen arka plan gürültülerini tespit eder ve engeller, iletişiminizin yüksek ve net olmasını sağlar.

YENMEK İÇİN TARAYIN VE BELİRLEYİN!


SONİC RADAR III

Sonic Radar III'ü yeniledik, etrafınızda olan bitenden emin olun diye, ses motorunu sesleri daha hassas işlemesi için geliştirdik- hatta anında düşmanın yerini görmeniz için ekran üzerinde bir ok bile yerleştirdik!

 

GELİŞMİŞ SES ALGORİTMASI

Yeni Sonic Radar III ses algoritması, düşmanların çok daha yüksek hassasiyetle yerlerinin belirlenmesine imkan tanıyor.

 

3D MOTOR

 Sonic Radar III daha sezgisel bir deneyim sunan oyun içi üç boyutlu bir okun bulunduğu tamamen yeni bir arayüzün etrafına inşa edildi

 

SES GÜÇLENDİRME

Yeni ses güçlendirme özelliği artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasını sağlıyor.

 

SES RADARI

 Ayarlanabilir sektörleri (4-16) taban alan yeniden tasarlanmış radar, düşmanların yerlerini daha net ve direkt olarak gösterir

 

TARZINIZI YANSITIN

ASUS, 3D yazıcıları destekleyen ilk anakart üreticisidir, böylece anakartınızın görünümünü özelleştirmek kolaylaşır ve yazdırılabilir parçalarla sistem performansınızı artırabilirsiniz.

KOLAY KURULUM İÇİN ÖZEL 3D MONTE

 

Anakartın üzerindeki ayrılmış 3D monte yerleri, 3D yazdırılmış parçaların kolay monte edilmesini sağlar. M.2 sürücüler ve standart anakart monte delikleriyle aynı vidaları kullanarak, kolayca isim plakaları, kablo kılıfları veya bir M.2 fan tutucu monte edebilirsiniz.

 

**3D Printing Friendly logosuna sahip ürünler, içerisinde özel 3D montesi ve ekstra 3D Monte kiti ile sunulur.

 

3D YAZDIRILABİLEN AKSESUARLAR

Özel PC kurulumlarında sistem parçaları göründüğü için, kendinizinkini 3D yazdırılmış aksesuarlarla farklı kılabilirsiniz.

2-YÖNLÜ SLI HB KÖPRÜ KILIFI


 • Kaplamayı SLI HB köprüsünün PCB'sine yerleştirin ve kasanıza tarz katın. Çoklu boyutlar—eATX, ATX and mATX— için de mevcut.

FAN IZGARASI


 • Kasanıza küçük bir ekstra tarz ekleyin.

KABLO TARAKLARI


 • Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzende tutun. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin'lik PSU bağlantıları için 3D tasarım dosyaları mevcuttur.

ROG YAZITİPLERİ


 • ROG yazıtipi dosyalarını kullanarak harfleri yazdırın -- ardından isminizi veya istediğiniz kelimeyi ekleyerek kasanızı özelleştirin!

ROG ANAHTARLIK


 • Bir 3D anahtarlık yazdırın ve ROG tutkunuzu dünyaya gösterin!

OC TASARIMI

 

ASUS PRO CLOCK TEKNOLOJİSİ

 

AM4 işlemcileri için tasarlanan özel bir taban saat frekans üretecidir. Bu özel çözüm, voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü geliştirmek için ASUS TurboV işlem ünitesi ile birlikte çalışır, performansı sıra dışı seviyelere çıkarmanıza imkan tanıyan heyecan verici yeni bir yoldur.

DDR4 HIZ AŞIRTMA GÜCÜ


3. NESİL ASUS T-TOPOLOGY


ASUS'a özgü T-Topolojili devre tasarımı ve OC Soket, çiftleme gürültüsü ve sinyal yansımasını en aza indirerek DDR4'ün tüm gücünü, muhteşem bellek hız aşırtma yeteneğiyle açığa çıkarıyor. Yenilikçi eşit uzaklıktaki bellek kanalları ile T-Topolojisi, dengeli kontrol ve güçlü hız aşırtma uyumluluğu sunuyor. ASUS, en iyi uyumluluğu garantilemek için neredeyse bütün DDR4 bellek üreticileriyle çalışıyor.


TEK TIKLA HIZ ASIRTMA VE SOGUTMA, TAMAM!


PERFORMANS, ETKİNLİK, DİJİTAL GÜÇ, FAN KONTROLÜ VE HATTA AĞ İLE SES AYARLARI SİZE VE OYNAYIŞINIZA GÖRE OLSUN!


ROG Crosshair VI Hero'lu sisteminizden maksimum oyun performansı almanız için uzman olmanıza gerek yok — çünkü 5 Yönlü Optimizasyon, tüm karmaşık ayarları tek tıkla, örneğin kontrol edilebilen performans artışını bile halleder! Bu özel ROG teknolojisi, gerçek zamanlı kullanımınıza göre sisteminizin önemli yönlerini dinamik olarak optimize eder; böylece muhteşem işlemci performansı, günlük enerji tasarrufu, ultra kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar, hatta uygulamalarınıza özel ayarlanmış ağ ve ses ayarlarına kavuşursunuz. Kısacası 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizin oyun, eğlence ve üretkenlik için mükemmel olmasını garantiler!

 

Oyunlar yüksek performans, öncelik tanınmış bant genişliği ve canlı seslerle hızlı ve akıcı çalışır.

 

Fanlar günlük kullanımda sessiz kalır, oyun oynarken sıra dışı soğutma sağlar.

 

Takılma yok edilir, akıcı çalışan uygulamalar garantilenir -- ağır yük altında bile.

 

Enerji tasarrufu artar, yani paranız cebinize kalır.

ANLIK İŞLEMCİ PERFORMANS ARTIŞI

 

PC'nizi ASUS AI Suite 3 yazılımıyla hızlandırın! TurboV İşlem Ünitesi işlemci ve grafik kartı için hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş takip sunarken, grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarmak için işlemci frekans ve oranlarını ayarlamada geniş özgürlük sağlar*.


TAM ENERJİ VERİMLİLİĞİ


Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile gerçek zamanlı, sistemin tümünde güç tasarrufunun keyfini çıkarın — oyun makinenizi çalıştırmak artık faturanızı kabartmayacak! EPU otomatik olarak güç tüketimini sisteminizin ihtiyacına göre belirler ve ayarlar, böylece heyecandan ödün vermezsiniz ve paranız cebinizde kalır. EPU aynı zamanda işlemci watt kullanımını da belirli bir seviyeye çekerken, kullanılmayan I/O kontrolcülerini kapatarak ve grafik kartının güç seviyesini düşürerek, sıra dışı enerji tasarruf senaryosu oluşturan Away Mode'a da sahiptir. Bu da oyunuzun için tam güç, siz uzaktayken de tam tasarruf anlamına gelir!

TASARIMDAN SERİN

Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle daha sessiz ve serin oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC modu tespiti ile Fan Xpert 4, her fanın yüksek soğutma performansı ve düşük gürültü arasındaki en iyi dengeye erişmesini garantiler -- böylece istediğiniz tüm performansa erişirsiniz.!

 

HASSAS DİJİTAL GÜÇ KONTROLÜ


Hızlıdan daha hızlı gitmek için ultra hassas güç kontrolüne ihtiyacınız

var — yani ROG Crosshair VI Hero serisi ana kartlar, maksimumda hız aşırtma potansiyeli, gelişmiş sistem kararlılığı ve muhteşem güç etkinliği için ASUS Digi+ Güç Kontrolü ile donatılmıştır. Digi+ Güç Kontrolü, endüstrinin lider dijital güç kontrolcüsüdür ve daha akıcı ve güvenli güç için Intel'in IMVP8 spesifikasyonlarıyla tamamen uyumludur.


DAHA HIZLI OYNA, DAHA HIZLI YÜKSEL


ASUS Turbo App, favori oyunlarınızda zaferi garantiye almak için her şeyi hızlandıran sezgisel bir ayar panelidir. İşlemcinize hız aşırtın, ağınızdaki oyun paketlerine öncelik tanıyın ve fantastik düzeyde net ses ve oyun içi konuşma için ses ayarlarını optimize edin. Tarih galipler tarafından yazılır, bu yüzden yanınızda Turbo App olmadan savaşa girmeyin.

ÖDÜLLÜ UEFI BIOS

En akıcı ve kolay fare kontrollü grafik BIOS, daha da ilgi çekici bir şekilde geliştirildi. İster bir PC uzmanı veya yıllanmış hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu bulmanıza yardım edecek.

EZ Tuning Wizard

Hız aşırtma ve RAID. Donanımınızı seçin ve sistem performansını ayarlamak için farklı senaryolar uygulayın, veya daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için RAID konfigürasyonunu kolaylaştırın.

 

Sezgisel grafik fan kontrolü

Fareyle bir eğim çizerek farklı fanlara kolay şekilde ince ayar yapın

 

SATA bilgisi

Kolay cihaz tanılama için SATA yuva detaylarına bakın

 

Hızlı saat ayarlama

Saat ve tarihi ayarlamak için fare kontrollerini kullanın

My Favorites

Ayar seçeneklerini hızlıca buluna ve listeye tercih ettiğiniz araçları yerleştirin

 

EZ Flash 3

En yeni BIOS'u BIOS içinden internete bağlanarak güncelleyin

 

SMART

Depolama cihazlarınızın bilgi günlüklerini, kararlılık ve potansiyel hatalar için kontrol edin.

 

GPU POST

Seçili ASUS grafik kartlarını otomatik olarak tespit edin ve detaylı bilgilerini görüntüleyin.

 

Secure Erase

SSD'lerinizi fabrikadan çıkmış duruma getirin.

 

Last Modified Log

En son değişimleri takip edin ve tercih edilen profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin.

 

SATA yuvası adlandırma

Kolay belirleme için SATA yuvalarını yeniden adlandırın.

 • USB UEFI BIOS FLASHBACK

  Sisteminiz kapalıyken bile BIOS'unuz bir flaş bellek yardımıyla yenileyin.


EN İYİ GÜÇ, DİJİTAL KONTROL

 

ROG'nin saygıdeğer dijital güç kontrolcüsü, Texas Instruments NexFET™ MOSFET'leri, MicroFine alaşımlı bobinleri Digi+ PWM kontrolcüsü ve 10K siyah metalik kapasitörlerle çok daha iyi güç

sağlıyor — Extreme Engine Digi+'ın her zaman en saf çekirdek voltajları sunmasını garantiliyor.


SUPER-SPEED BAĞLANTI - TAM İSTEDİĞİNİZ YERDE 


USB-C™ en yeni USB bağlantı teknolojisi ve kullanımı kolay, döndürülebilir bir uçla hızlıca bağlanmanızı sağlar. Dahili bir USB 3.1 çıkışıyla USB-C konektörünüzü sisteminizin ön paneline yerleştirebilirsiniz -- böylece her zaman elinizin altında olacak.

DAHA FAZLA AKIŞ VE DAHA AZ İŞLEM, DAHA HIZLI ÇEVRİM İÇİ OYUN

 

INTEL ETHERNET

 

ROG Crosshair VI Hero daha hızlı ve akıcı oynanış için en yeni Intel® Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci yükünü azaltma ve sıra dışı yükseklikte TCP ve UDP çıkışı sunma avantajlarıyla, oyununuza ve oynanışınıza daha fazla güç sunar.


ARTIRILMIŞ AKIŞ, EN İYİ AKIM KORUMASI


LANGUARD


LANGuard savaşlarınız için daha güvenli ve kararlı bağlantılar anlamına gelir! Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte işlemi, ROG Crosshair VI Hero ana kartınızın bağlantısını koruma ve artırılmış çıkış sağlar. Elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı malzemeler (ESD Guard), akımlara karşı 2.5 kat (15KV'a kadar) ve statik elektriğe 1.9 kat daha fazla koruma sağlar!

GECİKMEYİ YOK ET

GAMEFİRST IV

GameFirst IV ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - ve şimdi de Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en üst seviye bant genişliği ve en akıcı oyun için bir araya getiriyoruz. Ayrıca yeni Akıllı mod ile yeni uygulama verilerinden oluşan bir veri tabanıyla her oyunun en iyi şekilde optimize olduğundan emin olacaksınız.

 

EKRAN KARTINIZI KORUYUN


SAFESLOT


SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği tek bir aşamada ve yeni bir teknikle yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.


ESD GUARDS


Standarttan 2X

 

daha yüksek elektrostatik koruma. ESD Guard'lar, USB, ses ve LAN yuvalarını korur.

TRUEVOLT USB


2 ayrılmış

 

USB güç kaynağı, tüm USB yuvalarına kaya gibi güçlü 5V sağlayarak, veri kaybı oluşturabilecek güç dalgalanmalarını en aza indirir.


Q-CONNECTOR


1 parça

 

tüm ön panel kablolarını kolayca düzenler


Q-SLOT


1 klips

 

grafik kartınızı kolayca çıkarır ve güvene alır


Q-DIMM


1 taraflı

 

klips bellek modüllerini süper kolay ve süper güvenli şekilde yerleştirir.

DRAM AŞIRI AKIM KORUMASI


1 adet

 

ek, çıkarılabilir sigorta, bağlantı yuvalarını ve DRAM'i aşırı akıma ve kısa devre hasarına karşı korur.


BLACK NİCKEL-COATED Q-SHİELD


0 ACI!


parmaklarınızı koruyun

OYUNDA KALIN


OVERWOLF


Overwolf, internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı ve oyununuzu yayınlama veya kaydetmenize imkan tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzdür – hem de siz oyun oynarken. Sizi elit bir grubun üyesi haline getirecek uyumlu renklere sahip ROG görünümünü, Overwolf uygulama mağazasından indirebilirsiniz


DİSKLERİNİZİ YÖNETİN


ROG CLONE DRİVE


Tamamen yeni ROG Clone Drive, sabit disk veya SSD'leri hızlı ve etkin bir şekilde çoğaltmanızı sağlayan, akıllı bir klonlama çözümüdür. Clone Drive o kadar akıllıdır ki, aynı anda tek bir sürücüyü iki hedef sürücüye klonlayabilir, diskinizdeki herhangi bir dosyanın imajını inanılmaz hızlarda alabilir.

OYUN YÜKLEMELERİNİZİ HIZLANDIRIN

RAMCACHE II

ROG'nin benzersiz akıllı teknolojisi, tüm depolama cihazını arabelleğe alarak favori oyun ve uygulamalarınızı inanılmaz hızlarda çalıştırır: aktif edildiği anda çalışır. RAMCache, milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerini inanılmaz seviyelere çeker!

 

VR READY


ROG Crosshair VI Hero VR Ready ve ötesidir! ASUS Beyond VR Ready simgesi, ROG Crosshair VI Hero'nun üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın maksimum performansa ayarlı olduğunu garantilemek için birçok sınıfının lideri ürünle test edildiğini gösterir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanıza yeni bir yol sunar.

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.026,33 TL 6.079 TL
5 1.215,80 TL 6.079 TL
6 1.013,17 TL 6.079 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 1.013,17 TL 6.079 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.026,33 TL 6.079 TL
6 1.013,17 TL 6.079 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.039,50 TL 6.079 TL
3 2.026,33 TL 6.079 TL
4 1.519,75 TL 6.079 TL
5 1.215,80 TL 6.079 TL
6 1.013,17 TL 6.079 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.026,33 TL 6.079 TL
2 + 4 1.013,17 TL 6.079 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 1.215,80 TL 6.079 TL
3 + 3 1.013,17 TL 6.079 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.079 TL 6.079 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.079 TL 6.079 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.026,33 TL 6.079 TL
4 + 2 1.013,17 TL 6.079 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı