Akıllı Saat ve Aksesuarları

Tüketici Elektroniği kategorisinde Akıllı Saat ve Aksesuarları modellerinde 2 adet ürün bulundu.

Akıllı Saat

 

Geleneksel kol saati ve teknolojinin buluşmasıyla yepyeni bir icat olarak karşımıza çıkan akıllı saatler, farklı kasa yapıları, kolay kullanım ve şık tasarımları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sahip oldukları işlemci, kolay kullanımlı ve kişiselleştirilebilir ekran yapısı ile tam anlamıyla asistanınız olmaya aday olan akıllı saatler, birçok özelliğiyle standart saatlerden ayrılıyor. Akıllı saatler, içinde barındırdıkları teknoloji sayesinde akıllı cep telefonunuz ile iletişim kurarak, telefonunuzdaki birçok uygulamayla entegre olarak çalışır. Örneğin bluetooth ile akıllı saatinizi, akıllı cep telefonunuza bağladıktan sonra, telefonunuzu çantanızdan çıkarmadan saatiniz üzerinden maillerinizi okuyabilir, aramaları cevaplayıp başka bir arama yapabilir, telefonunuzun kamera özelliğini kullanabilirsiniz. Yol tarifine ihtiyaç duyduğunuzda akıllı saatinizde navigasyon özelliğini kullanarak dilediğiniz yere ulaşabilir ve bunun gibi birçok özellikten faydalanarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Akıllı saatler, standart kol saatleri gibi sadece zamanı öğrenmenize yaramıyor aynı zamanda sağlık durumunuzu da takip etmenizde çok önemli bir yardımcı. Örneğin EKG uygulamasını kullanabilirsiniz, kalp atış hızınızı ölçebilirsiniz, uyku düzeninizi takip edebilirsiniz. Spor yaparken de akıllı saatiniz ile antreman uygulamasını kullanarak tüm egzersizlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Akıllı saatinizle trafik kazası gibi acil durumlarda tek bir tuş yardımıyla acil arama yapabilir, yardım çağırabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve şık tasarımlarla vatanbilgisayar.com web sitesi ve vatan bilgisayar mağazalarında yerini alan akıllı saatlerin akıllı cep telefonlarıyla uyumlu olması, telefon marka üreticilerini, akıllı saat üretmeye de yöneltti.

Amazfit, Apple, Bilicra, Huawei, Oppo, Realme, Samsung, TCL gibi markaların ürettiği akıllı saatlerin aynı zamanda farklı renk ve desenlerde kordon seçenekleri de bulunuyor. Saatlerin kadranlarıyla istediğiniz akıllı saat kordonlarını birleştirerek yepyeni bir uyum ve görünüm yakalayabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı