500 - 999 TL Saç Düzleştiriciler

Saç düzleştiriciler en uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi saç düzleştirici marka ve modelleri için hemen tıklayın!

Kişisel Bakım Ürünleri kategorisinde Saç Düzleştiriciler modellerinde 1 adet ürün bulundu.

Saç Düzleştirici

Elektrikli kişisel bakım ürünleri arasında en çok rağbet gören, daha çok, dalgalı ya da kıvırcık saçları düzleştirmek için kullanılan saç düzleştirici ürünleri, Arzum, Braun, Fakir, Grundig, Philips, Remington, Rowenta gibi teknoloji markaları tarafından üretiliyor. Saç düzleştiricinizin kalitesi ile doğru orantılı olarak verimli sonuç alabileceğiniz bir gerçektir. Saç düzleştirici ürünü ile dilerseniz saçınızı düzleştirebilir, dilerseniz istediğiniz yönde dalga şekli verebilir ya da tamamen kendi zevkinize uygun şekiller elde edebilirsiniz.

Son teknoloji saç düzleştirici ürünlerinde bulunan LCD ekran sayesinde, o anki ısıyı ölçebilir, isteğinize göre ısıyı attırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Saç düzleştirici tercih ederken çıkabildiği maksimum sıcaklığını dikkate almalısınız. Yeni nesil saç düzleştirici ürünleri ortalama olarak, 150-230 dereceye sahiptir. Bu derece aralığında, saçınıza şekil verirken isteğinize göre ayarlayabileceğiniz birçok sıcaklık ayarı bulunuyor. Ayrıca saç şekillendirme işleminde, saç düzleştiricinin ne kadar sürede ısındığı da önemli bir özelliktir. 30 saniye gibi kısa bir sürede ısınan saç düzleştiricilerini tercih ederek, en kısa sürede şekillendirme işleminize başlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde işleminiz son derece hızlı sona erer. Elektrikli saç düzleştiricilerinde güvenliği sağlamak amacıyla, belli bir süre çalışmasının ardından otomatik olarak kendini kapatma özelliği vardır.

Saç düzleştiricilerinde bulunan SplitStop teknoloji sayesinde saçlarınızda kırıklar ve kırılmalar önlenir, saçınızın sağlığı korunur. Dilerseniz UniTerm teknolojisine sahip saç düzleştiricilerini kullanarak, saçlarınızın gereksiz yüksek sıcaklığa maruz kalmamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca son teknoloji yeni nesil saç düzleştiricilerde bulunan keratin yapı sayesinde, saçlarınız daha iyi korunur, zarar görmesi engellenir.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı