3C634ZM/A / 88318

42mm White Sport Band - S/M & M/L (Demo - Try On)

4.130 TL
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

42mm White Sport Band - S/M & M/L (Demo - Try On)

42MM WHİTE SPORT BAND - S/M & M/L (DEMO - TRY ON) ÖZELLİKLERİ

Apple Watch 3

Kendisinin en iyisi.

Akıllı aktivite koçluğu. Gelişmiş Kalp Atış Hızı uygulaması. Direkt bileğinizden ulaşabileceğiniz favori çalma listeleriniz. Yerleşik altimetre. Ve daha duyarlı bir Siri deneyimi. Karşınızda Apple Watch Series 3. Her zamankinden daha aktif, motive ve bağlantıda kalmanızı sağlayacak özellikleri keşfedin.

 

GPS ve Altimetre


İster yola çıkın ister yükseklere, Apple Watch Series 3 her zaman takipçiniz.

Müzik


Bileğinizdeki şarkılarla motive olup havaya girin.

Suya Dayanıklı


Havuza ve denize girmeye hep hazır.

Antrenman Uygulaması


Hafif bir yürüyüş veya tempolu bir sürüş keyfi. Her çeşit egzersizinizin izini sürün.

Üstün Spor Saati

Apple Watch Series 3, yerleşik GPS ve yeni altimetre sayesinde tüm dış mekanlarda yaptığınız antrenmanlarınızı takip ediyor. Yenilenen Antrenman uygulaması, Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman seçeneği içeriyor ve yüzme turları için otomatik olarak ayarlanabiliyor. Ayrıca, her zamankinden daha fazla müziği bileğinize aktarıp sevdiğiniz müziklerle sınırsız müzikal motivasyona sahip olabiliyorsunuz.

 

GPS ve altimetre. İster yola çıkın ister yükseklere, her zaman takipte.

Yerleşik GPS, dış mekan antrenmanlarınızda mesafeyi, hızı ve rotayı kaydediyor. Altimetre ise tepelere yaptığınız sürüşlerde ve tırmanışlarda ne kadar yükseğe çıktığınızı ölçüyor. Dilerseniz, eve döndüğünüz zaman iPhone’unuzda daha da ayrıntılı istatistikler bulabiliyorsunuz. Her hareketinizin verileri sadece Apple Watch Series 3'de.

 

Bileğinizdeki şarkılarla havaya girin.

Apple Watch Series 3 ile, gittiğiniz her yere daha fazla müzik götürebiliyorsunuz. En sevdiğiniz Apple Music çalma listeleriniz saatinizle otomatik olarak senkronize olur. Bu sayede her antrenmanınızda size güç verecek motivasyona sahip olabiliyorsunuz.

 

Daha çok veri, daha çok verim.

Koşu, bisiklet, yüzme gibi popüler iç ve dış mekan aktivitelerinizi, hatta yüksek yoğunluklu aralıklı antrenmanlarınızı takip edin. Art arda farklı antrenmanlar yaparken kolayca birinden diğerine geçin ve antrenmanınızın sonunda kapsamlı bir özet alın.


Bağlantı kurun, formunuzu koruyun.

Tek bir dokunuşla, saatinizi uyumlu spor ekipmanlarıyla kablosuz olarak eşleştirebiliyorsunuz. Böylece, kalp atış hızı, sürat ve kalori gibi önemli verileri tamamen eşzamanlı tutabiliyor ve antrenman sonuçlarınızın doğruluğundan emin olabiliyorsunuz.

 

Havuza ve denize girmeye hep hazır.

Apple Watch Series 3, suya dayanıklı tasarıma sahip ve hem havuz hem de denizdeki antrenmanlarınızı izleyebiliyor. Antrenmanınız bittiğinde ise hoparlördeki su, ses titreşimleri sayesinde dışarı atılıyor. Apple Watch Series 3, sizi suda da yalnız bırakmıyor.

 

Gelişiminizi görün.

Gün boyunca yaptığınız tüm aktiviteler gibi antrenmanlarınız da Hareket, Egzersiz ve Duruş halkalarınıza ekleniyor. Zaman içindeki performansınızı öğrenmek için halkanızı ve antrenman geçmişinizi iPhone’unuzda görüntüleyebiliyorsunuz. Gün be gün hareket gelişiminizi takip edin.

 

Sevdiğiniz uygulamalar hep sizinle.

Bildiğiniz ve sevdiğiniz antrenman uygulamalarını istasyon çalışması, ağırlık kaldırma veya yoga gibi aktiviteleri yaparken de kullanabiliyorsunuz. Üstelik, bu antrenmanlar da Aktivite halkalarınıza ekleniyor.

 

Hareket, Egzersiz, Duruş

 

Aktivite halkalarınızı kapatmayı günlük hedefiniz haline getirin. Hedeflerinize ulaşmak Apple Watch Series 3 ile artık daha kolay.

Akıllı Koçluk

 

İhtiyaç duyduğunuzda ufak bir destek. Bileğinizdeki akıllı saatiniz her zaman sizinle.

Aktivite Paylaşımı

 

Arkadaşlarınızla yarışın, motive kalın. Küçük yarışlar motivasyonunuzu artırıp sizlere heyecan katar.

Başarılar

 

Apple Watch her başarınızı sizinle birlikte kutlayarak mutluluğunuza ortak olur.

Akıllı Aktivite İzleyicisi

Apple Watch Series 3, bisiklete binmek, çocuklarınızla oynamak veya spor salonunda antrenman yapmak gibi her türlü günlük hareketinizi takip ediyor.

 

Az oturun. Çok hareket edin. Biraz egzersiz yapın.

Üç basit halka, gün boyunca ne kadar aktif olduğunuzu gösteriyor ve onları tamamlamanız için sizi daha fazla hareket etmeye teşvik ediyor. Çok fazla oturup oturmadığınızı görün. Kaç adım attığınızı ve kaç kalori yaktığınızı takip edin. Ve her gün 30 dakika egzersiz yapmayı hedefleyin. Tamamını aynı anda yapmasanız bile. Hareket etmek hem motivasyonunuz hem de sağlığınız için önemlidir.

 

Akıllı koçluk. İhtiyaç duyduğunuzda ufak bir destek.

Apple Watch Series 3, ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlamak için size kişisel antrenörlük de yapıyor. Sabahları gelişiminizle ilgili kişisel güncellemeler, akşamları ise halkaları kapatmanız için öneriler sunuyor. Ayrıca, aktivite ve antrenman geçmişinizi baz alarak size her ay yeni bir hedef öneriyor. Apple Watch Series 3; hayatınızı düzene sokarak her zaman zinde kalmanızı sağlar.

 

Aktivite halkalarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

Motivasyonunuzu korumak için arkadaşlarınız ve ailenizle Aktivite halkalarınızı karşılaştırın. Kaydettikleri ilerlemeler hakkında bildirimler alın. Ve teşvik etmek ya da biraz dalga geçmek için bildirim ekranından onlara kolayca cevap verin. Eğlencelerinize ve başarılarınıza sevdiklerinizi de dahil edin.

 

Apple Watch her başarınızı sizinle kutlar.

Apple Watch Series 3, bir halkayı her kapattığınızda veya bir hedefe her ulaştığınızda bu başarınızı ekranı kaplayan eğlenceli efektlerle kutluyor. Ayrıca, en iyi kişisel dereceleriniz, performanslarınız ve önemli başarılarınız karşılığında ödüller veriyor.


Tekerlekli Sandalyede Kullanım. Herkes için fitness.

 

Apple Watch Series 3, farklı ilerleme tekniklerini ve zeminleri dikkate alarak tekerlekli sandalyedeki kullanıcıların Aktivite ölçümlerini doğru biçimde kaydediyor. Üstelik, tekerlekli sandalyede kullanıma özel iki antrenmandan birini seçebiliyorsunuz.

Kalp Atış Hızı Uygulaması

 

Dinlenirken, yürürken ve antrenman sonrası kalbinizi dinleyin. Unutmayın; kalp ritminiz sağlığınızı ele veriyor.

Nefes Uygulaması

 

Zihninizi dinlendirin. Vücudunuzu rahatlatın. Bedeninizi serbest bırakın.

App Store Sağlık Uygulamaları

 

Daha sağlıklı olamak için; daha çok su için ve daha iyi uyuyun.

iPhone’un Sağlık Uygulaması

 

Tüm sağlık ve fitness verileriniz için sadece tek uygulama.

Donanımlı Sağlık Uzmanı

Apple Watch Series 3 her an yanınızda olduğundan genel sağlığınız hakkında daha fazla bilgilenmenizi sağlıyor. Kalp atış hızınızı kolayca takip etmenize, günlük stresle daha iyi başa çıkmanıza ve belirli rutinlerinizi destekleyen uygulamalar eklemenize imkan veriyor.

 

Kalp atış hızınızı yakından takip edin. Her zaman.

Apple Watch Series 3, dinlenme, yürüme veya antrenman sonrasında toparlanma gibi anlar dahil gün boyunca kalp atış hızınızı ölçüyor. Kalp Atış Hızı uygulaması ayrıca, aktif olmadığınız herhangi bir 10 dakikalık zaman diliminde kalp atış hızınız belirli bir eşiğin üzerine çıkarsa sizi uyarıyor.

 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda.

SOS ile hızlı bir şekilde yardım çağırıp acil durumda aranacak kişilere haber verilmesini ve bu kişilerin bulunduğunuz yere yönlendirilmelerini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca saatinizde acil durum personelinin kullanımı için Tıbbi Kimlik kartınız da gösteriliyor. Sağlığınızı düşünmek Apple Watch Series 3 'ün en önemli misyonudur.

 

Nefes Uygulaması. Zihninizi dinlendirin. Vücudunuzu rahatlatın.

Rahatlatıcı bir animasyon aracılığıyla iç dengenizi koruyun ve derin nefes alıp verirken hafif dokunuşların size yol göstermesine izin verin. Anımsatıcılar, her gün farkındalığınızı artırmanıza yardımcı oluyor. Seansınızı tamamladığınızda kalp atış hızınızı da görebiliyorsunuz.

 

App Store sağlık uygulamaları.

Doğru seçilen uygulamalar, sağlıklı yaşamanız için yapmanız gerekenleri size hatırlatmakta aktif bir rol oynuyor. Daha fazla su içmek, daha iyi uyumak veya diyabet gibi bir rahatsızlıkla daha iyi baş etmek istediğinizde, Apple Watch Series 3 konuyla ilgili en çok işinize yarayacak uygulamaları eklemenize imkan veriyor.

 

iPhone’un Sağlık Uygulaması.

 

Tek uygulamada her şey bir arada.

 

Sağlık uygulaması, tüm sağlık ve fitness uygulamalarınız tarafından toplanan verileri depoluyor. Bu sayede hepsini tek bir ekranda görebiliyorsunuz. Değerleri ayrı ayrı görüntülemek veya zaman içindeki trendleri öğrenmek için ekranı kişiselleştirebiliyorsunuz. Ayrıca, Kalp Atış Hızı uygulamasındaki yeni Kalp Görünümü’ne göz atarak daha ayrıntılı bilgi edinebiliyorsunuz. Yaşam grafiğinizi oluşturmak artık sizin elinizde.

Telefon ve Mesajlar

 

Mesaj gönderin, arama yapın, toplantı davetleri alın.

 

Siri

 

Siri şimdi daha hızlı ve daha akıllı.

Kadranlar

 

Hepsi birbirinden farklı, kişiselleştirilebilir saat kadranları.

Uygulamalar ve Bildirimler

 

Önemli hiçbir bilgi bileğinizden kaçmasın.

Tam Zamanlı Yardımcı

Cevapsız aramalar listenizdeki kişileri geri arayın. Siri’den sizin için mesaj göndermesini isteyin. Yemeğe gideceğiniz yerin yol tarifini alın. Apple Watch Series 3 ile önemli bilgilere erişebiliyor, işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz.


Telefon ve Mesajlar. Lütfen hattan ayrılmayın.

Telefonunuz elinizin altında değil mi? Yine de mesaj gönderebiliyorsunuz. Pratik klavyeyi kullanarak telefon görüşmeleri ve sesli FaceTime aramaları yapabiliyorsunuz. Hatta sesli mesajlarınızı bile dinleyebiliyorsunuz. Acil SOS özelliğini kullanarak hızla ve kolayca yardım da çağırabiliyorsunuz.


Siri şimdi daha hızlı ve daha akıllı.

Siri’den bir anımsatıcı ayarlamasını veya yeni bir antrenman başlatmasını isteyin. Siri şimdi her zamankinden daha kullanışlı ve daha becerikli. Bileğinizi kaldırıp “Hey Siri” demeniz ve konuşmaya başlamanız yeterli.

 

Hepsi birbirinden farklı, kişiselleştirilebilir saat kadranları.

Saat kadranlarını, bir bakışta görmek istediğiniz bilgilerle kişiselleştirin. Veya bakmaya doyamadığınız fotoğraflarla. Ya da bir dokunuşla başlatabileceğiniz uygulamalarla. Sonra da kadranları tek bir kaydırma hareketiyle değiştirin. Güne dinamik ve akıllı Siri kadranıyla başlayıp çocukları okuldan almaya giderken Toy Story kadranına geçin.

 

Önemli hiçbir bilgi bileğinizden kaçmasın.

Apple Watch Series 3, her şeyden haberdar olmanızı, düzenli yaşamanızı ve bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Daha güçlü çift çekirdekli işlemci, uygulamaları iki kat hızlı açıyor. Ve Dock’ta tuttuğunuz favori uygulamalarınız otomatik olarak güncelleniyor.

 

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.376,67 TL 4.130 TL
5 826,00 TL 4.130 TL
6 688,33 TL 4.130 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 688,33 TL 4.130 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.376,67 TL 4.130 TL
6 688,33 TL 4.130 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.065,00 TL 4.130 TL
3 1.376,67 TL 4.130 TL
4 1.032,50 TL 4.130 TL
5 826,00 TL 4.130 TL
6 688,33 TL 4.130 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.376,67 TL 4.130 TL
2 + 4 688,33 TL 4.130 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 826,00 TL 4.130 TL
3 + 3 688,33 TL 4.130 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.130 TL 4.130 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.130 TL 4.130 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.376,67 TL 4.130 TL
4 + 2 688,33 TL 4.130 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı