En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

2’si 1 Arada

2’si 1 Arada markaları modelleri en uygun en ucuz fiyatlar taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ACER (3)
HP (2)
LENOVO (4)
Kullanım Amacı Bilgi
Ekran kartı Bilgi
RAM Kapasitesi Bilgi
Disk Türü Bilgi
eMMC (2)
SSD (11)
Disk Kapasitesi Bilgi
32 GB (1)
64 GB (1)
128 GB (4)
256 GB (2)
512 GB (4)
Ekran Boyu Bilgi
Monitör Tipi Bilgi
Full HD (2)
IPS (1)
TN  (2)
İşletim Sistemi Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
  Bilgisayar Notebook 2’si 1 Arada modellerinde 13 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:13 
  ÖZEL ÜRÜN
    

   2'si 1 Arada

   1980 ve 1990’lı yılların başında yavaş yavaş ülkemizde tanınmaya başlayan bilgisayar, 2000’lerde her eve girer oldu. Desktop bilgisayarlardan sonra, zamanla notebooklarla da tanışıldı. Özellikle taşınabilirliği çoğu zaman notebookları öncelikli tercih haline getirdi ve bir süre sonra ise tablet bilgisayarlar yaygınlaşmaya başladı. Bilgisayarlarda yapılan birçok iş tabletlerle yapılabiliyor olsa da tabletlerin de yeterli olmadığı bazı noktalar vardı elbet ancak dokunmatik ekranları ve çok rahat taşınabilirliği tabletlerin tercih sebebi oldu. Gelinen noktada ise teknoloji notebook ve tableti aynı anda kullanıma sundu.

   Hem notebook hem tablet görevi gören katlanabilir dizüstü bilgisayarları, evinizde, ofisinizde, toplantılarınızda, okulunuzda ve daha birçok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun pil ömrü olması ile gün içerisinde kullanıcılarını yalnız bırakmayacak, inceliği, hafifliği ve çalışırken çıkardığı minimum ses ile keyifli bir kullanım sunacaktır. 2’si 1 arada notebooklar iş seyahatlerinizde sizlere kolaylık sağlayacak, oldukça işlevsel bir notebook çeşididir.

   10.1 inç ile 15.6 inç arasında değişen ekran boyları, kullanım amacınız ve ihtiyaç duyduğunuz performans, ürün seçiminde göz önünde bulundurabileceğiniz kriterler olacaktır. ACER, DELL, HOMETECH, HP, LENOVO gibi markaların geliştirdiği yüksek donanımlı, 2’si 1 arada notebook çeşitleri cazip fırsatlarla Vatan Bilgisayar’da.