20000 TL - Üzeri OEM Hazır Sistemler

Hazır sistem fiyatları, ucuz hazır sistem modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen satın alın.

OEM Ürünleri kategorisinde OEM Hazır Sistemler modellerinde 39 adet ürün bulundu.

YENİ ÜRÜN
Web'e Özel Fiyat
YENİ ÜRÜN
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
(0)
VTN.SİST.209

AMD R5 5500 - RTX 4060 TI - A520M-K - 500GB SSD - 16GB RAM

26.453 ,90 TL
Toplayan
Vatan Bilgisayar
KARGO BEDAVA
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
Web'e Özel Fiyat
YENİ ÜRÜN
YENİ ÜRÜN
 

OEM TAVSİYE SİSTEMLERİ

Tavsiye sistemlerimiz, özellikle oyuncular düşünülerek hazırlanmış ve cazip fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Belirli aralıklarla yenilenen sistemlerimizde; INTEL ve AMD markalarının yüksek performanslı işlemcileri kullanılmaktadır. INTEL’in i3, i5 ve i7 işlemcileri en çok kullanılan işlemci modelleridir. AMD’ de ise Ryzen 3, Ryzen 5 ve Ryzen 7 en çok kullanılan işlemci modelleridir. Sistemlerimizde genellikle ASUS, GIGABYTE ve MSI marka anakartlar, ASUS, MSI, SAPPHIRE ve ZOTAC marka ekran kartları, CORSAIR, CRUCIAL, GSKILL ve KINGSTON marka RAM’lar, CORSAIR, EVEREST, FRISBY, RAMPAGE, XIGMATEK, ZALMAN marka Kasalar kullanılmaktadır.

Tavsiye sistemlerimizde sistemlere göre değişiklik gösteren bazı donanımlar da eklenebilmektedir. SSD, sıvı soğutucu, power supply bunlara örnektir. Tüm sistemlerimizde ise işletim sistemi, fare, klavye ve monitör sisteme dahil değildir.

Tavsiye sistemlerimize mağazalarımızdan ve web sitemizden ulaşabilirsiniz. Tüm kanallardan, sipariş vermeniz halinde sizin isteğiniz doğrultusunda sisteminizi ister toplayarak ister parçalar halinde tarafınıza gönderebiliriz.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı