20000 TL - Üzeri Network Ürünleri

markaları modelleri en uygun en ucuz fiyatlar taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da

Network Ürünleri kategorisinde Network Ürünleri modellerinde 4 adet ürün bulundu.

(0)
DECO BE65(3-Pack)

TP-LINK DECO BE65 574MBPS-4320MBPS-5760MBPS TRI-BANT Wi-Fi 7 MESH ROUTER(3'LÜ)

Web'e Özel Sepette 1.200 TL İndirim 26.081 TL
27.281 TL
BUGÜN KARGODA
(0)
T88713W1

ANKER Eufy 3 DIŞ MEKAN KABLOSUZ IP KAMERA ve HOMEBASE SİSTEMİ 4K

Web'e Özel Sepette 1.200 TL İndirim 19.290 TL
20.490 TL
BUGÜN KARGODA
 

Network Ürünleri

Network, insanların ortak bir şekilde çalışmasını sağlar. Sunucu, ağ, yazılım, yazıcı, bilgisayar, modem gibi haberleşme aygıtlarının ekonomik ve verimli bir şekilde birçok kişi tarafından kullanmasını sağlamaktadır.

Network ürünlerinden birisi olan modemler, kablolu ve kablosuz olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Kablosuz modemler ev ve işyerlerinde, cihazların kablosuz olarak internete bağlanmasına olanak sağlar. Kablolu modemlerde ise aynı işlemler kablo aracılığı ile sağlanmaktadır. Switch interneti tüm cihazlara eşit olarak dağıtır. Bu sayede birden çok cihaz aynı internete uzak mesafeden bağlanabilir. IP kameralarda network ürünlerindendir. Herhangi bir donanıma ihtiyaç olmadan aldığı görüntüyü o ağ üzerindeki cihazlara aktarır.

Networklar düşük maliyet ile kullanıcıların haberleşmesini sağlar. Örneğin; bir network üzerinde bulunan yazıcı, o networkta bağlı cihazlar tarafından kullanılabilir.

Vatan Bilgisayar kaliteli markaları sizlerle buluşturur. Airties, Asus, Everest gibi birçok marka Network ürünleri uygun fiyatlar ile ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı