15000 - 19999 TL Elektrikli Scooter

Elektrikli scooter fiyatları, en uygun elektrikli scooter modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen satın al.

Tüketici Elektroniği kategorisinde Elektrikli Scooter modellerinde 1 adet ürün bulundu.

Elektrikli scooter

 

Özellikle kısa mesafelere ulaşım için toplu taşıma araçları ya da şahsi araçlar yerine günümüzün kişisel gözde ulaşım araçlarından olan elektrikli scooter, hem hafif yapıları hem de tatmin edici performanslarıyla karşımıza çıkıyor. Günlük işlerinizde ve şehir içi ulaşımınızda kullanabileceğiniz aynı zamanda olabildiğince az efor harcayarak hızlı ulaşım alternatifi sunan elektrikli scooter, farklı tasarım ve teknik özellikleriyle kullanımınıza hazır.

Elektrikli scooter ürününü daha uzun süreli kullanmak isterseniz, yüksek performanslı ve güçlü modelleri tercih edebilirsiniz. Elektrikli scooter almak istiyorsanız öncelikle kendinize en uygun olan modeli bulmanız gerekiyor. Bunu da özellikleri kıyaslayarak yapabilirsiniz. Örneğin uzun süreli kullanım istiyorsanız yüksek şarj kapasitesine ve güce sahip olan modelleri tercih etmelisiniz. Kısa süreli kullanımlar için elektrikli scootera sahip olmak istiyorsanız düşük watt gücündeki ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Katlanabilir olma özelliğiyle elektrikli scooter ürününüzü, toplu taşımalarda ve merdivenlerde kolayca taşıyabilirsiniz.

Elektrikli scooterlar, oldukça az enerji harcayarak, düşük maliyetle yakıt tasarrufu imkanı tanır. Kullandığınız yüzey, araziye göre ve scooterınızın harcadığı enerji miktarına göre şarj süresi değişkenlik gösterir. Şarjı tam dolu iken ulaşılabilecek mesafe elektrikli scooter ürününüzün watt gücüne bağlıdır.

Ehliyet gibi bir zorunluluk olmadan sürebileceğiniz elektrikli scooter modellerinden yetişkinler için bulabileceğiniz gibi elektrikli çocuk scooter ürünlerini de bulabilir, çocuğunuz, kardeşinizle keyifle sürebilirsiniz.

GoMaster, Kugoo ve Snopy markaları tarafından üretilen elektrikli scooter ürünlerini vatanbilgisayar.com web sitesinden veya mağazalarından, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçerek temin edebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı