• İşlemci Ön Bellek: 3 MB
 • İşlemci Hızı: 1.80 GHz
 • İşlemci Numarası: 3337U
 • İşlemci Teknolojisi: Core i5
 • İşlemci Markası: Intel
 • Ram (Sistem Belleği): 8 GB
 • Ram Tipi: DDR3
 • Ekran Özellikleri: Dokunmatik
E0Q61EA / 68025

14-B115ST NOTEBOOK CORE İ5 1.8GHZ-8GB-500GB-14''-INTEL-W8 NOTEBOOK

Monitör Tipi:
İşlemci Teknolojisi:
Ram (Sistem Belleği):
Disk Kapasitesi:

Bu aletten 2 tane aldım. Ekranı dokunmatik olduğu için windows 8 kullanımı inanılmaz rahat.İşlemcisi ve ram i gayet iyi. Harddiski sıradan mekanik disklerden. SSD yada ssd cache bellekli bir disk kullanılsa harika olacakmış. Nispeten sessiz çalışıyor ve fazla ısınmıyor. Yük altında fan biraz gürültülü çalışıyor. Parlak kasaya sahip olduğu için üzerinde çok fazla parmak izi kalıyor. Ekranı sıradan tn panel. Parlaklığı yeterli ama görüş açılarının çok iyi olduğu söylenemez. Sesi emsallerine göre baya yüksek çıkıyor, biraz tiz ama beni memnun etti. 2 tane usb 3.0 , 1 tane usb 2.0 portu var. Cd sürücü ve vga çıkışı yok. Bataryasının sökülebiliyor olması en sevdiğin yanlarından biri. Tam şarjla en düşük 2.5 saat en fazla 5 saat kullana bildim. 1.8 kg oluşu ile taşına bilirliği gayet iyi ayrıca kalın da değil. Özetle ben beğendim.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

14-B115ST NOTEBOOK CORE İ5 1.8GHZ-8GB-500GB-14''-INTEL-W8 NOTEBOOK

14-B115ST NOTEBOOK CORE İ5 1.8GHZ-8GB-500GB-14''-INTEL-W8 NOTEBOOK


HP, Windows ürününü önerir.
HP Pavilion Sleekbook Ev
Bilgisayarları
HP Pavilion TouchSmart 14-b115st
Sleekbook (E0Q61EA)
 
 
Dokunarak erişebilirsiniz. Biz, herkesin dokunma teknolojisini kullanmasını istiyoruz. Windows 8 özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için günlük 
kullanıma yönelik mükemmel bir dizüstü bilgisayara dokunmatik ekran özelliği eklenmiştir. 1 HP Pavilion TouchSmart Sleekbook ile sosyal paylaşım 

ağlarında rahatça gezinebilirsiniz. Birkaç küçük dokunuşla fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Sadece tek bir dokunuşla Skype uygulamasında
sohbet başlatabilirsiniz. 2 Yanınızdan asla ayırmak istemeyeceğiniz ince ve hafif tasarımlı bilgisayarınızda istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.


Özellikler
      Windows 8 veya diğer işletim sistemleri kullanılabilir
Dokunma alanındaki deneyimimiz sizlere daha iyi bir deneyim sunmamızı sağlıyor.
 
Tam boyutlu ekranda klavye ve farenin ötesinde bir deneyim sunan Windows 8'in keyfini sürün. 14 inç diyagonal HD 3 ekranda çok noktalı dokunma hareketlerini kullanarak kaydırın, dokunun ve yakınlaştırın. Hızlı, akıcı ve yepyeni Windows 8 ile daha fazla iş yapın ve daha fazla eğlenin. 1
 
Dokunma teknolojisinde dünya liderlerinden biri olan HP'nin sunduğu dizüstü bilgisayar ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.
Uyum sağlamak ve fark yaratmak için tasarlanmıştır.
 
Kolay taşınabilir, ince bir tasarıma sahip ve parlak siyah rengi sayesinde her zaman şık görünen HP Pavilion TouchSmart Sleekbook ile istediğiniz her yere gidebilirsiniz.
Üstün performans.
 
HP Pavilion TouchSmart Sleekbook, ekranlara ve diğer aygıtlara sorunsuz ve güvenli bir şekilde bağlanmanız için gereken tüm bağlantı noktaları ile birlikte gelir.
 
Bazen yüz yüze görüşmeler yapılması gerekir. HP TrueVision HD Web Kamerası ile, 2görünümünüz her zaman mükemmel olur. Az ışıklı ortamlarda bile.
 
Dolby Advanced Audio™ ile kristal berraklığında seslerin tadını çıkarın.
 
Müzik, fotoğraf, video ve sevdiğiniz diğer her şey için 1 TB'a kadar depolama alanına sahip olun. 4
İletişimde Kalın. Çeşitli yollardan.
 
Bilgisayar, akıllı telefon ve tabletinizde tüm fotoğrafları eşitleyin. Kırpın, döndürün, alt yazı ekleyin ve daha fazlasını yapın. Ardından sosyal ağınızı kullanarak birkaç saniyede arkadaşlarınızla paylaşın. HP Connected Photo. 5 Eğlencenin fotoğrafı.
HP Yenilikleri.
 
HP CoolSense teknolojisi bilgisayarınızın sıcaklığını kullanıma ve şartlara bağlı olarak ayarlar. Bilgisayarınız ısınmaz. Rahatınız bozulmaz.
 
HP ProtectSmart, dizüstü bilgisayarınızdaki verileri kaza sonucu oluşabilecek çarpma ve darbelere karşı korur. Hareketi algılayarak ve sonrasını planlayarak, bir darbe nedeniyle tüm dijital verilerinizin silinme olasılığını ortadan kaldırır. 6
HP Connected Music.
 
Tüketicilerin Universal Music Kataloğuna erişmelerini sağlayan Yerleşik Yazılım7.
HP ürünleri ile büyük destek elde edin.
 
HP Support Assistant, bilgisayarınızın performansının her zaman en üst düzeyde olmasını sağlayan etkileşimli bir çözüm sunar. Ayrıca bilgisayarınızda en iyi başlatmayı sağlamak amacıyla 90 günlük önceden yüklü yazılım yardımı sağlanır.
 
1  Bazı özellikler Windows 8'in tüm sürümlerinde mevcut değildir. Sistemler, Windows 8 tarafından sunulan işlevlerden tam olarak yararlanmak için yükseltilmiş ve/veya ayrı olarak satın alınan donanım, sürücüler ve/veya yazılımlar gerektirebilir. Bkz. http://www.microsoft.com
2  Internet hizmeti gerekir ve dahil değildir.
3  Yüksek çözünürlüklü görüntüleri görüntülemek için yüksek çözünürlükte (HD) içerik gereklidir.
4  Sabit disk sürücüleri için, GB = 1 milyar bayt. Biçimlendirilmiş gerçek kapasite daha düşüktür. Sabit disk sürücüsünün en fazla 30 GB'lık bölümü sistem kurtarma yazılımına ayrılır.
5  Android ve iOS işletim sistemlerinde desteklenir. Snapfish mobil uygulamasının indirilmesi ve Snapfish üyeliği gerekir. Internet hizmeti gerekir ve ürüne dahil değildir.
6  Belirli modellerde bulunur.
7  Teklif ayrıntıları ve ücretler ülkeye göre değişebilir. Tüm ülkelerde mevcut değildir. Kayıt için son tarih: 31 Ekim 2013.
Bütün özellikler tüm Windows 8 sürümlerinde bulunmaz. Sistemler, Windows 8'nin sağladığı tüm işlevsellikten yararlanmak için yükseltilmiş ve/veya ayrıca satın alınmış donanım gerektirebilir. Ayrıntılar içinhttp://windows.microsoft.com/tr-TR/ adresine bakın. 


KAMPANYA ŞARTLARI :
İşbu Geri Ödeme Kampanyası, Hewlett Packard Teknoloji Çözümleri Limited Şirketi (“Şirket”) tarafından düzenlenmektedir. Geri Ödeme Kampanyası, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde olan Vatan Bilgisayar San.ve Tic. A.Ş. teknoloji marketlerinde geçerlidir. Kampanya 25 Eylül 2013 tarihinde saat 10.00’da başlar, 31 Ekim 2013 tarihinde saat 22.00’da sona erer. Geri Ödeme Kampanyası’ndan yararlanacak model kodu E0Q61EA ‘dır. Geri ödeme bedeli 200 TL’dir. Geri Ödeme Kampanyası’ndan yararlanmak isteyenler, kampanyada geçerli ürünü satın aldıktan sonra, katılım formunu doldurup imzalayarak, bu formu nüfus cüzdanı fotokopisi, Geri Ödeme Kampanyası kapsamındaki ürüne ait faturanın fotokopisi, ürüne ait garanti belgesinin fotokopisi ve ürün paketinin üzerindeki ürün barkodunun aslı ile birlikte, fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde Kırmızı Fikirler Tanıtım Hizmetleri Limited Şirketi Sanayi Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi Bilek İş Merkezi No:33 Kat:4 D:5 Kağıthane -İstanbul adresine taahhütlü mektupla ya da kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Posta ve kargo masrafları tüketiciye aittir. Geri ödemeler yukarıda talep edilen belgelerin belirtilen adrese eksiksiz olarak ulaşmasını, bilgilerin kontrol edilmesini ve doğru ve eksiksiz ise sisteme girişinin yapılmasını izleyen beşinci  Cuma günü, talepte bulunan tüketicinin katılım formunda belirttiği banka hesabına havale veya EFT yoluyla yapılacaktır. EFT ve havale masrafları Şirket tarafından karşılanacaktır. Geri Ödeme Kampanyası sadece şahsi katılım için geçerli olup, ticari satışlarda uygulanmayacak ve kurumların başvuruları kabul edilmeyecektir. Geri Ödeme Kampanyası 25 Eylül 2013-31 Ekim 2013 tarihleri arasında, E0Q61EA ürün kodlu HP dizüstü bilgisayar alımlarında geçerlidir. Bu tarihler dışındaki satın alımlarda Geri Ödeme Kampanyası geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Geri Ödeme Kampanyası dahilindeki ürünlerin marka, model ve özelliklerine ilişkin açıklamalardan ve ithal ürünlere ilişkin olarak alınması gerekli tüm yasal izinlerden tamamen Şirket sorumludur. Geri Ödeme Kampanyası’nın gerçekleştirileceği satış mağazalarının, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun kapsamındaki yükümlülükler hariç olmak üzere, katalogda yer alan ürünlerle ilgili herhangi bir yasal sorumluluğu bulunmamaktadır.

http://geri-odeme.com/katilim-formu.pdf
 
 
Taahhütname
Hewlett Packard Teknoloji Çözümleri Limited Şirketi (“Şirket”) için Kırmızı Fikirler Tanıtım Hizmetleri Limited Şirketi tarafından düzenlenen işbu kampanyada (“Geri Ödeme Kampanyası”), aşağıda yer alan kampanya şartnamesinde belirtilmiş olan şartlara uygun olarak alışveriş yaptığımı kabul ederim. Aksi durumda aldığım bedeli derhal iade edeceğimi ve Şirket’in maruz kalacağı tüm masraf ve zararı karşılayacağımı taahhüt ederim. İşbu formu imzalamak suretiyle Şirket’in kişisel bilgilerimi işbu Geri Ödeme Kampanyası, diğer kampanyalar, tanıtımlar, özel fırsatlar ve etkinliklerden beni haberdar etmek için kullanabileceğini kabul ediyorum. Ayrıca Şirket’in, işbu Geri Ödeme Kampanyası, diğer kampanyalar, tanıtımlar özel fırsatlar ve etkinliklerden beni haberdar etmek amacıyla, bu bilgileri işleyebileceğini ve bağlı şirketleri ile paylaşabileceğini kabul ediyorum.

 

İşlemci Özellikleri

İşlemci Ön Bellek

3 MB

İşlemci Hızı

1.80 GHz

İşlemci Numarası

3337U

İşlemci Teknolojisi

Core i5

İşlemci Markası

Intel

  İzle

Ram Özellikleri

Ram (Sistem Belleği)

8 GB

Ram Tipi

DDR3

Ekran Özellikleri

Ekran Özellikleri

Dokunmatik

Ekran Boyutu

14 inch

Çözünürlük (Piksel)

1366 x 768

Ekran kartı

Ekran Kartı Tipi

Paylaşımlı

HDD Özellikleri

Disk Kapasitesi

500 GB

  İzle

Disk Türü

SATA

Grafik Kart

Ekran Kartı Chipseti

HD Graphics 4000

Ekran Kartı Chipset Marka

INTEL®

  İzle

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

1600 MHz

Multimedya

Multimedya Özellikler

Kart Okuyucu

Monitör

Monitör Tipi

LED

  İzle

Diğer

Kullanım Amacı

Ofis ve İş

Kullanım Amacı

Ev ve Öğrenci

Optik Sürücü

Yok

  İzle

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Garanti

24

Menşei

Çin

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Windows 8 64 Bit

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(1) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.235,00 TL 6.705 TL
5 1.341,00 TL 6.705 TL
6 1.117,50 TL 6.705 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.352,50 TL 6.705 TL
3 + 3 1.117,50 TL 6.705 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.235,00 TL 6.705 TL
2 + 4 1.117,50 TL 6.705 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.352,50 TL 6.705 TL
3 2.235,00 TL 6.705 TL
4 1.676,25 TL 6.705 TL
5 1.341,00 TL 6.705 TL
6 1.117,50 TL 6.705 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.235,00 TL 6.705 TL
2 + 4 1.117,50 TL 6.705 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 1.341,00 TL 6.705 TL
3 + 3 1.117,50 TL 6.705 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.705 TL 6.705 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.705 TL 6.705 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.235,00 TL 6.705 TL
4 + 2 1.117,50 TL 6.705 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı