En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

1 - 24 TL Ekran Koruyucu

Ekran koruyucu marka ve modelleri, uygun fiyatlı cep telefonu ekran koruyucuları, tablet ekran koruyucuları taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ADDISON (6)
TRUST (10)
TTEC (5)
Fiyat Aralığı Bilgi
Aksesuar Tipi Bilgi
Uyumlu Olduğu Marka Bilgi
Apple (3)
Samsung (6)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
21 ÜRÜN
Fiyat Aralığı
Aksesuar Ürünleri Çantalar ve Kılıflar Ekran Koruyucu modellerinde 21 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:21 
ÖZEL ÜRÜN

    Ekran Koruyucular

    Ekran Koruyucular çarpmalar, çizilmeler, düşürme ya da herhangi bir deformasyona karşı telefonunuzun camını koruyan gereçtir. Günümüzde neredeyse tüm cep telefonlarına özel ekran koruyucular bulunur. Her telefona özel olan ekran koruyucuları, aynı zamanda telefonunuzun camı için can simidi olarak da nitelendirilebilir.

    Ekran koruyucular çeşit olarak; Nano Cam Ekran Koruyucu, Kavisli Cam Ekran Koruyucu, Kırılmaz Cam Ekran koruyucu, Plastik Cam Ekran Koruyucu olarak bulunmaktadır.

    Nano Cam Ekran Koruyucu; Sert yüzeyi ile birlikte bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmeyen, darbeyi emerek telefonunuzun ekranını korumaktadır. Kavisli Cam Ekran Koruyucu; Kavisli olan akıllı telefonlarda örneğin; Samsung S7 Edge marka ürünler için kullanılır. Elinizden düştüğü esnada kavisli olan kısımların ezilmemesi çatlamaması ya da farklı bir hasara karşı kullanılan bir gereçtir. Plastik Cam Ekran Koruyucu; Diğer Ekran Koruyucularına istinaden daha hassas olan ufak darbelere karşı telefonunuzu koruyan bir gereçtir.