En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

VESTEL Akıllı Saatler

VESTEL Akıllı saat modelleri ve fiyatları en uygun taksit seçenekleri, akıllı saatlerde indirimler ve en iyi kampanyalar Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
APPLE (8)
SAMSUNG (5)
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
VESTEL Tüketici Elektroniği Akıllı Saatler modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

  ÖZEL ÜRÜN

   Akıllı Saatler

   Akıllı Saatler içerisine bir işletim sistemi yüklenilmiş kol saatidir. Giyilebilen teknoloji olan Akıllı Saatler, telefonunuzdan gelen çağrılara bakabilir, mesaj alıp yollayabilirsiniz. İş hayatınızı kolaylaştırmak için e-postanızı kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal ağlardaki bildirimlerinize bakabilir ve bunun yanında kamera özelliği de mevcut olan akıllı saatler ile video ya da fotoğraf çekebilir, ses kayıt edebilirsiniz.

   Akıllı Saatler, iOS ve Android olmak üzere 2 çeşit yazılımı kapsamaktadır. Akıllı Saatleri sadece uyumlu olduğu telefonlar üzerinden kullanabilirsiniz. Akıllı Saatiniz ile aldığınız kayıtları telefonunuza aktarıp, bilgi alışverişini sağlayabilirsiniz. Ayrıca adım ölçer özelliği ile yürürken ya da spor yaparken nabzınızı ölçebilirsiniz. Hem kalori yakma hem de hareketlilik endeksinizi gösteren bir ekran bulunmaktadır.

   Apple Watch; Bir saatin dışında kişisel bir iletişim cihazı olmak ile birlikte, sağlık ve fitness konusunda sizleri yönlendirebilir. Dış dünyaya daha sofistik bakmanıza yardımcı olabilir. iOS yazılımı ile telefonunuza ulaşamadığınız zamanlarda Apple Watch ile notlarınıza, ajandanıza ulaşabilirsiniz. Yoğun dönemlerinizde size iyi bir iş arkadaşı olabilir. Samsung Gear; Giyilebilir Teknolojide bir devrim yaratan Samsung Gear ile gelen aramaları cevaplayabilirsiniz. Aynı zamanda gelen bildirimlere bakabilirsiniz. Kalp atış ritminizi ve kalorinizi ölçebilirsiniz. Kitap okurken ya da boş zamanlarınızda müzikte dinleyebilirsiniz. Ve daha birçok özellik ile mobil dünyayı kendinizi ayrıcalıklı hissederek yaşayın. Apple Watch, Samsung Gear akıllı saatlere uygun fiyatlar ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da ulaşabilirsiniz.