Sayın müşterimiz,

Web sayfamız üzerinden vermiş olduğunuz siparişiniz 3D güvenlik sistemi kullanılmadan verildiğinden dolayı teyit işlemine tabi tutulacaktır. Bu işlem tamamen kredi kartı sahibinin güvenliği için yapılmakta olup siparişinizin bir an önce faturalandırılarak kargo firmasına teslim edilebilmesi için ekteki teyit evrak örneğini doldurarak tarafımıza göndermeniz gerekmektedir, bu işlemi iki gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Teyit işlemi için istenen evraklar

Kredi kartı sahibi, nüfus cüzdanının ön ve arka fotokopisi ile kredi kartının önyüz fotokopisini içeren bir belge altına, kendi el yazısı ile siparişi onayladığına dair imzalı belgeyi secure@vatanbilgisayar.com mail adresimize gönderebilir ya da 0537 851 1812 No'lu telefon numarasına sipariş numaranız ile birlikte Whatsapp'tan iletebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:00 – 18:30
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

Not: whatsapp üzerinden evrak kontrolü sağlanmakta olup cevap yazılmamaktadır.

Saygılarımızla...

Vatan Bilgisayar
Çağrı Merkezi: 0850 222 56 56
www.vatanbilgisayar.com

 

Gizlilik Sözleşmesi. Copyright 2015 Vatan Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş. Vatanbilgisayar'dan gelen kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız üyelik bilgilerim menüsünden kampanya duyuruları ile ilgili alanları düzenleyebilirsiniz. Bilgilerinizi güncellemek için tıklayınız. Güncel fiyatlar ve özellik bilgisi için lütfen vatanbilgisayar.com'u ziyaret ediniz. Vatan bilgisayar kampanya detaylarını haber vermeksinizin değiştirme hakkını saklı tutar. Merkezefendi Mahallesi Gümüşsuyu Caddesi Tercüman Sitesi C Blok No:5 Çarşı Binası Zeytinburnu/İstanbul

Mersis No: 0-6320-0360-720001