• Eski Bilgisayarınızla
  • Dalga Geçiyorlarsa,
  • Atın Onu Gitsin!

Size Bilgisayar Mı Yok.

  • şık
  • hızlı
bottomkeşfedin

Yeni Bilgisayarınızda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eski bilgisayarınızı gün boyu taşırken ağırlığından kolunuz kopuyorsa, olur olmadık zamanda pili bitiyorsa, şıklığınıza uymuyor ve arkadaşlarınız dalga geçiyorsa, yavaşlığı ile destan yazıyorsa, artık yeni bir bilgisayar alma vaktiniz gelmiş. Yeni bilgisayarınızı seçerken nelere dikkat etmelisiniz, biliyor musunuz?

Hafif ve ince

Gün boyu taşırken bilgisayarınız kolunuzu ağırlığıyla koparmamalı, hafif ve ince olmalı. Hafif bir bilgisayarı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ağır bilgisayarların başına taşırken daha çok kaza gelir, oysa hafif bilgisayarlar kolaylıkla ve güvenle taşınır.

Şık ve Estetik

Eski bilgisayarlar günlerinde işlerini iyi yaptılar. Ancak kalın ve kaba yapıları ile artık sizin şıklığınıza uymuyor. Masanın üzerine eski telefonu koymadığınız gibi, eski bilgisayarı da koymayın. Şıklığınıza ve tarzınıza uygun yeni yakışıklı bir bilgisayar seçin.

Hızlı

Eski bilgisayarınızda çalışırken sık sık kahve molası veriyorsanız, siz çayınızı bitirene dek işlemler bitmiyorsa, artık sizin hızınızı yakalayan yeni bir bilgisayara geçin. Siz bilgisayarı değil, bilgisayar sizi beklesin.

Uzun Pil Ömrü

Tam birisine bir şey gösteriyorken, tam arkadaşınızla sohbet ederken olur olmadık zamanda bilgisayarınızın pili bitiyorsa, uzun pil ömürlü yeni bir bilgisayara geçme zamanınız gelmiş. Uzun saatler boyunca, prize bağlamadan rahatlıkla çalışabileceğiniz yeni bir bilgisayar seçin.

Hafiflik ve Şıklık Bir Bilgisayarda Neden Önemli?

Bilgisayarlar hakkında hep daha büyük, daha hızlı, daha yüksek kapasiteli özellikler anlatıldı. Hafif olması, şık olması hiç vurgulanmadı. Oysa bir bilgisayarın hafif olması, kolay taşınabilmesi; şık ve estetik olması sizin gün boyu hayatınızda kullanırken çok önemli.

Taşımak Zor Gelmemeli

Küçük Çanta

Daha Az Risk

Rahat Kullanım

Tarzınıza Uyum Sağlasın

En Çok Onunla Birliktesiniz

Arkadaşlarınız bilgisayarınızın ağırlığıyla, yavaşlığıyla ve eskiliği ile dalga geçiyorlarsa, atın onu gitsin

Yerine Intel İşlemcili Yeni Bir Asus Bilgisayar Gelsin !

Asus Bilgisayarlar

Dünyanın bilgisayar üretiminde lider firmalarından ASUS, her zaman yenilikçi teknoloji anlayışıyla kullanıcılarına en son teknolojik özelliklere sahip ürünler sunar.

Vatan Bilgisayar'da Tüm Asus Bilgisayarlarını Bulabilirsiniz

Türkiye bilgisayar pazarının lideri firma Vatan Bilgisayar'da, tüm Asus notebook bilgisayar, tablet, masaüstü bilgisayar, cep telefonu ve diğer aksesuar ürünlerini görebilir ve inceleyebilirsiniz. Ürün özellikleri ve ihtiyaçlarınızı karşılaması üzerine merak ettiklerinizi Türkiye'nin en iyi eğitimli satış kadromuzla görüşebilir ve sizin için en doğru ürünü satın alabilrsiniz.

Yıldır Sizlerle

Mağaza

Satış Görevlisi

Pazarın Bir Numarası

Kampanya Fiyatları

Bu ürünlerin yanında Intel işlemcili diğer tüm Asus bilgisayarları Vatan Bilgisayar mağazalarında ve web sitesinde bulabilrsiniz.

Arkadaşlarınız bilgisayarınızın ağırlığıyla, yavaşlığıyla ve eskiliği ile dalga geçiyorlarsa, atın onu gitsin

Yerine Intel İşlemcili Yeni Bir Asus Bilgisayar Gelsin !