• Eski Bilgisayarınızla
  • Dalga Geçiyorlarsa,
  • Atın Onu Gitsin!

Size Bilgisayar Mı Yok.

  • şık
  • hafif
  • hızlı
  • yeni
bottomkeşfedin

Yeni Bilgisayarınızda Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eski bilgisayarınızı gün boyu taşırken ağırlığından kolunuz kopuyorsa, olur olmadık zamanda pili bitiyorsa, şıklığınıza uymuyor ve arkadaşlarınız dalga geçiyorsa, yavaşlığı ile destan yazıyorsa, artık yeni bir bilgisayar alma vaktiniz gelmiş. Yeni bilgisayarınızı seçerken nelere dikkat etmelisiniz, biliyor musunuz?

Hafif ve ince

Gün boyu taşırken bilgisayarınız kolunuzu ağırlığıyla koparmamalı, hafif ve ince olmalı. Hafif bir bilgisayarı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ağır bilgisayarların başına taşırken daha çok kaza gelir, oysa hafif bilgisayarlar kolaylıkla ve güvenle taşınır.

Şık ve Estetik

Eski bilgisayarlar günlerinde işlerini iyi yaptılar. Ancak kalın ve kaba yapıları ile artık sizin şıklığınıza uymuyor. Masanın üzerine eski telefonu koymadığınız gibi, eski bilgisayarı da koymayın. Şıklığınıza ve tarzınıza uygun yeni yakışıklı bir bilgisayar seçin.

Hızlı

Eski bilgisayarınızda çalışırken sık sık kahve molası veriyorsanız, siz çayınızı bitirene dek işlemler bitmiyorsa, artık sizin hızınızı yakalayan yeni bir bilgisayara geçin. Siz bilgisayarı değil, bilgisayar sizi beklesin.

Uzun Pil Ömrü

Tam birisine bir şey gösteriyorken, tam arkadaşınızla sohbet ederken olur olmadık zamanda bilgisayarınızın pili bitiyorsa, uzun pil ömürlü yeni bir bilgisayara geçme zamanınız gelmiş. Uzun saatler boyunca, prize bağlamadan rahatlıkla çalışabileceğiniz yeni bir bilgisayar seçin.

Hafiflik ve Şıklık Bir Bilgisayarda Neden Önemli?

Bilgisayarlar hakkında hep daha büyük, daha hızlı, daha yüksek kapasiteli özellikler anlatıldı. Hafif olması, şık olması hiç vurgulanmadı. Oysa bir bilgisayarın hafif olması, kolay taşınabilmesi; şık ve estetik olması sizin gün boyu hayatınızda kullanırken çok önemli.

Taşımak Zor Gelmemeli

Küçük Çanta

Daha Az Risk

Rahat Kullanım

Tarzınıza Uyum Sağlasın

En Çok Onunla Birliktesiniz

Dizüstü bilgisayar gücü + Tablet eğlencesi = 2'si 1 Arada cihaz

Bir cihaz alıyorsunuz, içinden hem notebook hem tablet bilgisayar çıkıyor. İşte İkisi Birarada cihazların avantajları.

Üstün İşlemci

Gücünün kaynağı Intel® Core™ işlemciler. Core™ işlemci ailesi, mobil yaşam tarzınızı destekleyecek güçlü performansı ve pil ömrünü size sunar. Yeni Core™ işlemci, 2 kat daha yüksek performans ve verimliliği 1/2 oranında daha küçük cihazlarda sunuyor3. Böylece daha yüksek hız, daha kusursuz çoklu görev yürütme ve 2 kata kadar daha uzun pil ömrü1 ile sevdiğiniz her şeyi daha uzun süre yapabilirsiniz

Uzun Pil Ömrü

Daha yüksek performans ve hızın yanı sıra iki kat daha uzun pil ömrü elde edin. 22 nm işlemci teknolojisine göre 2 kat daha fazla referans performansı2 ve %67 daha düşük güç tüketimiyle7 Core™ M işlemci, daha uzun süre güvenilirlik sunar. 2'si 1 Arada cihazlar, 2 kat daha uzun pil ömrüyle1 bu potansiyeli en üst düzeye çıkarır. Böylece tek bir şarj ile 8 saatten daha uzun süre HD video izleyebilirsiniz.

Bütçe Tasarrufu

İki cihazın bir arada olması, daha çok özelliğe daha düşük maliyetle sahip olabileceğiniz anlamına geliyor. Bilgisayara ayrı bedel, tablete ayrı bedel. İkisi birarada demek aynı zamanda iki fiyat birarada demek. Tek fiyata iki cihazı alabilirsiniz. Üstelik hem notebook bilgisayarınız dokunmatik ekrana sahip, hem tabletiniz notebook bilgisayar gücüne sahip olacak.

Performansın Zirvesi

Performans, hız ve güç demektir. Core™ işlemcili 2'si 1 Arada cihazlar her ikisini çok amaçlı bir pakette sunar. Eski dizüstü bilgisayarlara göre 7,6 kata kadar daha yüksek hız4 ve 7 kata kadar daha iyi5 grafiklerin keyfini çıkarın. Daha az bekleyin ve sevdiğiniz her şeyi daha uzun süre yapın.

Çok Amaçlı Kullanım

Neden seçmeli? Süper ince bir dizüstü bilgisayar ve ultra hızlı tablet ile her iki dünyanın en iyi özelliklerini elde edebilirsiniz. İşinizle ilgili uygulamalardan mükemmel eğlenceye kolaylıkla ve anında geçiş yapabilirsiniz. Intel® Core™ işlemcili 2'si 1 Arada cihazlar, hareket halindeyken çalışmanız ve oyun oynamanız için hayatınızı değiştirecek bir deneyim sunar.

Size Uygun

Gün boyu bilgisayar kullanırken zaman zaman masa başında güçlü bir notebook'a ihtiyacınız var, zaman zaman televizyon karşısında koltukta ayağınızı uzatıp aynı zamanda sosyal medyada gezinebileceğiniz kolay kullanımlı bir tablete ihtiyacınız var. 2'si 1 Arada cihazlar tam da size uygun. İsterseniz notebook, isterseniz tablet. Notebook bilgisayarınızın üst ekranı kolaylıkla ayrılıp tablet oluyor.

7 Kat Daha Hızlı Başlatma

%50 Daha Uzun Pil Ömrü

15 Kat Hızlı DVD Kopyalama

4 Kat Daha Hızlı İşlemci Performansı

Arkadaşlarınız bilgisayarınızın ağırlığıyla, yavaşlığıyla ve eskiliği ile dalga geçiyorlarsa, atın onu gitsin

Yerine Intel İşlemcili Yeni Bir Asus Bilgisayar Gelsin !

Asus Bilgisayarlar

Dünyanın bilgisayar üretiminde lider firmalarından ASUS, her zaman yenilikçi teknoloji anlayışıyla kullanıcılarına en son teknolojik özelliklere sahip ürünler sunar.

Vatan Bilgisayar'da Tüm Asus Bilgisayarlarını Bulabilirsiniz

Türkiye bilgisayar pazarının lideri firma Vatan Bilgisayar'da, tüm Asus notebook bilgisayar, tablet, masaüstü bilgisayar, cep telefonu ve diğer aksesuar ürünlerini görebilir ve inceleyebilirsiniz. Ürün özellikleri ve ihtiyaçlarınızı karşılaması üzerine merak ettiklerinizi Türkiye'nin en iyi eğitimli satış kadromuzla görüşebilir ve sizin için en doğru ürünü satın alabilrsiniz.

Yıldır Sizlerle

Mağaza

Satış Görevlisi

Pazarın Bir Numarası

Kampanya Fiyatları

Bu ürünlerin yanında Intel işlemcili diğer tüm Asus bilgisayarları Vatan Bilgisayar mağazalarında ve web sitesinde bulabilrsiniz.

Arkadaşlarınız bilgisayarınızın ağırlığıyla, yavaşlığıyla ve eskiliği ile dalga geçiyorlarsa, atın onu gitsin

Yerine Intel İşlemcili Yeni Bir Asus Bilgisayar Gelsin !