En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

PHILIPS Su Isıtıcı

PHILIPS En uygun fiyatlı su ısıtıcısı ve kettle çeşitli ödeme seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da sizleri bekliyor! En iyi kaliteli su ısıtıcı ve kettle için tıklayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (1)
FAKIR (1)
KING (4)
SINBO (3)
TEFAL (1)
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
Fakir Mutfak Ürünleri
PHILIPS Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Su Isıtıcı modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

  ÖZEL ÜRÜN
    

   Su Isıtıcı

   Su ısıtıcılar kahve, çay veya yemek hazırlarken ihtiyacımız olan sıcak suyu hızlı bir şekilde temin etmemizi sağlayan mutfak ürünlerindendir. Su ısıtıcıların zaman kazandırması tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biridir.

   Su ısıtıcı satın alırken teknik özellikleri ve az enerji harcaması büyük önem arz etmektedir. Kaliteli bir su ısıtıcı kısa zamanda dibinde kireç oluşturmayacaktır. Su ısıtıcıların çelik ve plastik olarak üretilen çeşitleri bulunmaktadır. Çelik su ısıtıcılar, plastik olanlara göre daha dayanıklı ve sağlıklıdır. Plastik su ısıtıcılar erime gibi problemlerle karşılaşmanıza neden olabilir. Su ısıtıcıların; 1 litre, 2 litre, 5 litre gibi birçok çeşidi bulunur. Küçük bir aile için ufak boyutta bir su ısıtıcı yeterli olabilir. Bu nedenle kullanım amacına uygun bir ürün seçmeniz yararınıza olacaktır. Su ısıtıcılar elektrik ile çalıştığından güvenliği ön planda tutulmalıdır. Kapağı açıkken çalışmayan, kaynama derecesine geldiğinde otomatik olarak kendini kapatan veya susuz kaldığında otomatik olarak kapanan cihazlar güvenli kullanım için önemli özelliklerdendir. Plastik su ısıtıcıların erime riski olduğundan güvenlik açısından tehlike oluşturabilir.

   Camlı su ısıtıcılar sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ancak çatlama gibi problemler doğurabilmektedir. Cam veya çelik olarak üretilen su ısıtıcıların temizliği, plastik su ısıtıcılara göre daha kısa sürede sağlanabiliyor. Kablo gizleme yeri bulunan su ısıtıcılar, mutfağınızın daha düzenli görünmesini sağlayabilir.

   Sağlığınız için kaliteli ve güvenilir marka su ısıtıcı tercih etmelisiniz. Arnica, Arzum, King, Korkmaz, Philips, Sinbo gibi birçok marka su ısıtıcı, uygun fiyatlar ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.