En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

PHILIPS Meyve Sıkacağı

PHILIPS MEYVE SIKACAĞI; katı, narenciye ve portakal sıkacağı modelleri en uygun fiyat seçenekleri, kampanyalar ve taksit imkanları ile Vatan Bilgisayar’da! Hemen satın al.

Özellik Filtreleme
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
PHILIPS Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Meyve Sıkacağı modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

  ÖZEL ÜRÜN
    

   Meyve Sıkıcı

   Meyve sıkıcılar ile sağlıklı ve saf meyve sıkabilirsiniz. Meyve sıkıcılar elektrikli ve pres olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Elektrikli meyve sıkıcı satın alırken ilk olarak makinenin gücüne bakmanız gerekir. Güçlü bir motora sahip meyve sıkıcı ile katı meyveleri rahatlıkla sıkabilirsiniz.

   Pres meyve sıkıcılar fiyatının uygunluğundan dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda sağlam olması uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar. Birçok restoran, büfe, cafe gibi yerlerde sağlam olmasından dolayı pres meyve sıkıcı kullanılmaktadır. Elektrikli meyve sıkıcıların birçok özelliği bulunmaktadır. Hız ayarı bulunan meyve sıkıcılar meyvenin suyunu istediğiniz derecede sıkmanıza olanak sağlar. Geniş meyve koyma borusuna sahip bir meyve sıkıcı ile meyveyi dilimlemeden sıkabilirsiniz. Cihazın kaymasını engelleyen bantlar ve güvenli bir çalıştırma düğmesi bulunması kolaylık sağlar.

   Uzun bir kabloya sahip meyve sıkıcıyı mutfağınızda daha rahat konumlandırabilirsiniz. Pürüzsüz süzgece sahip olması daha rahat temizlemenizi sağlar. Az ses ve titreşime sahip motorlar meyve sıkma deneyiminizi daha sessiz hale getirir. Motor güçleri; 25 watt, 700 watt, 1000 watt gibi değişiklikler gösterir.

   Arnica, Braun, Fakir, King,Korkmaz, Philips, Sinbo ve birçok marka meyve sıkıcıya uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.