Oyun Ailesi

Hakimiyet Senin

Zafer asla kolay kazanılmaz, ancak OMEN oyun Ailesi bu zorluk için hazır. Yenilik makineleri, profesyonel sınıf aksesuarlar ve arenaya hazır tasarımlarla rekabetin gerektirdiği performansı elde edin. Performansın her şeyi belirlediği anlarda daha azıyla yetinmeyin.

Oyun oynamak için şimdiye kadarki en iyi Windows.

Ürünlerimizi gözden geçirin

  OMEN HP Dizüstü Bilgisayar

  Uyan. Savaş. Fethet. Tekrar et

  Daha sıkı çalışın, daha uzun antrenman yapın ve zorlu rekabetle başa çıkın. OMEN Dizüstü Bilgisayar, güçlü donanımı ve cüretkar tasarımıyla savaş meydanına çıkmak için her zaman, her yerde hazır olmanızı sağlar. Haydi, kendinizi gösterin. Hem 15,6" hem de 17,3" versiyonları mevcuttur.

  OMEN HP Masaüstü Bilgisayar

  Rütbenizi yükseltin ya da yok olun

  Rekabetin gerektirdiği tüyler ürpertici düzeydeki gücüyle, basit bir oyuncu olmaktan çıkıp efsanelerin arasına katılın. En yeni tasarımla en son teknoloji donanımları bir araya getiren OMEN Masaüstü Bilgisayar, yoğun AAA oyunlarının kolaylıkla üstesinden gelmeye hazır bir performans canavarıdır.

  OMEN X by HP Masaüstü Bilgisayar

  Katılmakla kalmayın. Hükmedin.

  Baştan aşağı oyun için tasarlanan devrim yaratan bu kule tipi bilgisayarın rakibi yoktur. Sıradışı güç ve yenilikçi soğutma, en yüksek ayarlardaki en yeni AAA oyunların bile üstesinden kolayca gelir. Kolayca upgrade edilebilen kasasıyla bu bilgisayar gelecekteki performans gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

  *Çok çekirdek teknolojisi, belirli yazılım ürünlerinin performansını yükseltmek için tasarlanmıştır. Bu teknolojinin kullanımından bazı müşteriler veya yazılım uygulamaları yararlanamayabilir. Performans ve saat frekansı, uygulama iş yükünün yanı sıra donanım ve yazılım yapılandırmanıza göre değişiklik gösterir. Intel'in numaralandırma yöntemi yüksek performans ölçütü değildir.

  Intel, Intel logosu, Intel Inside, Intel Core ve Core Inside, Intel Corporation'ın ABD ve/veya diğer ülkelerde ticari markalarıdır.

  Tüm özellikler, tüm Windows sürümlerinde bulunmayabilir. Sistemler, Windows işlevselliğinden tam olarak yararlanabilmek için, yükseltilmiş ve/veya ayrı satın alınan donanım, sürücü ve/veya yazılımlar gerektirebilir.