En Çok Satanlar

SEAGATE NOKIA Cep Telefonu

SEAGATE NOKIA Cep telefonu fiyatları, en ucuz telefon modelleri ve cep telefonu aksesuarlarında efsane indirimler ve kampanyalar Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
APPLE (38)
ASUS (10)
HUAWEI (16)
LENOVO (9)
NOKIA (5)
REEDER (4)
SAMSUNG (35)
SONY (18)
VESTEL (11)
Fiyat Aralığı Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
5 inch (1)
Dahili Hafıza Bilgi
16 GB (2)
32 GB (2)
Kamera Çözünürlük Bilgi
2 MP (1)
13 MP (2)
16 MP (2)
Ön Kamera Çözünürlüğü Bilgi
8 MP (4)
Mobil Veri Hızı Bilgi
İşletim Sistemi Türü Bilgi
Android (3)
Pil Gücü Bilgi
Seçimleriniz
5 ÜRÜN
Markalar
  SEAGATE NOKIA Tüketici Elektroniği Cep Telefonu modellerinde 5 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 

  Cep Telefonu

  Apple'dan Samsung'a, LG'den ASUS'a en iyi markaların tüm yeni cep telefonu modelleri burada. iPhone, Samsung Galaxy, Vestel Venüs gibi onlarca marka ve modeli Vatan Bilgisayar'da bulabilirsiniz. Cep telefonlarının fotoğraflarını görebilir ve tüm teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Cep telefonu modellerini kullanım şeklinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz. Pil gücü, dahili hafıza, ekran boyu veya işletim sistemi gibi özellikleri filtreleyerek tercihinize en uygun cep telefonunu bulabilirsiniz.

  Cep Telefonu Kampanyaları
  Gece kampanyaları, webe veya mağazalara özel kampanyalar ile tüm cep telefonu modellerinde uygun fiyatlar Vatan Bilgisayar’da. Satın almak istediğiniz cep telefonu modelini bulmak için sayfanın sol tarafında bulunan cep telefonu kategorisi filtre videolarını veya cep telefonu rehberimizi kullanabilirsiniz. Veya mağazalar sayfalarımızdan konumunuzu paylaşarak size en yakın mağazamızı bulup, satış temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  İşletim Sistemine Göre Cep Telefonları
  Cep telefonlarına en çok kullanılan işletim sistemleri iOS ve Android işletim sistemleridir. Apple tarafından geliştirilen iOS işletim sistemi kapalı sistem bir işletim sistemidir. Android ise Google tarafından geliştirilen ve bir çok telefon markasının kullandığı bir işletim sistemidir. Geliştirilebilir açık bir işletim sistemi olmasından dolayı sınırsız işlem yetkisi verir.

  Cep Telefonu Markaları
  Apple (iPhone), Samsung cep telefonu, General Mobile, Asus, HTC, Huawei, Lenovo, Nokia, Reeder, Sony ve Vestel markalı cep telefonlarını www.vatanbilgisayar.com adresinden veya Vatan Bilgisayar mağazalarından satın alabilirsiniz. Cep telefonu satın alırken güvendiğiniz markayı seçmenizi tavsiye ederiz. Vatan Bilgisayar’da satılan tüm cep telefonları ilgili markaların yetkili ithalatçı veya üretici firmaların garantisi altındadır.

  Cep Telefonlarında Ekran Boyutu
  Cep telefonu satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden biri ekran boyutudur. Tercih yaparken taşıma kolaylığı, kullanım amacı ve avuç içinde kullanma kolaylığı gibi kriterleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Eğer oyun oynamak, video veya film izleme gibi alışkanlıklarınız var ise büyük ekranlı telefonları tercih etmenizi öneririz. Ancak cebinizde büyük ekranlı bir telefonun sizi rahatsız edeceğini düşünüyorsanız daha küçük ekranlı bir telefon tercih edebilirsiniz. Baş parmağınızın erişebildiği en son noktaya göre ekran boyutunu tercih etmeniz daha fazla kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Yapılan araştırmalara göre en çok tercih edilen cep telefonları 4.7” ve 5.5” arasındadır.

  Cep Telefonlarında Dahili Hafıza
  Dahili hafıza ekstra bir kart yada disk takmadan kullanabildiğiniz ve sizlere depolama imkanı sağlayan bellek birimidir. Telefonunuzla çektiğiniz her fotoğraf ve video, indirdiğiniz tüm müzikler ve uygulamalar telefonunuzun dahili hafızasında depolanmaktadır. Düşük dahili hafıza kapasitesine sahip telefonlarda dosyalarımızı saklamak için ek hafıza kartı gibi alternatif depolama seçenekleri aranabilir. Bunun için telefonunuzun arttırılabilir hafıza desteğine sahip olması gerekir. Çok fazla video yüklemiyor yada telefonunuzda yer kaplayacak fotoğraflar veya uygulamalar barındırmıyorsanız arttırılabilir hafıza gibi özellikler sizin için çok büyük bir önem arz etmeyecektir.

  Cep Telefonlarında Kamera Çözünürlüğü
  Telefon kameralarındaki megapiksel değeri ne kadar yüksekse çektiği fotoğrafların çözünürlüğüde bir o kadar yüksektir. Ancak daha yüksek megapiksel değerine sahip telefonlar daha kaliteli fotoğraflar çekiyor anlamına gelmez. Çünkü lens kalitesi, sensör boyutu ve yazılımlar fotoğrafların ışık, renk ve canlılığını önemli ölçüde etkiler. Telefon satın alırken zoom, diyafram genişliği, çözünürlük, lens kalitesi gibi özellikleri araştırabilirsiniz.