En Çok Satanlar

Meyve Sıkıcı

Katı meyve sıkacağı fiyatları, narenciye sıkacağı ve portakal sıkacağı en uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da! En kaliteli ve ucuz meyve sıkacaklarını incelemek için hemen tıklayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (1)
BRAUN (1)
FAKIR (1)
KING (2)
KORKMAZ (1)
PHILIPS (2)
SINBO (3)
Fiyat Aralığı Bilgi
Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Meyve Sıkıcı modellerinde 11 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 
ÖZEL ÜRÜN
   

  Meyve Sıkıcı

  Meyve sıkıcılar ile sağlıklı ve saf meyve sıkabilirsiniz. Meyve sıkıcılar elektrikli ve pres olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Elektrikli meyve sıkıcı satın alırken ilk olarak makinenin gücüne bakmanız gerekir. Güçlü bir motora sahip meyve sıkıcı ile katı meyveleri rahatlıkla sıkabilirsiniz.

  Pres meyve sıkıcılar fiyatının uygunluğundan dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda sağlam olması uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar. Birçok restoran, büfe, cafe gibi yerlerde sağlam olmasından dolayı pres meyve sıkıcı kullanılmaktadır. Elektrikli meyve sıkıcıların birçok özelliği bulunmaktadır. Hız ayarı bulunan meyve sıkıcılar meyvenin suyunu istediğiniz derecede sıkmanıza olanak sağlar. Geniş meyve koyma borusuna sahip bir meyve sıkıcı ile meyveyi dilimlemeden sıkabilirsiniz. Cihazın kaymasını engelleyen bantlar ve güvenli bir çalıştırma düğmesi bulunması kolaylık sağlar.

  Uzun bir kabloya sahip meyve sıkıcıyı mutfağınızda daha rahat konumlandırabilirsiniz. Pürüzsüz süzgece sahip olması daha rahat temizlemenizi sağlar. Az ses ve titreşime sahip motorlar meyve sıkma deneyiminizi daha sessiz hale getirir. Motor güçleri; 25 watt, 700 watt, 1000 watt gibi değişiklikler gösterir.

  Arnica, Braun, Fakir, King,Korkmaz, Philips, Sinbo ve birçok marka meyve sıkıcıya uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.