En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

LG SUHD LED TV

LG SUHD TV markaları en uygun en ucuz Suhd led televizyon fiyatları ve taksit seçenekleri ile tüm Suhd Led Tv modelleri Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
LG (5)
Fiyat Aralığı Bilgi
Monitör Tipi Bilgi
3D (1)
LED (5)
SUHD (1)
Ekran Boyu Bilgi
49 inch (1)
55 inch (2)
65 inch (1)
86 inch (1)
Çözünürlük Bilgi
Tarama Hızı Bilgi
Arayüz Bilgi
WebOS (5)
Smart Tv Bilgi
Var (5)
Seçimleriniz
5 ÜRÜN
Markalar
  LG Tüketici Elektroniği Televizyon SUHD LED TV modellerinde 5 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 
  ÖZEL ÜRÜN

   SUHD TV

   Samsung SUHD TV'lerin öne çıkan özelliklerinden biri nano kristal teknolojisi farklı ışık renklerini boyutlarına göre düzenleyebilmesi. Böylece renkler ve ışık verimliliğini en saf haliyle iletebiliyor, daha fazla renk, daha gerçek detaylar ve yüksek kontrast ile yüksek görüntü kalitesi elde edilebiliyor. Diğer bir özellik olarak “re-mastering” görüntü iyileştirme motoru görüntülerin paraklık seviyelerini ölçerek fazla güç tüketimini azaltıyor, yüksek kontrast seviyeleri sunuyor. Parlaklık seviyesinin geleneksel televizyonların 25 katına çıkartabiliyor. Ayrıca “Hızlı Bağlantı” özelliği ile tek tuşla telefonunuzdaki ekran televizyon ekranına yansıtılabiliyor.

   Quantum dot ekrana sahip Süper Ultra HD televizyonlar yepyeni bir seyir zevki sunuyor. Quantum dot renkleri mükemmel şekilde işleyerek en iyi kırmızı, en iyi yeşil ve siyah rekleri aktarıyor. Ayrıca HDR teknolojisi ile de yüksek kontrast seviyesine çıkıyor. SUDH TV'ler ile izledikleriniz daha gerçekçi ve tüm detaylarıyla ön plana çıkıyor.

   360 derece tasarımlarıyla her açıdan mükemmel görünüm ve salonunuzda muhteşem uyum sağlar. Harika bir dekor haline gelir. SUHD TV'lere en uygun fiyatlarla sahip olup televizyon izleme deneyimini üst boyutlarda yaşamak için kampanyalarımızı takip edin. Çeşitli taksit seçenekleri, indirimler, kampanyalar Vatan Bilgisayar'da.