En Çok Satanlar

LENOVO Notebook

LENOVO Notebook fiyatları laptop modelleri ve kampanyalı notebook firma garantili notebook markaları sadece Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ACER (28)
APPLE (14)
ASUS (51)
CASPER (13)
DELL (16)
HP (20)
LENOVO (32)
MSI (21)
SAMSUNG (1)
Ekran Boyu Bilgi
Çözünürlük Bilgi
RAM Kapasitesi Bilgi
4 GB (9)
8 GB (9)
12 GB (6)
16 GB (3)
Ekran Kartı Tipi Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Monitör Tipi Bilgi
Seçimleriniz
32 ÜRÜN
Markalar
LENOVO Bilgisayar Notebook modellerinde 32 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:32 
 

Lenovo Notebook

Lenovo kaliteli bilgisayar üretiminde teknolojiye öncülük eden markalar arasındadır. Yüksek görüntü kalitesi ve hızlı dizüstü bilgisayar üretimiyle Lenovo, bilgisayar başında keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Hızı ve kalitesiyle Lenovo notebook’lar birçok ülkede tercih edilmektedir.

Lenovo notebookların ekran boyları; 11.6 inç, 13.3 inç, 14 inç, 15.6 inç, 17.3 inç olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ekran boyları bilgisayar seçiminde önemli bir rol oynamaktadır. Ekran boyu büyük notebook’lar oyun oynarken veya film izlerken daha keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Ekran boyu küçük notebook’lar ise iş esnasında veya seyahat esnasında taşıma kolaylığı sağlayabilmektedir. Lenovo dizüstü bilgisayarların Ram kapasitesi 2 GB, 4 GB, 8 GB, 12 GB, 16 GB olarak değişiklik gösterebilmektedir. Ram bilgisayarın daha hızlı verilere ulaşması için kullanılan geçici bir depolama alanıdır. Core i5, Core i7 Lenovo dizüstü bilgisayarlarda kullanılan bazı işlemci teknolojilerindendir. Lenovo 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar katlanabilme özelliğine sahiptir. Genel olarak dokunmatik özelliği bulunan Lenovo 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar, tablet olarak da kullanılabilmektedir. Oyun severler için tasarlanan Lenovo gamebook’lar, yüksek görüntü kalitesi ve donanıma sahiptir. Gamebook’lar özel geliştirilmiş klavye ile birlikte oyun içerisinde performans artışı sağlayabilmektedir.

Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Lenovo dizüstü bilgisayarlar Vatan Bilgisayar’da.