En Çok Satanlar

KING Isıtıcılar

KING Isıtıcı fiyatları, ısıtıcı modelleri, fanlı ısıtıcı, infrared ısıtıcı çeşitleri uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ALF (5)
UFO (1)
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
KING Küçük Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Isıtıcılar modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

  ÖZEL ÜRÜN
    

   Isıtıcılar

   Isıtıcılar soğuk havalarda, evinizde, ofisinizde ve iş yerinizde kullanabileceğiniz, ortamı ısıtarak sizi rahatlatacak koşullar sağlayan araçtır. Infrared ısıtıcılar, yağlı radyatör ve ayak ısıtıcısı gibi birçok çeşit arasından ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dar alanlarda kule tipi ısıtıcılar, masa altında kullanabileceğiniz fanlı ısıtıcılar da her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Fanlı ısıtıcılar, saç kurutma makinasına benzer bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda çocuk odaları için oldukça kullanışlıdır. Zaman ayarı, ısıtıcının istediğiniz zaman otomatik kapanmasını sağlamaktadır. Fanlı ısıtıcılarda ürün güvenliği büyük önem arz etmektedir.

   Yağlı radyatör ısıtıcılar kalorifer görünümündedir. Çalıştığı ortamın havasını kurutmadığından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda enerji sarfiyatı oldukça düşüktür. Yağlı radyatör ısıtıcı satın alırken petek sayısı büyük önem arz etmektedir. Kullanılacak ortamın büyüklüğüne göre petek dilimi sayısı seçilmelidir. Petek sayısı dilimi arttıkça enerji sarfiyatı da artacaktır. Genel olarak tekerlekli ayaklara sahip yağlı radyatör ısıtıcılar, kolayca taşınabilmektedir. Devrilme emniyeti özelliği bulunan ısıtıcılar, devrilmelerde otomatik elektrik kesintisi sağlayarak güvenliğinizi ön planda tutmaktadır. Fan özelliği bulunana yağlı radyatör ısıtıcılar ise sıcak havanın etrafa yayılmasını hızlandırır.

   Infrared ısıtıcı, ısıyı ışık yoluyla iletir ve havayı değil ışığın vurduğu yeri ısıtır. Bölgesel ısıtma sağladığından düşük enerji ile çalışmaktadır. Genel olarak UFO olarak da bilinir. Infrared ısıtıcı satın alırken sağlık açısından sorun teşkil etmemesi için kaliteli ve güvenilir bir marka almanız yararınıza olacaktır. Kullanacağınız yerin uygunluğuna göre yatay ve dikey olanları sitemizde mevcuttur.

   Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markaları sizlerle buluşturur. Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak ihtiyacınıza uygun ısıtıcıları inceleyebilirsiniz. UFO, Delonghi, ALFve birçok marka ısıtıcı, uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.