En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

KING Elektrikli Ev Aletleri

KING ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ ve ev gereçleri uygun fiyatlar, kampanya ve taksit seçenekleriyle elektrikli ev aletlerini Vatan Bilgisayar'dan alabilirsiniz. Hemen satın al.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ALF (3)
ARNICA (14)
ARZUM (6)
BAYMAK (1)
DYSON (8)
FAKIR (33)
FANTOM (3)
HOOVER (4)
KING (11)
LG (3)
PHILIPS (22)
ROWENTA (7)
SAMSUNG (1)
SINBO (7)
TEFAL (8)
UFO (5)
Fiyat Aralığı Bilgi
Gürültü Seviyesi (db) Bilgi
80 (1)
82 (1)
Enerji Verimliliği Sınıfı Bilgi
E (2)
Güç Bilgi
800 W (1)
1400 W (3)
2000 W (1)
2400 W (1)
2500 W (1)
2800 W (1)
Filtre Yapısı Bilgi
Hepa (2)
Isıtıcı Tipi Bilgi
Fanlı (1)
Quartz (1)
Şok Buhar (g/dk) Bilgi
Taban Bilgi
Seramik (2)
Seçimleriniz
11 ÜRÜN
Markalar
KING Küçük Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri modellerinde 11 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 
ÖZEL ÜRÜN
   

  Elektrikli Ev Aletleri

  Elektrikli ev aletleri, boylarından büyük işleri başaran ve bize evde büyük kolaylık sağlayan çok özel aletlerdir. Bu aletler sayesinde birçok işimizi hem kolay şekilde yapabiliyor; hem de zamandan kazanç elde ediyoruz. Her evin olmazsa olmazları arasında bulunan küçük ev aletleri, teknolojinin bize sağladığı en büyük kolaylıklar arasında yer almakta. Bu aletleri kullanarak işlerimizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirirken sonuçlardan daha fazla tatmin olabilmekteyiz.

  Elektrikli ev aletleri hayatımıza getirdiği kolaylıklarla birlikte zamandan tasarruf etmemizi de sağlar. Örneğin; klimalar kapalı bir ortamın ısı derecesini, istenilen biçimde değiştirilebilmesini sağlar. Genellikle iş yerlerinde kullanılan klimalar, personellerin daha ferah bir ortamda çalışarak performanslarının artmasını sağlayabilir. Şofben, sadece musluğu çevirerek sıcak su ihtiyacımızı karşılamamızı sağlar. Böylece hayatımızda kolaylık sağlanır ve zamandan tasarruf edilir.

  Elektrikli ev aleti satın alınırken, ürünün kaliteli ve güvenilir bir marka olmasına dikkat edilmesi gerekir. Klima ve ısıtıcılar genel olarak fazla enerji harcamaktadır. Günümüzde elektrik tasarrufu sağlayan klima ve ısıtıcılar üretilmektedir. Elektrik tasarrufu sağlayan ürünler ile maddi olarak kazanç sağlanabilir. Elektrikli süpürgesi, vantilatör, ütüler, şofben, klima, ısıtıcılar, hava temizleyici ve birçok elektrikli ev aletini sitemizdeki filtreleme özelliğinden yararlanarak inceleyebilirsiniz.

  Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markaları sizlerle buluşturur. Fakir, Philips, LG, Samsung, Tefal,Arnica, Baymak, Rowenta ve birçok marka elektrikli ev aleti, uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.