En Çok Satanlar

HP Notebook

HP Notebook fiyatları laptop modelleri ve kampanyalı notebook firma garantili notebook markaları sadece Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ACER (14)
APPLE (5)
ASUS (29)
CASPER (11)
DELL (8)
HP (18)
LENOVO (23)
MSI (20)
İşlemci Özellikleri Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
Çözünürlük Bilgi
RAM Kapasitesi Bilgi
4 GB (4)
8 GB (10)
16 GB (4)
Ekran Kartı Tipi Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Monitör Tipi Bilgi
Full HD (1)
Seçimleriniz
18 ÜRÜN
Markalar
HP Bilgisayar Notebook modellerinde 18 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 
 

HP Notebook

HP notebook bilgisayar sektöründe teknolojiye öncülük eden markalar arasındadır. Birçok bilgisayar parçası ve bilgisayar üretimi sağlayan HP, aynı zamanda birçok ülkede tercih edilmektedir. Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ve hızlı dizüstü bilgisayar üretimi sağlayarak, bilgisayar başında keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır.

Notebook satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir tanesi ekran boyudur. HP notebook boyları; 13.3 inç, 14 inç veya 15,6 inç olarak değişiklik gösterebilmektedir. Büyük ekrana sahip bir notebook, daha net ve detaylı görüntüler elde etmenizi sağlayacaktır. Küçük ekran boylarına sahip notebook’lar ise seyahat esnasında taşıma kolaylığı sağlayabilmektedir. HP; Core i3, Core i5, Core i7, Amd A6 gibi işlemci teknolojilerine sahip notebook’lar üretmektedir. İşlemci, verilerin işlenmesini sağlamaktadır. Bu teknoloji arttıkça daha fazla performans elde edebilirsiniz. Örneğin; i7 teknolojisine sahip bir notebook, i3 işlemcisine sahip bir notebook’a göre (diğer donanımlarında aynı olduğunu düşünürsek ) daha fazla performans sağlayacaktır. Ekran kartı özellikleri notebook seçiminde önemli rol oynamaktadır. Örneğin; paylaşımsız ekran kartına sahip bir notebook, tüm özelliklerini ekran kalitesine yoğunlaştıracaktır. HP dizüstü bilgisayarların Ram kapasitesi; 4 GB, 8 GB, 16 GB gibi değişiklikler gösterebilmektedir. Ram, bilgisayarın verilere daha hızlı ulaşması için kullanılan geçici bir depolama alanıdır ve bilgisayarın performansını etkilemektedir.

HP 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar katlanabilme özelliğine sahiptir. Genel olarak dokunmatik özelliğe sahip olan 2’si 1 arada notebook’lar tablet olarak da kullanılabilmektedir. HP 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar ile keyifli filmler seyredebilirsiniz. HP gamebook’lar oyun severler için tasarlanmıştır. HP gamebook’lar, görüntü kalitesi ve kullanışlı klavye özelliğiyle oyun içerisinde performans artışı elde etmenizi sağlamaktadır.

Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle HP dizüstü bilgisayarlar Vatan Bilgisayar’da.