En Çok Satanlar

EVERPAD Tablet

EVERPAD Tablet pc modelleri ve bilgisayar tablet pc markaları en uygun fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
APPLE (26)
CASPER (7)
EVERPAD (8)
LENOVO (10)
REEDER (14)
SAMSUNG (34)
Fiyat Aralığı Bilgi
Bağlantı Özellikleri Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
7 inch (4)
8 inch (1)
9 inch (1)
Çözünürlük Bilgi
Disk Kapasitesi Bilgi
8 GB (7)
16 GB (1)
İşletim Sistemi Bilgi
İşlemci Markası Bilgi
Arm (5)
Intel (1)
Mtk (2)
İşlemci Teknolojisi Bilgi
Seçimleriniz
8 ÜRÜN
Markalar
EVERPAD Bilgisayar Tablet modellerinde 8 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 

Tablet

Tabletler parmak hareketlerini algılayabilen, fare ve klavye ile entegre edilebilen, 7 inç veya daha yüksek ekrana sahip mobil cihazlardır. Tabletler ihtiyaca göre şekillenen interneti ve sağladığı depolama alanıyla verilerinizi kolayca yanınızda taşımanızı sağlayan son teknoloji bir bilgisayar olarak nitelendirilebilir. İçeriğine bilgisayarlar gibi Linux, Windows işletim sistemleri bulunabilmektedir. Akıllı telefonlarda kullanılan Android, iOS gibi işletim sistemleri de Tabletlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tabletler kolay taşınabilir, hafif, ve fiyat olarak bilgisayarlardan daha ekonomiktir. Bilgisayarlarda yapabileceğiniz bir çok işlemi tabletler ile de yapabilirsiniz. Aynı zamanda WiFi ve tarayıcılar sayesinde geniş ekranda internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Yanınızda adeta bir yardımcı asistan gibi taşıyor olabileceksiniz. Uzun batarya ömrüyle canınız sıkıldığında ister oyun oynayın isterseniz filmde izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy tabletlerin bazı modellerinde 4*1.3 GHz işlemci bulunur, hafif yapıları ile birlikte, ince tasarımı, optimum görüntüleme deneyimi ve bir çok bilgisayar özelliğine sahip olmaktadır. Kolayca her yerde taşıyabilir, wifi özelliği ile internete bağlanıp sosyal medyayı güncel olarak takip edebilir. Boş zamanlarınızda oyun oynayabilirsiniz. Aynı zamanda kamera özelliği ile anı yakalayıp sevdikleriniz ile güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Apple iPad modellerinin bazıları bilgisayarlardan dahi daha hızlı olduğu düşünülmektedir. 12.9 inç ekran boyutuna sahip ve grafik performansı oldukça yüksek iPad’ler bulunur. Ayrıca 10 saatlik pil ömrü ile 4 adet hoparlör gibi ayırt edici özellikler sizi ayrıcalıklı hissettirecektir. Touch ID(Parmak okuyucu) özelliğini de kullanan Apple firması, 4G özelliğine sahip tabletler üretmektedir.