En Çok Satanlar

DELL Notebook

DELL Notebook fiyatları laptop modelleri ve kampanyalı notebook firma garantili notebook markaları sadece Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ACER (14)
APPLE (5)
ASUS (29)
CASPER (11)
DELL (8)
HP (18)
LENOVO (23)
MSI (20)
Fiyat Aralığı Bilgi
İşlemci Özellikleri Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
Çözünürlük Bilgi
RAM Kapasitesi Bilgi
4 GB (1)
8 GB (3)
16 GB (4)
Ekran Kartı Tipi Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Seçimleriniz
8 ÜRÜN
Markalar
DELL Bilgisayar Notebook modellerinde 8 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:8 
 

DELL Notebook

Dell, yüksek performansa sahip ve ekonomik dizüstü bilgisayarlar üretmektedir. Günümüzde notebook kullanıcılarının en çok araştırdıkları konu performans-fiyat ilişkisidir.

Notebook satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. İnternette sörf yapmak veya günlük işleriniz için ( ofis programları, film izlemek gibi. ) bir notebook’a ihtiyacınız varsa ekonomik bir ürün seçmeniz yararınıza olacaktır.

Dell dizüstü bilgisayarların ekran boyları; 13.3 inç, 14 inç, 15.6 inç gibi değişiklikler gösterebilmektedir. Ekran boyu küçük bir dizüstü bilgisayar, işiniz ve eviniz arasında taşıma kolaylığı sağlayabilir. Ram, bilgisayarın verilere ulaşmasını hızlandırmaktadır. Geçici bir depolama alanıdır ve aynı zamanda notebook satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır. Dell dizüstü bilgisayarların Ram kapasitesi; 4 GB, 8 GB, 16 GB gibi değişiklikler gösterebilmektedir.

Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Dell dizüstü bilgisayarlar Vatan Bilgisayar’da.