En Çok Satanlar

CASPER Notebook

CASPER Notebook fiyatları laptop modelleri ve kampanyalı notebook firma garantili notebook markaları sadece Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ACER (12)
APPLE (13)
ASUS (24)
CASPER (17)
DELL (8)
HP (19)
LENOVO (25)
MSI (23)
İşlemci Teknolojisi Bilgi
Atom (3)
Celeron (1)
Core i3 (1)
Core i5 (4)
Core i7 (7)
Pentium (1)
Ekran Boyu Bilgi
Çözünürlük Bilgi
RAM Kapasitesi Bilgi
2 GB (3)
4 GB (3)
8 GB (4)
12 GB (1)
16 GB (5)
32 GB (1)
Ekran Kartı Tipi Bilgi
İşlemci Markası Bilgi
Intel (17)
Monitör Tipi Bilgi
Seçimleriniz
17 ÜRÜN
Markalar
Dell 5567 Kategori
CASPER Bilgisayar Notebook modellerinde 17 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:17 
 

Casper Notebook

Dizüstü bilgisayar satın alırken dikkat edilmesi gereken belirli kriterler vardır. Satın alacağınız bir notebook’u 2 yıl veya 3 yıl kullanabilmeniz o notebook’un donanımlarına göre değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi yazılımların, donanımlara uygun bir şekilde tasarlanmasıdır. Yüksek donanıma sahip notebook’lar, ilerleyen süreçte tasarlanan yazılımlarla uyumlu çalışabilmektedir ve dizüstü bilgisayarınızın ömrünün uzamasını sağlamaktadır.

Casper dizüstü bilgisayarların Ram kapasitesi; 2 GB, 4 GB, 8 GB, 12 GB, 16 GB veya 32 GB olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bilgisayarın verilere ulaşmasını hızlandıran Ram, performans açısından büyük önem taşımaktadır. 1280*800, 1366*768, 1920*1080 gibi çözünürlüğe sahip Casper notebook’lar, yüksek görüntü kalitesiyle bilgisayar başında hoş vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Ekran kartları paylaşımlı ve paylaşımsız olarak 2’ye ayrılmaktadır. Paylaşımsız ekran kartları tüm donanımını ekrana odaklayarak daha güçlü bir ekran kalitesi elde etmenizi sağlayabilir. (diğer özellikler de önemli rol oynamaktadır)

Kullanım amacınıza göre işlemciye sahip bir notebook tercih etmeniz yararınıza olacaktır. İşlemci bilgisayarın verileri işlemesini sağlar. Casper işlemci teknolojisi Core i3, Core i5, Core i7 gibi değişiklikler gösterebilmektedir. Notebook’ların ekran boyları değişiklik gösterebilmektedir. Sürekli seyahat halindeyseniz küçük ekranlı bir notebook tercih etmeniz taşıma kolaylığı sağlayabilir. Casper notebookların ekran boyları 10 inç, 11.6 inç, 13.3 inç, 15.6, 17.3 inç gibi değişiklikler gösterebilir.

Casper 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar katlanabilme özelliğine sahiptir ve genel olarak dokunmatik ekran olarak tasarlanmaktadır. Casper 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarınızı tablet olarak da kullanabilirsiniz. Casper gamebook oyun severler için üretilmiştir. Özel tasarlanan klavyesi ve görüntü kalitesiyle oyun içerisindeki performansınızı arttırabilirsiniz.

Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Casper dizüstü bilgisayarlar Vatan Bilgisayar’da.