En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

ASUS Notebook

ASUS Notebook fiyatları, en uygun laptop modelleri ve distribütör firma garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. Apple, Asus, HP, Lenovo, Msi gibi bir çok marka Notebook modelleri için vatanbilgisayar.com'u ziyaret edin. Fırsatları kaçırmayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ACER (17)
APPLE (13)
ASUS (36)
CASPER (13)
DELL (12)
HP (24)
LENOVO (41)
MSI (19)
SAMSUNG (3)
İşlemci Özellikleri Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
Çözünürlük Bilgi
RAM Kapasitesi Bilgi
2 GB (2)
4 GB (4)
8 GB (14)
12 GB (1)
16 GB (10)
32 GB (1)
Ekran Kartı Tipi Bilgi
İşletim Sistemi Bilgi
Monitör Tipi Bilgi
Seçimleriniz
36 ÜRÜN
Markalar
ASUS Bilgisayar Notebook modellerinde 36 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:36 
 

Asus Notebook

Asus bilgisayar ve bilgisayar donanımı üretiminde teknolojiye öncülük eden markalar arasındadır. Birçok bilgisayar parçası ve bilgisayar üretimi sağlayan Asus, aynı zamanda birçok ülkede tercih edilmektedir. Yüksek görüntü kalitesi, keskin ses ve hızlı dizüstü bilgisayar üretimi sağlayarak, bilgisayar başında keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır.

Notebook satın alırken ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahip bir ürün seçmeniz yararınıza olacaktır. İşlemciler, bilgisayarda kullanılan verilerin işlenmesini sağlamaktadır. Core i5, Core i7, Coleron veya Amd A8 gibi işlemci teknolojileri Asus dizüstü bilgisayarlar da kullanılmaktadır. Core i7 işlemci teknolojisine sahip bir notebook, Core i5 işlemci teknolojisine sahip bir notebook'a göre (diğer donanımların aynı olduğunu düşünürsek) daha fazla performans elde etmenizi sağlayacaktır. Ekran kartı tipleri paylaşımlı ve paylaşımsız olarak 2’ye ayrılır. Paylaşımsız ekran kartları, sahip olduğu özelliği görüntü kalitesine yoğunlaştırarak performans artışı sağlayabilmektedir.

Asus dizüstü bilgisayarların ekran boyları; 11.6 inç, 12.5 inç, 13.3 inç, 14 inç, 15.6 inç, 17.3 inç olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bilgisayar satın alırken ekran boyu büyük önem arz etmektedir. Ekranı boyu küçük dizüstü bilgisayarlar, seyahat esnasında kolaylık sağlayabilmektedir. Ekran boyu büyük dizüstü bilgisayarlarda ise daha net ve detaylı görüntüler elde edebilirsiniz. Asus dizüstü bilgisayarların Ram kapasitesi; 4 GB, 8 GB, 12 GB, 16 GB, 32 GB gibi değişiklikler gösterebilmektedir. Ram bilgisayarın daha hızlı çalışabilmesi için kullanılan geçici bir depolama alanıdır. Ram kapasitesi yüksek bir bilgisayar, verilere ulaşmanız için kolaylık sağlayabilmektedir.

Asus 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar katlanabilme özelliğine sahiptir. Genel olarak dokunmatik özelliği bulunan Asus 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar, tablet olarak da kullanılabilmektedir. Film veya video seyrederken küçük bir televizyon görünümü alabilmektedir. Asus gamebook, oyun severler için tasarlanmıştır. Özel geliştirilmiş soğutucuya sahip Asus gamebook’lar, yüksek görüntü kalitesiyle ve oyun oynarken rahatça kullanılabilen klavye özelliğiyle oyun içerisinde performans artışı sağlayabilmektedir.

Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Asus dizüstü bilgisayarlar Vatan Bilgisayar’da.