En Çok Satanlar

APPLE Tablet

APPLE Tablet pc modelleri ve bilgisayar tablet pc markaları en uygun fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
APPLE (30)
CASPER (7)
EVERPAD (8)
LENOVO (10)
REEDER (17)
SAMSUNG (34)
Fiyat Aralığı Bilgi
Bağlantı Özellikleri Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
Çözünürlük Bilgi
Disk Kapasitesi Bilgi
32 GB (22)
128 GB (7)
İşletim Sistemi Bilgi
IOS 10 (8)
IOS 7 (1)
IOS 8 (5)
IOS 9 (16)
İşlemci Markası Bilgi
Apple (27)
İşlemci Teknolojisi Bilgi
A8 (2)
A8X (5)
A9X (12)
Seçimleriniz
30 ÜRÜN
Markalar
APPLE Bilgisayar Tablet modellerinde 30 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:30 

Tabletler

Tablet parmak hareketlerini algılayabilen, dokunarak yönetebildiğimiz, fare ve klavye ile entegre edilebilen mobil bilgisayardır. 7 inç ve daha yüksek ekrana boyutuna sahiptirler. Tabletler ihtiyaca göre şekillenen interneti ve sağladığı depolama alanıyla verilerinizi kolayca yanınızda taşımanızı sağlamaktadır. İçeriğinde Linux, Windows işletim sistemleri bulunabilmektedir. Android, iOS gibi işletim sistemleri tabletlerde en yaygın olarak kullanılan işletim sistemleridir.

Tabletler kolay taşınabilir, hafif olması ile birlikte, ince tasarımı optimum görüntüleme deneyimi mevcuttur. Aynı zamanda wifi ve tarayıcılar sayesinde geniş ekranda internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Yanınızda adeta bir yardımcı asistan taşıyabileceksiniz. Uzun batarya ömrüyle ister oyun oynayabilir, isterseniz filmde izleyebilir, isterseniz e-posta okur veya işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Tabletlere başlıca; iPad Pro, iPad Mini Ret, T280 Galaxy Tab A,  Galaxy Tab 3, Lenovo TB3-710F, Everpad DC-718 ve Casper VIA S10’u örnek verebiliriz. Apple iPad modellerinin bazıları bilgisayarlardan dahi daha hızlı olduğu düşünülmektedir. 12.9 inç ekran boyutuna sahip ve grafik performansı oldukça yüksek iPad’ler bulunur. Samsung Galaxy tabletlerin bazı modellerinde 4*1.3 GHz işlemci bulunur, hafif yapıları ile birlikte, ince tasarımı, optimum görüntüleme deneyimi ve bir çok bilgisayar özelliğine sahip olmaktadır. Apple, Casper, Samsung gibi markalarına ait tabletleri uygun fiyatlar, kampanyalar ve taksitlerle Vatan Bilgisayar’dan satın alabilirsiniz.