En Çok Satanlar

APPLE Notebook

APPLE Notebook fiyatları laptop modelleri ve kampanyalı notebook firma garantili notebook markaları sadece Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ACER (16)
ASUS (20)
CASPER (7)
DELL (7)
HP (21)
LENOVO (19)
MSI (14)
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
XPS13-Kategori-Banner
APPLE Bilgisayar Notebook modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

   

  Apple Notebook

  Apple’ın ürettiği dizüstü bilgisayarlar, MacBook olarak adlandırılmaktadır. Macbook Air ve MacBook Pro olarak 2’ye ayrılmaktadır. MacBook Air, günlük kullanımlar için tercih edilirken, MacBook Pro yüksek performans arayan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

  MacBook Air, İOS işletim sistemine sahiptir. MacBook Air, genel olarak 4 GB ya da 8 GB Ram kapasitesinde üretilmektedir ve Ram kapasitesi arttırılmamaktadır. Bunun sebebi Ram’lerin anakart ile bütünleşik bir şekilde çalışmasıdır. MacBook Air’ler de SSD teknoloji kullanılır ve okuma ve yazma hızları oldukça yüksek performans sağlamaktadır. MacBook Pro ile kıyaslandığında daha ekonomik olan MacBook Air, çok yüksek performans beklentisi olmayan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

  MacBook Pro Ram kapasiteleri genel olarak 8 GB veya 16 GB olarak değişiklik gösterebilmektedir. Resim, video, grafik tasarım gibi programları yoğun olarak kullanan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Yüksek işlemci gücüne ve performansa ihtiyacı olan kullanıcılar tarafından birçok ülkede tercih edilmektedir.

  MacBook ekran boyları 13 inç, 13.3 inç, 15 inç, 15.4 inç olarak değişiklik göstermektedir. Core i5 ve Core i7 gibi işlemci teknolojisine sahip MacBook’lar, yüksek görüntü kalitesine ve zarif bir görünüme sahiptir.

  Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle MacBook’lar Vatan Bilgisayar’da.